Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Też jestem od początku z cyfrą, ostatnie 2 umowy ze Extra + pełna paczka C+ i naprawdę nie rusza mnie to że mam dostęp do ponad 100 kanałów, z tych wartościowych to jedynie paczka C+, Alekino, Planet (z akceptowalną ilością reklam), cała reszta tj. naziemny "Polsat" w wersji lite-reklama goni reklamę i nie będę się targował o 5 zeta jak dziś mam pakiet  Entry+Film za 50 zeta z C+ i HBO, którą wspaniale uzupełnia darmowa oferta naziemna i Netflix (ba nawet zdecydowałem się za dopłatą 5 zeta na dekoder 4K aby mieć dostęp do treści on-line operatora). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz przeanalizowałem pakiet który mnie interesuje. P. EXTRA PLUS SPORT , ELEWEN.cena 100zł bez grosza. Wchodze dalej i wyskakuje cena za wynajem ultraboxa 30zł.miesieczxnie.Umowa na 2 lata.To zestawienie ofert jest nieaktualne , ponieważ są nowe ceny i nowe pakiety. HBO 2 m-ce gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonią ale trzeba uważać. Ja miałem dogadany pakiet superpremium w całkiem dobrej cenie. Bez wchodzenia na maila zaakceptowałem warunki przez telefon. Po chwili włączam tv a kanałów z tego pakietu brak. Szybko tel do działu reklamacji i 2 tyg.  czekałem na rozpatrzenie dobrze że rozmowa była nagrywana. Prawda była po mojej stronie. Pakietu w tej cenie nie dostałem jedynie miesiąc gratis HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, szybkie pytanie mam.
Przez telefon przedłużyłem umowę i uzgodniłem wymianę starego dekodera na 4k. Gość powiedział, że opłata za dekoder będzie 5zł/msc. Mam jechać do punktu i wymienić dekodery. Jednak w umowie, którą wysłali na maila nie ma żadnej informacji o tej wymianie i dopłacie. Czy mają to gdzieś zapisane w systemie i w punkcie wszystko pójdzie gładko i doliczą 5zł, czy chcą mnie zrobić w bambuko i zażyczą sobie na przykład 10 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w strefie też pojawiła się propozycja przedłużenia umowy. I o ile nie spodziewałem się cudów, to zastanowiło mnie doliczanie po 10 zł za najem każdego z modułów CAM oraz 10 zł za multiroom. To co, korzystanie z modułu CAM ma być teraz przywilejem za który trzeba dodatkowo płacić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maris W ofertach na przedłużenie umowy w Strefie CANAL+ u każdego Abonenta nie ma ofert promocyjnych na Multiroom i na najmowany sprzęt (dekoder lub moduł CAM) i automatycznie wchodzą opłaty cennikowe. Także, jeśli chcesz przedłużyć umowę, że sprzętem na warunkach promocyjnych, to tylko przez infolinię albo w salonie CANAL+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...