Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, tweed77 napisał:

Entry+ za 9,99 zł + paczka C+ wraz z C+ 4K za 19,99 zł ;)

Start+ za 14,99 zł + paczka C+ wraz z C+ 4K za 19,99 zł

Comfort+ za 19,99 zł + paczka C+ wraz z C+ 4K za 19,99 zł

Optimum+ za 22,50 zł + paczka C+ wraz z C+ 4K za 19,99 zł


Entry+ Sport za 50 zł czyli Entry+ wraz z paczką C+ ( C+ 4K ) + Eleven + PSP

Entry+ Film za 50 czyli Entry+ wraz z paczką C+ ( C+ 4K ) + HBO.

 

Pierwsze słyszę by ktoś dostał Optimum za 22.50 zł to raczej cena za Comfort. Start idzie ugrać za 9.99 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

posiadam umowę do końca października, złożone wypowiedzenie.

 

W chwili obecnej mam pakiet superpremium 4k

z mistorzwską piłką

z elevenami

z dekoderem 4k

 

miesiecznie placę 115 zł

 

Za ile jestem w stanie wyrwac to samo bez 4k teraz?? 

 

Ewentualnie chciałbym złożyc pakiet w którym mialbym canal +, eleveny, mistrzowską piłkę, eurosporty oraz netflix.

 

Proszę o radę co mogę osiągnąć?

 

Czy mogę do nich  zadzwonić, i sciemniająć powiedzieć ze akceptuje złożoną mi ostatią ofertę i przytoczyć warunki które są tutaj na forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem na 12M jak poniżej, umowa do 30.09. Cena i zawartość mniej więcej jak obecnie, może komuś się przyda info o ofercie. 

 

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługiPakiet Extra+, CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, FOX Play, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, Nat Geo Play, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+

Wybrane promocjeExtra+ 49,99 zł 12 m i 53,99 zł/m dla Abonentów (09/21) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Multiroom Standard aktywacja 0 zł/49 zł i opłata 10 zł/m dla Abonentów, Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
12 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 69,89  zł

 

 

22 godziny temu, gwiazdorek napisał:

 

Czy mogę do nich  zadzwonić, i sciemniająć powiedzieć ze akceptuje złożoną mi ostatią ofertę i przytoczyć warunki które są tutaj na forum?

Pytanie po co ściemniać? Ja zawsze mówię jakiej oferty oczekuje z prośbą aby się odezwali jak już będą mogli mi ją zaproponować. Zazwyczaj skutecznie,

Edytowane przez Skols
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Posiadam na dzień dzisiejszy coś takiego:

Extra + - 59,99 zł/mies.
Nat Geo Play - 0,00 zł/mies.
FOX Play - 0,00 zł/mies.
Najem Ultrabox 4k - 0 zł/mies. (kod z Credit Agricole)

Multiroom Standard - 10zł

Korzystałem z promocji Credit Agricole na abonament oraz darmowy najem Ultraboxa oraz promocji C+ 6 pierwszych miesięcy gratis i HBO na 5msc. gratis (teraz wyłączone)

 

Umowa biegnie od 14.11.2019 (24msc) ale chyba obowiązuje do końca listopada? Nie składałem jeszcze wypowiedzenia oraz nie odbieram od nich telefonu (nawet pismo przysłali żeby się skontaktować z nimi).

 

Przy przedłużeniu zastanawiam się nad taką opcją:

 

1. Optimum+ za 24,99zł i ewentualnie dopełnienie do Extra+ za 10zł i włączenie paczki c+ za 19,99zł za jakiś czas.

Czy w powyższym (goły Optimum+) da radę najem Ultraboxa za 0zł, Mistrzowska Piłka za 0zł, włączenie paczki HBO na 5msc. gratis z możliwością wyłączenia, Multiroom jest na sztywno za 10zł/msc? co do okresu to może być na 24msc. - ewentualnie  jaki składak musi być żeby zrobić Najem, MP, HBO na 5msc. i ewentualnie MR za 0zł.

 

Rozważam też wygaszenie umowy i jesli Credit by przedłużyło promocję (na razie jest do 30 września) - wzięcie nowej umowy na żone i korzystanie z promocji CA lub przedłużenie umowy i zrobienie cesji na żonę i też korzystanie z promocji CA - przejdzie takie coś? ta cesja do promocji CA?

 

pozdrawiam

Edytowane przez robertokot25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Obecnie posiadam pakiet Extra+ canal+ (6) (79,99zł) i dodatkowo:

- Fox Play - 0zł ,

- Eleven Sport 11,90 zł ,

- MistrzowskaPiłka 0zł ,

- FilmboxPack 5 zł ,

- Nat Geo Play0 zł,

- History HD 2,99 zł,

Najem Pace PVR 0zł i MR post cyfra+ z kameleonami - 0zł

za wszystko łącznie: 99,88 zł.

 

Umowa do końca listopada.

Mogę zrezygnować z MR i oddać kartę kameleon ale chciałbym pozostawić sobie zestaw Pace PVR + kameleon.

