Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, obecnie mam oferte start za 9,99 z dekoderem wifipremiumbox.

Dlaczego, jak do mnie dzwonia mowia ze nie ma opcji zmiany na modulm ci+ cam ? Czy klamia?

I pytanie o relax+? Teraz dla nowych jest srednio przez 24m promocja 22,50 (12x30 i 12x15)-- do ilu moga opuscic mi na infolinii?

Bo z tego co slysze, to bardziej oplaca mi sie zerwac umowe i podpisac nowa....bo interesuje mnie tylko modul ci+...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kłamią. Oficjalnie nie można wymienić dekodera na moduł, ale moduł na dekoder już tak. 

Jeżeli nie chcesz się szarpać to najprostszym rozwiązaniami będzie wypowiedzenie umowy i podpisanie nowej na CAM. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

W tej chwili mam dostęp do paczki kanałów z comfort+ i canal+ wraz z kanałem Canal+ 4K UHD. Za wszystko płacę 69,99. Umowa mam do końca sierpnia br. Czy za wyżej wspomnianą kwotę dostanę dodatkowo dostęp do opcji extra+ przy przedłużaniu umowy.

 

PS 

Za 70 zł u konkurencji dostanę dostęp do pakietu L (za 60 zł) wraz z dostępem do opcji ekstraklasa za 10 zł. Nie zależy mi na topowych ligach np. lidze angielskiej, francuskiej, itp. Chcę mieć dostęp do większej liczby kanałów dokumentalnych, a pod tym względem stosunek ilości do ceny wypada korzystniej wziąć Cyfrowy Polsat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

3 godziny temu, mirkoz napisał:

witam

W tej chwili mam dostęp do paczki kanałów z comfort+ i canal+ wraz z kanałem Canal+ 4K UHD. Za wszystko płacę 69,99. Umowa mam do końca sierpnia br. Czy za wyżej wspomnianą kwotę dostanę dodatkowo dostęp do opcji extra+ przy przedłużaniu umowy.

 

PS 

Za 70 zł u konkurencji dostanę dostęp do pakietu L (za 60 zł) wraz z dostępem do opcji ekstraklasa za 10 zł. Nie zależy mi na topowych ligach np. lidze angielskiej, francuskiej, itp. Chcę mieć dostęp do większej liczby kanałów dokumentalnych, a pod tym względem stosunek ilości do ceny wypada korzystniej wziąć Cyfrowy Polsat

Czekaj do lipca i składaj wypowiedzenie. dzisiaj masz za dużo czasu do końca umowy, by myśleć o jakichś dobrych ofertach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, PawelTSW napisał:

@mirkoz nie, ale możesz próbować wyrwać comfort za 22,50 dopelnienie do extra za 10 i c+ za 25.

Ciężko będzie ale wtedy nie musisz płacić za MP 

 

Już to widzę jak dostanie taka ofertę😃Jedno że nie dostanie dopełnienia do tego pakietu w takiej cenie to i MP przy składaku wątpliwa za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PawelTSW Przy pakiecie Nowy Comfort+ w cenie 22,50 zł opcja dodatkowa Dopełnienie do Extra+, to minimum za 15 zł co miesiąc jest oferowana i nie chcą schodzić na 10 zł. Gdy się chce Dopełnienie do Extra+ za 10 zł dostać, to lepiej brać pakiet Optimum+ w cenie 24,99 zł, bo tu nie powinno być z tym problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, meckbar napisał:

To nie lepiej i taniej kupić kartę conax z ofertą TNK Smart HD? Tam wciąż masz nSport i TVP Sport, a opłacając kartę na rok z góry wyjdzie 15,- zł./mies.

Nie kalkuluje się bo jak mam zapłacić 200 lub 3o0 zł za dekoder to jaki jest sens finansowy tnk? 

 

Proszę o podpowiedz na ile można najtaniej liczyć jak chodzi o relax? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Reri Koszt opcji Dopełnienie do Optimum+ jest zależny od posiadanego pakietu. Dla pakietu Relax+ są inne promocje i dla pakietu Start+ też inne promocje na tą właśnie opcję. W Strefie CANAL+ w zakładce "Poszerz swoją ofertę" sprawdzałeś, czy masz ofertę Dopełnienia do Optimum+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie takie pytanka podsumowujące mam:

 

- wymiana dekodera Wifibox+ (głównego) na Ultrabox 4K = wymiana mojej karty Cameleon na jaką?- wtedy dek będzie sparowany? 

