Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, pawelg89 napisał:

DUK jak pracuje? W weekendy też?

@pawelg89 DUK pracuje też w soboty. Jednak radziłbym Ci poczekać do ostatniego miesiąca okresu oznaczonego umowy, bo jak zależy Ci na obniżeniu pakietu, to tylko będzie to najbardziej realne w ostatnim miesiącu umowy.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory Superpremium 4k za 109,99 - ultrabox 4k, multiroom - 10 zł. 

Umowa do 31.12.2021, oferta to co do tej pory i dodatkowo History, H2, Adventure, Sportklub za 0 zł, umowa 24 mies, kwota 119,99. Mówię że za długo bo nie będzie Premier League, a konsultant mówi że będzie w Viaplay na ich kanałach które mają utworzyć. 

Czy jest możliwe abym dostał to na umowie 12 mies?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, sebopien napisał:

....a konsultant mówi że będzie w Viaplay na ich kanałach które mają utworzyć. 

Czy jest możliwe abym dostał to na umowie 12 mies?

 

To konsultant wie, że będą kanaly Viaplay? Jak oni nie nie wiedzą. 

Kolejna bujda, aby kogoś zatrzymać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ircios napisał:

To konsultant wie, że będą kanaly Viaplay? Jak oni nie nie wiedzą. 

Kolejna bujda, aby kogoś zatrzymać 

Też mi się tak wydaje, dlatego chciałbym krótsza umowę, ewentualnie jeszcze płacić mniej - rezygnacja z Filmbox, HBO tylko mówią że mi się nie będzie to opłacało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ircios napisał:

To konsultant wie, że będą kanaly Viaplay? Jak oni nie nie wiedzą. 

Kolejna bujda, aby kogoś zatrzymać 

Ja np. od konsultanta dowiedziałem się, że zostaną dodane kanały Polsat sport premium kiedy to jeszcze nie było takie pewne a wręcz niektórzy obśmiewali to i pukali się po czole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.10.2021 o 13:27, ircios napisał:

A nawet 22,50.  ;-)

Zadzwoniłem i niestety nie chciał pan dać nic niżej, bo nie ma takich pakietów i generalnie zdziwiony był, że jeszcze działają mi dwa odbiorniki, bo multirum wycofują, czy coś tam. Płacę 67 zl za sagecoma+moduł+0zl za multirum a zaproponował mi extra+86. Złożyłem wymówienie.

Edytowane przez Z-G
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Umowa do 31/10 , wypowiedzenie złożone, mam Nowy Start+ , Canal+, Eleven Sports, dekoder Turbobox+  - 56,89pln.

Przed złożeniem wypowiedzenia oferta na maila pakiet Nowy Start+, Canal+ 11 kanałów, Ligę Mistrzów na Polsat Sport Premium (czyli Mistrzowska Piłka?) za ile .. nie napisali; dodam ze do dziś nikt nie dzwonił.

Co i za ile jestem w stanie realnie dostać, przy założeniu ze chciałbym utrzymać Canał+, Eleven Sports ewentualnie dostać pakiet Mistrzowska Piłka? Czy wg Was warto wymieniac dekoder na inny?

Czas nagli wiec proszę o cenne wskazówki.Dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, PawelTSW napisał:

No jak ty dzwonisz do nich bez złożonego wypowiedzenia to nic  dziwnego, że cię olewają. 

Szczerze mówiąc, mam ich gdzieś.Jestem w Canal+ od początku i z mojego punktu widzenia jakość programowa spadła na psy. Domownicy potrzebują tvn24 a ten program jest w netti za 60 z internetem 300mb. Budżet domowy większy o 804 zl rocznie. Żegnaj Canal+.

Edytowane przez Z-G
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...