Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i normalnie c+ za 20zl do tego jeszcze netflix ns pół roku za grosze….chyba zadzwonię do nich dzisiaj i im powiem że zamiast hbo chce netflixsa bo do netflix dodają paczkę c+ za 19,90 ;D zobaczę na kogo trafie No risk No fun ;d ale z tego co pamiętam to tego netflixsa na pół roku za darmo to można sobie samemu włączyć w pierwszych miesiącach po aneksie/ podpisaniu umowy czy coś się zmieniło? 

Edytowane przez _Artek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie... głupot bym nie pisał.... tym bardziej, że jestem z Wami już długo.

 

@kamil2505Wczoraj po tej rozmowie zadzwoniłem na infolinię ponownie, bo byłem pewny, że to jest pomyłka. Rozmawiałem z facetem, który potwierdził mi, iż teraz mają taką promocje NETFLIX 4K za 38zł miesięcznie przez 2 lata (moja umowa jeszcze nie wystartowała - start jest od 1-01-2022r.) Tłumaczył mi to tym, iż to jest umowa partnerska pomiędzy Canal+, a Netflix i Netflixowi bardziej się opłaca mieć subskrybenta, który płaci przez 2 lata 38zł - bez możliwości rezygnacji, niż mieć subskrybenta, który płaci 60zł nieregularnie, bo może teraz odejść, kiedy chce. Szczerze? Dalej w to nie za bardzo wierzę, że im się bardziej opłaca.  Czterokrotnie mi mówił, że to jest plan 4K na cztery urządzenia - postanowiłem zaryzykować i to "klepnąć". Dokumenty mam dostać od 1 stycznia 2022r. na email, bo wtedy startują te umowy.

 

Cały czas o tym myślę i się zastanawiam,bo przy przedłużeniu chciałem zostawić Netflix-a, ale cena była 55zł - nie chcieli słyszeć o obniżce. Postanowiłem przejść na zwykłą subskrypcję za 60zł. Wziąłem pakiet: Extra za 47,50zł, Canal+(4K), 19,90zł, HBO 25,00zł (5/25) i ewentualna rezygnacja = 67,40zł/92,40zł. Do końca grudnia płaciłem 171,99zł z Netflixem. Może... i teraz to jest moja ,,teoria spiskowa" - może pomyśleli, że lepiej zatrzymać abonenta dając mu to co chce w ,,promocji", byle by tylko płacił więcej??? 

 

Na wszelki wypadek sprawę opisałem od razu w strefie abonenta - dostałem odpowiedź, że do 30 dni dostanę odpowiedź w tejże sprawie. Jeśli będzie wszystko OK poinformuje Was o tym. ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
6 minut temu, jacekazs napisał:

Panowie, czy w tym pakiecie Start + jest Nsport? Ile tam jest właściwie kanałów?

Dzwonił do mnie gość z DUK i proponuje mi taki taki pakiet za 15 zł twierdząc, że to odpowiednik RELAX+ tyle tylko, że na Relax+ ma 88 kanałów a ten Start ma mieć 84. 

Nie, w pakiecie Start+ nie ma nSport+ HD. Jest od pakietu Relax+.

Zestawienie kanałów:

 

PC.png

 

@amarok4

tyle razy tu się przewijał taki zestaw...

Optimum+ 24.99 zł/m

CANAL+ 19.90 zł/m

CANAL+ 4K 0 zł/m

HBO 20 zł/m lub 0 zł 5m/25 zł >6m

Najem 0 zł/m

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Krzysiek11:) napisał:

Nie, w pakiecie Start+ nie ma nSport+ HD. Jest od pakietu Relax+.

Zestawienie kanałów:

 

PC.png

 

@amarok4

tyle razy tu się przewijał taki zestaw...

Optimum+ 24.99 zł/m

CANAL+ 19.90 zł/m

CANAL+ 4K 0 zł/m

HBO 20 zł/m lub 0 zł 5m/25 zł >6m

Najem 0 zł/m

Dzięki serdeczne za odpowiedź.

Mi ten Optimum+ oferowali za 35zł/m, czyli 10zł drożej, może ta cena 24,99 zł/m jest w przypadku gdy dobieramy dodatki a ja nie chcę mieć żadnych dodatków.

