Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem Extra+, Canal+(6), Canal+ 4K, MP, MR standard, Ultrabox 1 TB (5 PLN) razem za 74,99 umowa do końca listopada, wypowiedzenie wysłane.

Po rozmowie z DUK mam Extra+, Canal+ full, 4K, UltraBox 1 TB, MP, HBO 5 miesiecy, Sundance 6 miesiecy, Fox Play itp do tego druga umowa goły Extra+ z WifiPremiumBox 500GB razem za 74,89.

Zależało mi na lepszym drugim dekoderze nawet za cenę pakietu bez Canal+ tak że jestem zadowolny :)

I moje pierwsze wrażenie jest takie, że PremiumBox chodzi szybciej od Ultraboxa.

Teraz muszę zdać sagemcoma do multiroomu i pożegnać cameleona ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, connor07 napisał:

Konsulowi nic, bo zależy od tego jaki będzie dostępny w salonie taki dostaniesz.

hmm, o ile pamiętam, a pamiętam dobrze, to jak brałem pierwszy dekoder enkowy "nrecorder" to wyraźnie poprosiłem o konkretną serię i takową dostałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Godzinę temu, Ator napisał:

hmm, o ile pamiętam, a pamiętam dobrze, to jak brałem pierwszy dekoder enkowy "nrecorder" to wyraźnie poprosiłem o konkretną serię i takową dostałem.

 

Tutaj konsultant nie pomoże w wyborze producenta, bo nie ma wpływu na to, co będzie w punkcie. Idziesz do punktu i pytasz, co mają. Albo zadzwoń do punktu. Jak nie w jednym to w drugim, czy trzecim pewnie znajdziesz, co chcesz. 

Przechodziłem to w styczniu 2020. 

Edytowane przez problem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, mikoko napisał:

To nie przesada. Ja mam JADA syn Technicolor. Samo przewijanie listy kanałów to niebo a ziemia

Po co tłumaczyć osobie co nie ma porównania,  a lepiej wie. ;-)

To niczego nie zmieni.

 

@ashes do tego co napisał kolega @tweed77, jeszcze trzeba doliczyć 5 zl za dekoder. Raczej nie ma szans za 0 dostać dekoder 4k. 

 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...