Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Umowa do końca maja 2021. Propozycja:

Superpremium4k - 109,99 zł

Netflix i dopełnienie do Netflix 4k - 38 zł (38+0)

Mistrzowska Piłka - 0 zł

Ultrabox4k i dysk - 10 zł (5+5)

Multiroom standard- 0 zł

FoxPlay, NatGeo Play - 0 zł

Łącznie - 157,99 zł na 24 miesiące.

Co myślicie?

Edytowane przez d11111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, CANAL+4K ULTRA HD, Eleven Sports, FOX Play, MISTRZOWSKA PIŁKA, Nat Geo Play, Paramount Play, Opłata najem N9 UltraBox+
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard aktywacja 0 zł/49 zł i opłata 10 zł/m dla Abonentów, Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 121,89 
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl
7 minut temu, mirasm napisał:

 

Czy można za powyższe coś lepszego uzyskać ( 3 MR w tym są)

Edytowane przez mirasm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, d11111 napisał:

Witam.

Umowa do końca maja 2021. Propozycja:

Superpremium4k - 109,99 zł

Netflix i dopełnienie do Netflix 4k - 38 zł (38+0)

Mistrzowska Piłka - 0 zł

Ultrabox4k i dysk - 10 zł (5+5)

Multiroom standard- 0 zł

FoxPlay, NatGeo Play - 0 zł

Łącznie - 157,99 zł na 24 miesiące.

Co myślicie?

@d11111 Całkiem fajna oferta z tym Netflixem z planem Premium w cenie 38 zł, gdzie normalnie ten plan osobno w samym Netflixie kosztuje 52 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

proszę o ewentualną sugestię "starych wyjadaczy"😉 o co mógłbym grzecznie poprosić w kolejnej rozmowie z konsultantem. Aktualnie posiadam do końca miesiąca, po uprzednim złożeniu wypowiedzenia  Pakiet Superpremium+ za 112 zł

Opcje dodatkowe

Nazwa opcji

Cena cennikowa

Aktualna cena

 

 

HBO GO

10,00 zł/mies.

0,00 zł/mies.

 

 

FOX Play

20,00 zł/mies.

0,00 zł/mies.

 

 

Eleven Sports

15,90 zł/mies.

11,90 zł/mies.

   

MISTRZOWSKA PIŁKA

30,00 zł/mies.

0,00 zł/mies.

   

Nat Geo Play

10,00 zł/mies.

0,00 zł/mies.

 

 

Nazwa sprzętu

Cena cennikowa

Aktualna cena

 

MULTIROOM STANDARD

20,00 zł/mies.

0,00 zł/mies.

 

Najem WiFiBOX+

20,00 zł/mies.

0,00 zł/mies.

 

Najem HD Multiroom

20,00 zł/mies.

0,00 zł/mies.

 

 

Dzisiaj dostałem telefon z propozycją pozostania na tym samym pakiecie, z tym samym sprzętem (MR standard !!!) za taką samą kwotę tj. 112 zł. Zważywszy na fakt, że od nowego sezonu Bundesliga i LE będą poza ofertą C+, to wypadałoby coś w zamian dostać. Nie zależy mi na 4K i wymianie dekoderów .

Co ewentualnie Waszym zdaniem można do tego szarpnąć, bądź może zaproponować niższą (jaką) cenę? 

 

P.S.

Nic nie robię, tylko oglądam TV😉🤣 😉

 

z góry dzięki za sugestie

pozdr 4all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Jestem w okresie wypowiedzenia (umowa do końca kwietnia). Do tej pory miałem pakiet Extra+ z Canal+ (6) i Multiroom Premium (1 dodatkowy dekoder). Teraz chcę przejść na jak najmniejszy pakiet czyli Start+ i multiroom (1x). Dostałem już pierwsze oferty.

