Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Szanownych Kolegów.
Aktualna umowa do 30.06. Dzisiaj odblokowałem ich numery i poproszę o kontakt, zobaczymy z czym jutro zadzwonią.  Zaraz po telefonie wypowiadam umowę.

Obecnie:
Superpremium + 99,99 zł
Eleven 11,90 zł
MP 0,00 zł
History/H2 2,99 zł
HBO GO 5 zł
MR 10 zł
dekoder  0 zł
RAZEM  129,88 zł

 

Chciałbym zostać z tym, co mam. Z poradnika kolegów shevchenko i ircios wywnioskowałem, że najkorzystniejsza oferta to:

Opcja bez 4k/Opcja z 4k:
Superpremium + 99,99 zł/109,99 zł
Eleven 11,90 zł/11,90 zł
MP 0,00 zł/0,00 zł
History/H2 2,99 zł/2,99 zł
HBO GO ? zł 
MR 10 zł
dekoder 0 zł/? zł

1. Dobrze wywnioskowałem powyższe kwoty? ;) Muszę się zastanowić, czy te 4k to gra warta świeczki.
2. Jaka minimalna cena za samo HBO GO, skoro HBO mam w Superpremium?
3. Za 2-3 miesiące chciałbym dobrać 1 dekoder i wtedy miałbym 1 główny + 2 dodatkowe. Nie będzie problemu z +10 zł ? Czy może wziąć od razu i przeboleć miesiąc/dwa z dodatkową dyszką?
4. Jaką kwotę negocjować za wymianę PremiumBox(+ dysk) i WifiBox na Ultrabox(+ dysk) i WifiBox? Jakie miesięczne opłaty wejdą? 

Edytowane przez Adix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adixw superpremium 4k za 109,99 są już eleveny

Hbo go dają za darmo do hbo

Biorąc teraz multiroom przy przedłużeniu możesz wywalczyć aktywację jednego z nich za 0 zł, biorąc później zapłacisz 49 za każdą aktywację. 

Zawsze możesz mieć tylko jeden ultrabox 4k i dwa wifibox

Ultrabox 4k za 0 lub 5 zł maks, dodatkowe 10 miesięcznie za każdy wifibox

Nic więcej nie ugrasz. 

Edytowane przez PawelTSW
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PawelTSW
Reasumując.
Teraz mam główny dekoder Premium + jeden Wifi. Przy przedłużaniu umowy zmieniam główny na Ultra + dobieram jeden wifi(będę miał wtedy 1+2, tak jak miałoby to być za 2-3 miesiące). Walczę o jego aktywację za 0 zł, a nie 49 zł.

Podliczając wychodzi:
Superpremium+ 4k(w tym są eleveny i hbo go): 109,99 zł
MP: 0,00 zł
History/H2: 2,99zł
dekoder 4k+dysk: 0,00 zł/5,00 zł
Dwa dodatkowe dekodery: 20,00 zł
RAZEM: 132,98 zł/137,98 zł

 

Proszę o potwierdzenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwalę się, przedłużyłem umowę pół roku przed końcem. 

Standardowe superpremium i mistrzowska piłka 119.9zl ms

Oferta ze strefy. A wszyscy pisali że nie ma tam przyzwoitych ofert. Miałem wczesniej MP. 25 zl ms. zysku. Dzięki szybkiemu przedłużeniu zyskałem w sumie 150 zł. Jak się okazuje wszystko się da. Pozdrawiam wszystkich. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, kocik89 napisał:

Pochwalę się, przedłużyłem umowę pół roku przed końcem. 

Standardowe superpremium i mistrzowska piłka 119.9zl ms

Oferta ze strefy. A wszyscy pisali że nie ma tam przyzwoitych ofert. Miałem wczesniej MP. 25 zl ms. zysku. Dzięki szybkiemu przedłużeniu zyskałem w sumie 150 zł. Jak się okazuje wszystko się da. Pozdrawiam wszystkich. 

