Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

oferta z DUK z przed chwili (umowa do dziś) - miałem comfort+ z dop. do E+ , C+, MR, najem:

 

Optimum 29,90zł (można wydrzeć za 24,99zł, Comfort 22,50zł)

Dopełnienie do E+ 10zł na cały okres

C+ 25zł

C+4K- 5zł (można wynegocjować za 0zł)

MR - 10zł 

Najem 4K- 5zł (można zejść do 0zł)

 

Poczekam do jutra (kwiecień za free) i klepnę w/w warunki (może urwę 10zł na C+4K i najmie).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, pokrywek napisał:

oferta z DUK z przed chwili (umowa do dziś) - miałem comfort+ z dop. do E+ , C+, MR, najem:

 

Optimum 29,90zł (można wydrzeć za 24,99zł, Comfort 22,50zł)

Dopełnienie do E+ 10zł na cały okres

C+ 25zł

C+4K- 5zł (można wynegocjować za 0zł)

MR - 10zł 

Najem 4K- 5zł (można zejść do 0zł)

 

Poczekam do jutra (kwiecień za free) i klepnę w/w warunki (może urwę 10zł na C+4K i najmie).

 

A wcześniej ile płaciłeś 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też myślałem, że od 1 będzie miesiąc za free, ale po przemyśleniu stwierdziłem, że tak dobrze mają tylko Ci co umowa się kończy dzisiaj, a od jutra są wolni. Jeśli dostaną propozycję jutro czy tam za kilka dni, to kwiecień za free.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ircios napisał:

Też myślałem, że od 1 będzie miesiąc za free, ale po przemyśleniu stwierdziłem, że tak dobrze mają tylko Ci co umowa się kończy dzisiaj, a od jutra są wolni. Jeśli dostaną propozycję jutro czy tam za kilka dni, to kwiecień za free.

wypowiedzenie złożone w lutym, dostałem ofertę z duk z potwierdzeniem na maila do aktywacji.dzięki za pomoc i sugestie. jutro dam znac co z tego wyszlo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś w DUK pan stwierdził że dopełnień już nie ma i nie ma szans na dostanie tego . Drugi natomiast mówi że dopełnienia dają w innym dziale (po podpisaniu już umowy (powiedział że może dać na miesiąc gratis a potem dopytywać)

chciałem wziąć to co miałem (comfort lub optimum + dopełnienie)

kręci czy rzeczywiście tak jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pokrywek Pisałeś, że miałeś wysłaną ofertę i co odrzuciłeś ją? Nie miałeś wysłanej oferty przedłużeniowej z Dopełnieniem do Extra+ za 10 zł/m na maila? Staraj się o odtworzenie swojej oferty w całości wraz z Dopełnieniem i proś o konsultacje z kierownikiem odnośnie odtworzenia całości oferty na kolejny okres. Dopełnienie do Extra+ przy Comforcie+ za 22,50 zł/m możliwe tylko do odtworzenia przy przedłużeniu umowy, bo potem na zwykłej infolinii nie będą chcieli włączyć Dopełnienia za 10 zł/m przy najniższej cenie pakietu Comfort+. Jak chcesz brać goły główny pakiet bez Dopełnienia do Extra+, to bierz ofertę zbudowaną na pakiecie Optimum+ za 24,99 zł/m, bo wtedy po przedłużeniu umowy bez problemu dostaniesz Dopełnienie do Extra+ za 10 zł/m.

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, lukx95 napisał:

@pokrywek Pisałeś, że miałeś wysłaną ofertę i co odrzuciłeś ją? Nie miałeś wysłanej oferty przedłużeniowej z Dopełnieniem do Extra+ za 10 zł/m na maila? Staraj się o odtworzenie swojej oferty w całości wraz z Dopełnieniem i proś o konsultacje z kierownikiem odnośnie odtworzenia całości oferty na kolejny okres. Dopełnienie do Extra+ przy Comforcie+ za 22,50 zł/m możliwe tylko do odtworzenia przy przedłużeniu umowy, bo potem na zwykłej infolinii nie będą chcieli włączyć Dopełnienia za 10 zł/m przy najniższej cenie pakietu Comfort+. Jak chcesz brać goły główny pakiet bez Dopełnienia do Extra+, to bierz ofertę zbudowaną na pakiecie Optimum+ za 24,99 zł/m, bo wtedy po przedłużeniu umowy bez problemu dostaniesz Dopełnienie do Extra+ za 10 zł/m.

miałem propozycję ale jej nie aktywowałem i wygasła.

 

comfort mi proponowali za 22,50, optimum za 29,99. 

 

dziś kolejna próba (dzwoniłem na nr DUK 122947997). Miły rzeczowy gość - temat dograny w 10min - dał mi to co chciałem czyli:

comfort 22,50zł

Dopełnienie dokońca maja za 0zł

Paczka C+ z 4K - 25zł

MR 10zł

Najem Dekodera 4K - 0zł

H,H2, Adventure - 4,99zł

HBO 3m za 0zł

1 Rachunek: 62,48zł

UMOWA na 24 m-ce

Ew. dopełnienie do E+ w czerwcu (konsultant mówił że bez problemu jest szansa na 10zł/mc)

Łącznie 72,48zł

http://www.zapodaj.net/a896095214a51.png.html

Edytowane przez pokrywek
uzupełnienie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.03.2021 o 14:30, Raver napisał:

Ktoś się orientuję czy na TBOK można wynegocjować MMP za cenę 15 zł. lub MMP+ES za cenę 20 zł. bo na strefie canal+ one wiszą odpowiednio w cenach 20 zł. i 25 zł.? Czy to jest możliwe obecnie albo czy dawniej była taka możliwość czy poprostu na te opcje dodatkowe mają sztywne ceny i ani rusz....?

Ponawiam pytanko czyżby nikt się nie orientował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...