Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, ircios napisał:

Dokładnie @PawelTSW. Chyba, żew tej cenie jeszcze jest 10 za MR wliczone i 5 za deka. Jednak to nie zmienia faktu, że i tak wychodzi sporo.

Sporo? Dlaczego?

 

Nie sądzę że sporo. Tylko kilkanaście badziewnych kanałów nie ma w pakiecie optimium+ m.in. polsat comedy extra (Co dla mnie jest nieprozumieniem jak taki kanał z serialami z powtórkami jest w najwyższym pakiecie), jakieś muzyczne, bajeczki czy dla kobiet.

Superpremium+ kosztuje 100 + 10 multiroom. Czyli wychodzi 110zł. Za składaka z optimum+ wychodzi 97.

Czyli można sobie jeszcze wziąć dopełnienie do extra+ za 10 i wychodzi 107zł. Czyli taniej niż superpremium+. 

 

I warto też dodać że umowa tylko na 12 miesięcy. A nie na 24. Można powiedzieć że zaraz znowu będzie można sobie negocjować warunki.

Przecież czas tak szybko leci....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Krycho1990 napisał:

Panowie zbliża się termin wypowiedzenia umowy(koniec października). Interesuje mnie tylko sport wiec mistrzowska piłka, eleven i canal plus, za ile mniej więcej można takie coś obecnie wyciągnąć? 
 

Prośba, może ktoś podesłać wzór wypowiedzenia i adres gdzie wysłać? 

Canal+ Polska S.A.

skr. poczt. 8

02-100 Warszawa

 

Ja napisałem tylko tyle: "Wypowiadam umowę o świadczenie usług telewizji satelitarnej i wnoszę o jej rozwiązanie wraz z upływem ustalonego w aneksie okresu minimalnego."

Wypowiedzenie przyjęte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lakiman poważnie pytasz czy jajka sobie robisz?

 

30 minut temu, Krycho1990 napisał:

Panowie zbliża się termin wypowiedzenia umowy(koniec października). Interesuje mnie tylko sport wiec mistrzowska piłka, eleven i canal plus, za ile mniej więcej można takie coś obecnie wyciągnąć? 
 

Prośba, może ktoś podesłać wzór wypowiedzenia i adres gdzie wysłać? 

Można to wyciągnąć np za 130., 109 itd... w zależności o majętności. 

Otwierasz wujka Google. Wpisujesz np. "wzór wypowiedzenia umowy z C+" i masz wynik. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
37 minut temu, Krycho1990 napisał:

Prośba, może ktoś podesłać wzór wypowiedzenia i adres gdzie wysłać? 

Nic nie trzeba wysyłać. Logujesz się do Strefy C+ i piszesz tylko jedno zdanie: "Rozwiązuję umowę z dniem xx.xx.xxxx". To wszystko.

 

 

kontakt-z-nc1.png?h=411&w=800&hash=310E2

Edytowane przez Wodnik Szuwarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios jestem ciekawy obecnego regulaminu a konkretnie zawartości kanałów w pakiecie.Interesuje mnie Eleven 4K, czy jest  już uwzględniany. 

Z resztą do grudnia z pewnością pojawią się "odpowiednie" promocje.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd u nich taka zajadłość (umowa do 30.11 br.), ale po dwóch dniach kolejne sms'y z prośbą o kontakt pod numerami:

 

1. sms: 22 314 46 86

2. sms: 22 314 46 59

 

I zaraz potem (około 2 godzin) telefon (z trzeciego już numeru) tym razem 699 822 337. Ale tak naprawdę nie wiem po co, ponieważ ciągle ta sama śpiewka - niżej się nie da - 135,00 zł i tyle. 😝

 

Znowu przedstawiłem swoją propozycję - 120,00 zł za posiadany obecnie zestaw i podziękowałem rozłączając się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec umowy z końcem października.
Wypowiedzenie umowy oczywiście złożone.

Dziś zaproponowali mi pakiet Entry+, paczkę Canal Plus, Mistrzowska Piłka, Eleven
Wszystko razem 50 zł. Umowa na 12 mcy

Super ze umowa na 12 mcy tylko mega słaby pakiet podstawowy.

Co myślicie o tej propozycji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Wojt@s napisał:

Koniec umowy z końcem października.
Wypowiedzenie umowy oczywiście złożone.

Dziś zaproponowali mi pakiet Entry+, paczkę Canal Plus, Mistrzowska Piłka, Eleven
Wszystko razem 50 zł. Umowa na 12 mcy

Super ze umowa na 12 mcy tylko mega słaby pakiet podstawowy.

Co myślicie o tej propozycji?

Taką samą umowę dostają nowi klienci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, A&G napisał:

Nie wiem skąd u nich taka zajadłość (umowa do 30.11 br.), ...

Przecież to prawie ćwierć roku jeszcze, więc nie dziw się. 

Czekaj spokojnie na wypowiedzeniu i tyle.  Z nr kom. nie dostaniesz nic konkretnego. Lecz skoro dzwonią, to chyba wypowiedzenia nie wysłałeś 

 

 

1 godzinę temu, Wojt@s napisał:

.....Super ze umowa na 12 mcy tylko mega słaby pakiet podstawowy...

To weź sobie Superpremium 4k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.09.2021 o 18:05, Wodnik Szuwarek napisał:

Nic nie trzeba wysyłać. Logujesz się do Strefy C+ i piszesz tylko jedno zdanie: "Rozwiązuję umowę z dniem xx.xx.xxxx". To wszystko.

 

 

kontakt-z-nc1.png?h=411&w=800&hash=310E2

Z ciekawości wysłałem ciekawe czy przejdzie?😃Jak nic ciekawego nie będą oferować to wycofam to wypowiedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...