Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, _Artek_ napisał:

A nie jest tak że do końca obecnej umowy musisz płacić starą cenę?

Absolutnie! Ci co chcą ten sam pakiet to rzeczywiście powinni czekać do końca umowy. Ja natomiast wybrałem same kanały premium m.in Canal+, HBO, Polsat Premium Sport, czy Cinemax. I płacę zdecydowanie mniej niż za poprzedni pakiet Extra z Canal+ gdzie prócz Canal plus inne badziewia ogolnotematyczne mnie nie interesowały. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, _Artek_ napisał:

Ja zastanawiam się nad zmianą superpremium+4k na ekstra+C++eleven+mistrzowska piłka+c+4k+ multiroom ale nie wiem czy mi się to będzie opłacać. 

To ja Ci powiem co ja mam. Zależało mi na pakiet filmowym.

 

Relax+, Canal+, HBO, Canal4K, Polsat Sport Premium, Cinemax, Dekoder 4K z Dyskiem i Multiroom. 87,99 miesięcznie. Umowa na 12 miesięcy. Nie wspomnę już jakie propozycję dostawałem z DUK czy infolini. Ten sam pakiet drożej raz o 20 i 30 zł. 

 

I zamiast płacić dalej po 110 i przerzucać kanały i gdzie nic nie ma prócz Canal plus tak teraz nie powiem że nic nie ma. Dobre filmy wieczorem zarówno na Canal, HBO czy Cinemax. A zaraz liga mistrzów to i Polsaty też się przydadzą. Teraz wiem za co płacę. A nie jakieś Barahlo i powtórki. A za rok podejrzewam że jeszcze zejdę z ceny za ten pakiecik. Albo dadzą filmbox w gratisie.

Edytowane przez Vaniliovsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, _Artek_ napisał:

Jak tak patrze to nawet wystarczyłby mi optimum+Sport :D wtedy miałbym prawie tylko to co oglądam :D 

Dlatego powinno się wybierać pakiety i opcje dopasowane dla siebie lub rodziny. Nie sztuką jest płacić po 110zł i nic nie oglądać bo nic nie ma. Chyba że ktoś lubi płacić po 110 i oglądać bajki czy seriale sprzed 20 lat. Ja starałem się dopasować pakiet dla siebie. Jak najmniej tematycznych i jak najwięcej dobrych filmów. No i czasami może piłka. Dlatego taki wybrałem pakiecik i jest zadowolony. Tym bardziej że mniej płacę, mam teraz więcej filmów i umowa tylko na 12 miesięcy a nie na 15 lub 24 jak chcieli mi wcisnąć wcześniej. Dlatego może podbij do mikizncplus i zobacz co Ci przedstawi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Umowa do końca grudnia, wypowiedzenie nie złożone. Obecnie płacę 164zł za Pakiet Extra+ z CANAL+ plus HBO, HBO GO. 

Dodatkowo mam jeszcze osobno Netflix, który mógłbym podpiąć do nowej umowy. Multiroom na 3 dekodery. Na pewno chciałbym zejść z ceny. Z HBO mogę zrezygnować, interesuje mnie umowa na 12mc. Liga mistrzów mnie nie interesuje, 6 x C+ musi zostać. Cinemax mógłby wpaść za darmo. Ktoś doradzi w co celować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Vaniliovsky napisał:

 

 

Relax+, Canal+, HBO, Canal4K, Polsat Sport Premium, Cinemax, Dekoder 4K z Dyskiem i Multiroom. 87,99 miesięcznie. Umowa na 12 miesięcy. Nie wspomnę już jakie propozycję dostawałem z DUK czy infolini. Ten sam pakiet drożej raz o 20 i 30 zł. 

 

 

Gdyby @Mikizncplus coś takiego mi zaproponowałl ( multiroom nie interesuje mnie) ..do przemyślenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie z racji tego, że nie jestem na bieżąco z ofertami a dostałem propozycję która wydaje mi się w ciekawą  - wolę zapytać:

Czy oferta

Pakiet Nowy Comfort+, CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, HBO GO, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+ 

za 69,89zł jest w porządku (na 24 miesiące plus do końca obecnego roku). Umowę mam do końca roku i myślałem o negocjacjach dopiero koniec listopada początek grudnia a tu całkiem (tak mi się wydaje) ciekawa opcja w dobrych pieniądzach. Obecnie płaciłem za to samo bez canal+ ale z multiroomem 64,99zł (rezygnuje z multiroomu)

Edytowane przez Riddick1500
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy cena 49.99 za pakiet optimum i paczkę canal plus to max co mogę otrzymać. Obecnie płacę za te pakiety 64 99

Teraz, jareczek11 napisał:

Czy cena 49.99 za pakiet optimum i paczkę canal plus to max co mogę otrzymać. Obecnie płacę za te pakiety 64 99

Czy da się coś jeszcze ugrać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jareczek11 Możesz negocjować o pakiet Optimum+ w cenie 24,99 zł/m + paczka CANAL+ 19,90 zł/m, co da łącznie kwotę miesięczną abonamentu 44,89 zł/m i to jest najniższa możliwa cena do uzyskania. Do tej Twojej propozycji masz jakieś dodatki proponowane np. Mistrzowską Piłkę, czy samo Optimum+ z paczką CANAL+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, lukx95 napisał:

@jareczek11 Możesz negocjować o pakiet Optimum+ w cenie 24,99 zł/m + paczka CANAL+ 19,90 zł/m, co da łącznie kwotę miesięczną abonamentu 44,89 zł/m i to jest najniższa możliwa cena do uzyskania. Do tej Twojej propozycji masz jakieś dodatki proponowane np. Mistrzowską Piłkę, czy samo Optimum+ z paczką CANAL+?

Samo optimum z paczka canal plus

Albo extra plus z canal plus za 54 99 tak mi proponuja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lukx95 napisał:

@jareczek11 Możesz negocjować o pakiet Optimum+ w cenie 24,99 zł/m + paczka CANAL+ 19,90 zł/m, co da łącznie kwotę miesięczną abonamentu 44,89 zł/m i to jest najniższa możliwa cena do uzyskania. Do tej Twojej propozycji masz jakieś dodatki proponowane np. Mistrzowską Piłkę, czy samo Optimum+ z paczką CANAL+?

Czy to prawda, że do takiego składaka dają już Mistrzowską Piłkę za 0zł? 

I czy to prawda,  że w pakietach z C+ można dostać Eleveny za 0zł przy przedłużeniu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...