- na infolinii podczas próby przedłużenia umowy dowiedziałem się, że drugi dekoder do Multiroom nie może zostać wymieniony jednocześnie z głównym / ewentualnie zmiana systemu multiroom, zmiana kart cameleon i dopiero wtedy mogę dostać wifiboxa. Czy w trakcie trwania umowy wymienią mi później w punkcie mojego dsi 83 (powiedzmy że się zepsuje) na wifiboxa, zostawiając nieparowanego cameleona do MR - jestem po dawnej Cyfra+ z MR za 0zł. 

- czy mogę wrócić z dekodera ultrabox 4k na starszego wifiboxa przy przedłużaniu umowy za 2 lata (wydawać się to może głupie) - wifibox obsłuży nową kartę kodową z ultraboxa 4k? 

- czy jeśli obecne umowy były na 24m to ta którą mi oferują jest też zazwyczaj na 24 i nie ma możliwości na 15m? - oczywiście biorąc pod uwagę czy ta 15m będzie mniej korzystna.

 

----

Oraz pytania do oferty - wypowiedzenie wysłane. 

 

- Czy przy pakiecie Extra+ z MR 0 zł zamiast obecnego Canal+ (2) czyli Dokument i Seriale można uzyskać na całą umowę jakiś inny kanał/pakiet? Np. Filmbox? A może z 5 zł za wynajem ultraboxa 4k da się zjechać na 0 zł, a "dobrać" w zamian Filmbox/Cinemax za daną kwotę (wiem o 5 zł za Filmbox)? Czy zależy im na wymianie mojego Cameleona czy raczej nie bardzo argument. 

 

- HBO 5m możliwy, jeśli wspominali o 2? W innych rozmowach różne oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana wifiszrota na 4k. Karta nowa parowanie z dekoderem. Caymsn łun Krokodyl. Od MR pozostaje Cameleon z Sagemcomem. . 

2. Mieli rację. 

3. Wymienią na WiFiboxa podczas umowy. Pewnie za opłatą. Tylko po co? Jak ten dekoder to straszliwy bubel. 

4. Nie możesz wrócić z 4k do poprzedniego dekodera. Karta z dekodera 4k nie obsłuży Wifiszrota, bo jest parowanie. 

5. Umowy są na 24 jak i na 15m. Z reguły te krótsze są nieco droższe. 

6. Co do oferty,  to masz tu wszystko w temacie napisane.  Proponuje poczytać,  abyś wiedział jak negocjować i co wynegocjować. 

 

Moim zadaniem jeśli chcesz MR niezależny cały czas to wymiana na 4k, a za Sagemcoma moduł CI+ ECP i zakup tunera z wejsciem CI+ lub telewizora. Nie wiem po co Ci Cameleon,  skoro i tak nie korzystasz z własnego sprzętu. Czasy Cameleona już się skończyły. 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Z kartą do Ultraboxa po prostu chodziło mi o to, że np. za jakiś czas po skończonej umowie mogą zażyczyć sobie np. wysoką opłatę za najem z dyskiem, a może się okazać po tych dwóch latach że ten dek nie będzie przeze mnie lub domowników wykorzystywany i nie będzie potrzeby płacenia za niego aż tyle, więc patrzę na alternatywny - niższy w hierarchii dekoder (nie musi być to wifibox+) - czy będę mógł zejść klasę niżej ze sprzętem. 

 

Czy MR niezależny mi potrzebny? Na ten moment chyba nie - tzn. mam je u siebie (obie karty w domu), ale ewentualnie czasem zanika sygnał WIFI - co jaki czas wymieniane są uprawnienia do dekoderów miedzy sobą? 

 

Sagemcom na wifibox po co? Bo nie oferują nic innego - oba działają kiepsko, tyle że ten wifi czasem się rzadziej zacina. Moduł do rozważenia ale raczej u mnie wtedy bez dekodera 4k.

 

Canal+ (2) Live nikt nie wspomina zbyt często - raczej jest to pomijalne: "pojawiło się i zapomnij o tym" - a może można coś wynegocjować w zamian. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie 

pakiet extra z canal + (6), mistrzowska piłka/filmbox za 5zł, fox play za 0zł, Nat geo play za 0zł. Wszystko za 76,99.

Oferta na dzisiaj 

pakiet extra z canal+ (pełna paczka), mistrzowska piłka za 0zł , fox play za 0 zł, Nat geo play za 0zł, HBO na 5 miesięcy za 0zł, cinemax na 5 miesięcy za 0 zł. Wszystko za 79,99. BRAC ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...