Przejście na czas nieokreślony z obecnej umowy to około 40-50 zł więcej - więc niezbyt opłacalne.

 

Dziś zadzwonił konsultant i po rozmowie zaproponował kilka nowych kanałów z paczki Canal+ (bodajże 2 nowe kanały doszły) i wraz z rezygnacją z MR post cyfra+ i oddaniem karty kameleon zaproponował 105 zł.

 

Wiem, że poza pakietem podstawowym extra+ mam dobrane dodatki ale nowa propozycja chyba nie jest zbyt atrakcyjna...?

 

 

Edytowane przez radzio6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne z tym Canal+. Wydaje mi się że jak się dodatkowo płaci za Canal+ to ma się je wszystkie, oprócz oczywiście Canal +Ultra HD 4k który osobno jest dodatkowo płatny. Ja mam dwie osobne umowy i w każdej Canal + i mam wszystkie kanały ich paczki tylko na drugiej umowie nie mam kanału Canal+ Ultra HD  4k, a tak to jest wszystko. A widzę że co niektórzy mają (6) Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Rafus napisał:

Dziwne z tym Canal+. Wydaje mi się że jak się dodatkowo płaci za Canal+ to ma się je wszystkie, oprócz oczywiście Canal +Ultra HD 4k który osobno jest dodatkowo płatny. Ja mam dwie osobne umowy i w każdej Canal + i mam wszystkie kanały ich paczki tylko na drugiej umowie nie mam kanału Canal+ Ultra HD  4k, a tak to jest wszystko. A widzę że co niektórzy mają (6) Canal+.

Jeśli się nie mylę kiedyś była do wyboru opcja Canal+ z 6 kanałami bez Canal+ Discovery i Seriale i chyba o 10 czy 20 zł taniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ultrabox jest szybszy, jest to odczuwalne jeżeli korzystasz na dekoderze np. z kolekcji NC+GO, dodatkowo umożliwia nagrywanie 3 kanałów jednocześnie podczas oglądania czwartego, oczywiście jeżeli zapewnisz dekoderowi sygnał poprzez instalację unicable lub wide band (jeżeli nie posiadasz takiego konwertera trzeba się liczyć z kosztami wymiany).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

obecnie posiadam następującą ofertę:

extra+

nat geo Play

fox play

eleven sports

multiroom standard (cameleony)

najem pace

pace

Płacę:

65,89 zł

Wypowiedzenie nie wysłane.

Otrzymałem poniższą ofertę:

Pierwsza umowa pakiet extra+ 49,99 zł - dekoder Pace.

Druga umowa pakiet extra + C+ (X6)+ mistrzowska piłka+ dekoder wifi premium box - 25 zł.

Co myślicie o takiej propozycji?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To weź druga umowę z dekoderem 4k i po kłopocie. Możesz też wziąć u konkurencji dla urozmaicenia. Jak będziesz miał 3 tv 4k za jakiś czas, to może wtedy C+ będzie oferowało do MR sprzęt 4k, a jak nie to weźmiesz 3 umowę.  Czego jeszcze nie rozumiesz?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@grzeesiek_r

Raczej powinni Ci dekoder Pejsa wymienić za free na 4k to po pierwsze. Po drugie E+ jest w cenie 44,99. Co do drugiej umowy....cena przepiękna z tą ofertą,  ale za 2 lata raczej nie licz, że dostaniesz coś takiego w tej cenie. 

Tak więc jeśli zależy Ci na MR to tylko jedna umowa i MR w sieci.

Wymiana Pejsa na 4k, oczywiście za free. Prawdopodobnie nie przeskoczysz dzierżawy 5 zł, choć w tym przypadku powinni dać za free. MR za 0 dalej i powinieneś zostać z obecną ofertą, a cena powinna wynosić E+ 44,99, Eleven niecałe 12 zł i reszta dodatków tak jak masz + 5 zeta za dekoder.

Jeśli chciałbyś dodatkowo C+ całą paczkę to + 19,99 lub 25.

Ty i Tobie podobni, gdzie chcą wam wcisnąć 2 umowę, powinniście zrozumieć,  że chcą was zrobic w balona. 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Hej,

Nie wiem do jakiego wątku przyczepić moje zapytanie ,więc zapytam tutaj...

 

Ktoś przerabiał przejście z ofery nc+na kartę na abonament?

Na stronie nc+ są oferty typu mix z komfort lub extra+. Nie ma opcji optimum. Jest extra+mix za 49,99 albo extra+ canal+ mix za 89,99zl.

 

Przykladowo czy można wziąć pakiet extra+mix za 49,99 i potem wykupić dodatkowo pakiety c+, eleven, mistrzowska piłka? - jesli tak to czy jest to oplacalne?

Czy do pakietu komfort+ mix też można dokupić canal+ i inne?

 

A moze z karty da sie przejść na umowę z dodatkowymi pakietami już w cenie?

Edytowane przez goabroad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...