 

Wierz mi, ... to nie jest przyzwoita oferta. Najważniejsze jednak, że Ty tak uważasz :)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Macie rację ale wkopalem się z tym MP i dla mnie 25 zl. ms to dla mnie sporo. Jak kolega pisze że za pół roku bym mial 45 więcej to nie żałuję tych 150 zl nikt by mi nie oddał. Kasa mi jest  potrzebna teraz. Nie muszę pisać wypowiedzenia. Gadać z konsulami przed świętami. A śmiać się każdy może. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, na początek napiszę co mam, dalej napiszę co mi nie potrzebne, a na koniec co bym chciał na x miesięcy za free. Liczę, że podpowiecie mi coś mądrego, a nie info typu poczytaj 10 stron w tył to się dowiesz. Czyli tak posiadam pakiet Extra z C + wszystkie jakie są dostępne. Do tego dochodzi Opcje dodatkowe
Mistrzowska piłka 0 zł
C+ 4k 0 zł
Eleven Sports 11,90 zł
Najem dek 4k 0 zł
multiroom standard 10 zł

plus darmowa kolekcja Nat Geo, Paramount.

za wszystko płacę 121,89 zł.

 Ogólnie interesuje mnie to samo tylko bez C+ dok i C+ seriale (chyba, że te kanały nie robią różnicy cenowej?). I jakiś miesiąc MMP za free.

I teraz pytanko ile naj mniej wychodzi za taki zestaw? Dzięki za wszystkie konstruktywne odpowiedzi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, ircios napisał:

Pewnie tak, skoro dają to osobno, ale jak się ma  np. za free to po co rezygnować 

Nie mam za free, płacę za niego a w ogóle nie korzystam. Chciałem zrezygnować w czasie trwania umowy, ale mi odpisali że się nie da

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czasie umowy się nie da. Umowa podpisana i trzeba się wywiązać. Przy przedłużeniu wytarguj za free.

Miałem na myśli jak się ma za free,  że można oddać...choć po glebszym zastanowieniu myślę, że nie.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że jest nowa ciekawa oferta dla nowych.

 

CANAL+, ELEVEN

ENTRY+ SPORT - na 12 miesięcy - za 50zł miesięcznie

 

Jest możliwe przedłużenie z takim pakietem i ewentualnie dałoby jeszcze coś ugrać taniej, bądź dostać czwartego Elevena?

 

 

 

 

Edytowane przez mpoesp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.05.2021 o 13:47, buzzer napisał:

Wielkie dzięki za info. Pozdrawiam

Mialem czas na akceptacje oferty do 01.06 i tak czekałem aby ją zatwierdzić zgodnie z tym co mi tu panowie doradzili i wczoraj dzwoni tel i się pytają czemu tego nie zatwierdziłem jeszcze. Ja im że myślę itd i to że czekam na czerwiec aby mieć miesiąc więcej kanałów darmowych C+HBO.

Pan rozdzielił te oferty tak abym mógł sobie aktywować samo c+HBO w czerwcu i suma sumarum dostałem jeszcze rabat 5zl czyli zrabatowano mi całkowicie dekoder 4k z dyskiem. 

Za 59.99 mam pakiet extra wraz z filmbox i MR na 15m. Dodatkowo dziś aktywuje na 3 miesiące C+ oraz na 5m HBO za free. Oczywiście czas liczony od nowego pelego miesiąca czyli lipca :) Musze tylko pamiętać aby je wyłączyć przed końcem promocji. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.05.2021 o 12:24, django napisał:

@pokrywek Szkoda, że nie negocjowałeś na przedłużenie umowy pakietu Optimum+ za 24,99 zł, bo przy tym pakiecie bez problemu jest dostępna do włączenia opcja dodatkowa Dopełnienie do Extra+ w cenie 10 zł. W przypadku pakietu Nowy Comfort+ za 22,50 zł, to jest to ciężej dostać i system tego nie wyświetla. Najlepiej zadzwoń i proś o konsultacje z kierownikiem o promocję na Dopełnienie do Extra+ w cenie 10 zł lub 15 zł i może się uda. Najwyżej napisz zgłoszenie z prośbą o przyznanie Ci opcji dodatkowej Dopełnienie do Extra+ za 10 zł, bo miałeś tą opcję wcześniej w ofercie przed przedłużeniem umowy.

uwaga , canal+ robi z abonentów thebili. 

nie ma możliwości dopełnień do wyższych pakietów . np z comfort na optimum nie dopełnisz - musisz wziąć wyższy pakiet w cenie 39,99zł (optimum) lub extra+ za 49,99zł.

dwukrotna próba kontaktu z c+ . poza tym nr 223104747 który wcześniej słuzył do kontaktu teraz zrobił się infolinia robotem - nie porozmawiasz juz z nikim pod tym nr. oddzwaniają z tel. komórkowych.

 

Edytowane przez pokrywek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...