 

Mam do Was dwa pytania:

 

1. Konsultant twierdzi, że nie przedłużają już Multiroom Premium z rabatami (czyli za 0 zł lub za 10 zł). Jeśli zostanę przy tym rozwiązaniu i dotychczasowych sprzętach to chcą mi doliczyć 20 zł za ten dodatkowy dekoder. Konsultant stwierdził, że "stary" multiroom z rabatem mogą zrobić ale dla innych rozwiązań (chyba chodziło mu o starsze oferty z Cyfry+). Ściemnia, czy rzeczywiście nie rabatują Multiroom Premium? W wątku ze zbiorczym zestawieniem ofert jest info o multiroom po Cyfrze+ i po ITI, ale nie wiem czy któryś z tych punktów dotyczy konkretnie Multiroom Premium?

 

2. Od samego początku mój główny dekoder to Monsterbox z dyskiem 1 TB. Mam z nim problem bo codziennie zawiesza się po kilka razy. Konsultant proponuje wymianę na nowy dekoder 4K Ultrabox+ (+5 zł do abonamentu). Jeśli wezmę ten dekoder to wtedy proponują multiroom za 10 zł. Zastanawiam się co zrobią jeśli zostanę przy dotychczasowych sprzętach i zgłoszę w punkcie, że dekoder jest zepsuty? Wymienią mi dekoder na taki sam model czyli stary monsterbox?

 

sm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MP został wycofany więc prawdę może mówić Konsultant o braku możliwości rabatowania. W zestawieniu jest mowa o multiroom standard.

Na monsetra raczej nie wymienią.Prędzej mediabox lub wifipremium albo zwykły turbacz jeśli jeszcze na takowe wymieniają.

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sierpnik

Superpremium 99,99

Eleven 11,90

Taniej nie zejdziesz.

 

@kewalls

1. MR Premium niektórzy dostawali za 0 jak mieli za 0. W innym przypadku opłata.

2. Jak szwankuje dekoder i masz go wymienić, a nie dostaniesz takiego samego,  to oczywista oczywistość, że wymieniony dekoder też ma być  za 0.. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, ircios napisał:

@sierpnik

Superpremium 99,99

Eleven 11,90

Taniej nie zejdziesz.

 

Oki. Dzięki. A  mam jeszcze jedno pytanie- otóż zastanowił mnie fakt propozycji pozostania przy dotychczasowym pakiecie, z takimi samymi warunkami finansowymi i sprzętem bez naciskania na wymianę sprzętu- szczególnie MR. Czy to ma znaczyć, że MR z 2 kartami ( u mnie zdaje egzamin- dzieci "mam z głowy") dalej będzie hulał? Czy za chwilę wyłączą go i po temacie, trzeba będzie przesiać się na ich sparowany sprzęt za dodatkową opłatą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za kilka miesięcy kończy mi się umowa w PC+. Dowiedziałem się o tym jak zadzwoniła do mnie kobieta z informacją o możliwości przedłużenia umowy. 

 

Aktualnie posiadam pakiet START za 21,9 (z czynszem). Kobieta do mnie zadzwoniła i zaproponowała mi to samo za 26,90 🤣. Twierdząc, że przecież wszystko idzie do góry. Wyśmiałem ją i od razu złożyłem wypowiedzenie. W miedzy czasie zobaczyłem, że jest widoczna opcja przedłużenia umowy z panelu klienta. Tam pakiet START był za 17,5. Czy To była opłata już z najmem za dekoder? Pytam bo kontaktowali się ze mną z DUKU i gościu mi proponuje dokładnie to samo co mam teraz za 21,9 (z najmem), a to co widziałem w panelu według niego to oferta bez opłaty za dekoder. Drugą jego ofertą był pakiet START z C+ za 39,90.

 

Powiedziałem mu, że się orientuje w ofertach bo czytam satkurier to mnie wyśmiał i stwierdził, że tu ludzie wymyślają farmazony i takie oferty nie istnieją xD

 

To jak to jest Panowie. Kłamiecie tak ładnie wszyscy :D ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Miły napisał:

Powiedziałem mu, że się orientuje w ofertach bo czytam satkurier to mnie wyśmiał i stwierdził, że tu ludzie wymyślają farmazony i takie oferty nie istnieją xD

A co miał Ci odpowiedzieć? "Oczywiście dam Panu wszystkie możliwie rabaty i jeszcze dołożę ze swojej prowizji"?

Chyba na tym polegają negocjacje, że nie wykłada się od razu kart na stół tylko strony "walczą" o swoje.

Edytowane przez meckbar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...