No zobaczę, jak mi zejdą do 30zł/m to go wezmę bo jak wspominałem mi zależy tylko na Nsport. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
22 minuty temu, ircios napisał:

@Krzysiek11:) ceny masz podane na poprzedniej stronie, w sumie na każdej stronie od roku. Po co powielać to samo?

Do mnie to mówisz, zapytaj, po co oni ciągle o to samo pytają. :)

 

@jacekazs

A złożyłeś wypowiedzenie? Jeśli nie, to dlatego nie oferują Ci Optimum+ w tej cenie. 

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Krzysiek11:) napisał:

Do mnie to mówisz, zapytaj, po co oni ciągle o to samo pytają. :)

 

@jacekazs

A złożyłeś wypowiedzenie? Jeśli nie, to dlatego nie oferują Ci Optimum+ w tej cenie. 

Tak złożyłem i miałem telefon z DUK. Może doliczają sobie cenę za dekoder 4K z dyskiem i mówią,  że 35zł/m a dekoder wtedy niby za darmo niby, chociaż dotychczas za ten dekoder płaciłem 5zł/m i to nawet nie za dekoder a za dysk, bo dekoder mam za 0zł. Mając teraz Twoją tabelkę będę wiedział co i jak i co tam ewentualnie ugrać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, ircios napisał:

Można zejść na zawał najszybciej. Gdybyś śledzić temat, to byś ze śmiechem pożegnał się z konsulem.

82,99-87,99 zeta +11,90 Eleven I 10 MR i ani grosza więcej.  Przejrzyj oferty zanim znów coś napiszesz . Do tego jeszcze dekoder max 5 zeta.

Bez netflixa wychodzi 83 właśnie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, srolu napisał:

Czy zawsze tak będzie z dopełnieniem tego nikt nie wie...

Dzięki temu forum mam pakiet Optimum+ za 29.99 zł, wiem można by było taniej o te 5 zł ale i tak już jest lepiej jak miałem wcześniej Extra+ za 49,99 zł 🙃 pozdrawiam

A jaki masz do tego dekoder ?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.12.2021 o 14:44, PawelTSW napisał:

Nie masz racji, pakiet comfort z extra i MP wzrastał mi tylko o 5 zł po przejściu na nieokreślony.

@czerstwy Edit: nieporozumienie w takim razie

 

Też sprawdzałem przed chwila prognozę płatności i pierwszy miesiąc okresu nieoznaczonego droższy tylko o 4 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, w pakiecie Start+ nie ma nSport+ HD. Jest od pakietu Relax+.
Zestawienie kanałów:
 
PC.png
 
@amarok4
tyle razy tu się przewijał taki zestaw...
Optimum+ 24.99 zł/m
CANAL+ 19.90 zł/m
CANAL+ 4K 0 zł/m
HBO 20 zł/m lub 0 zł 5m/25 zł >6m
Najem 0 zł/m
Czy w późniejszym czasie będę miał możliwość dokupić dopełnienie do Extra i w jakiej kwocie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, ircios napisał:

@kuba1jakub Brać.  Puki co informacja o Netflix na 4 ekrany za 38 jest niepotwierdzona. 

 

 

Ja mam w strefie abonenta Cyfra+ możliwość uruchomienia serwisu Netflix na 2 urządzenia w jakości HD za 38 zł na cały okres umowy.

Jako dopełnienie w ofertach specjalnych do pakietu Start+ wraz z 10 C+ oraz C+ 4K.

 

W regulaminie uruchomienia usługi dopełnienie do Netflix jest zapisane że to opcja Standard za 38 zł na 2 urządzenia w jakości HD.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, django napisał:

@amarok4 Tak będziesz miał taką możliwość dokupić tą opcję w cenie 10 zł/m w zobowiązaniu do końca okresu oznaczonego umowy.

O ile ktoś mu przeczyta, że w SC+ jest taka możliwość lub ktoś zadzwoni za niego do operatora.

 

37 minut temu, tweed77 napisał:

 

 

Ja mam w strefie abonenta Cyfra+ możliwość uruchomienia serwisu Netflix na 2 urządzenia w jakości HD za 38 zł na cały okres umowy.

 

Super. Cieszę się.  Ja też mam.  Tylko zwróć uwagę,  że mowa była na 4 ekrany za 38 zeta.  ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...