Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, Glorusek napisał:

Witam przedluzylem umowe przez tel i ma byc 89.99zl, ale na mailu na aneksie widze 

Kwota do zapłaty za pierwszy miesiąc po aktywacji promocji za wymienione usługi: 99.99zł, tak ma byc? Czy mnie w ciula zrobil ?

Skoro przedłużyłeś umowę telefonicznie to porównaj ustalone ceny z tym co dostałeś w mailu. Może za dekoder policzyli 10 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Opłacam rodzicom nowy start( 9,90), 10 canal (30,0) ,eleven (11,99) , wifi premium box (z dyskiem 5zł). 

Pierwsze telefony i to samo za tyle samo lub optimum 25zł, 10 canal 25 zł, eleveny 11,99, MP 0 zł, filmboxy 0 zł, dekoder 5zł.

Panowie da się ugrać w opcji 1 lub 2 chociaż dekoder za 0zł ? Gratisowe opcje jakoś mnie nie interesują. Dzięki za odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, LorDx napisał:

dają MP bo niewiele czasu zostało z bieżącymi prawami a złapia gogoś na 24 miechy

Dokładnie tak jak pisze @LorDx.  Polsat ma jeszcze prawa do końca tej edycji LM. W przetargu na prawa na przyszłe edycje będą rywalizować z Canal+ i coś się mówi o tym, że skandynawska platforma streamingowa NENT też ma przystąpić do tego konkursu bo mają wejść na rynek polski w połowie tego roku,a kasy mają niemało ,nie tak dawno zapłacili 2 mld funtów za pokazywanie Premier League w Skandynawii. Może sie okazać, że Mistrzowska Piłka jest oferowana za 0zł nawet w "składakach" bo tyle dokładnie będzie warta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam umowę ważną jeszcze kilka miesięcy a w niej:

Nowy Comfort 22,50

C+ 25

Eleven 11,90

Man Pack 5

Wifibox 0

Pojawiły się pierwsze telefony, smsy w sprawie przedłużenia. Oferują przedłużenie na tych samych warunkach co mam ale bez Man Packa "bo go już nie ma". Zapytałem o podniesienie do Optimum za 25 to usłyszałem minimum 29. Zapytałem o wymianę dekodera za 0 to usłyszałem Wifipremiumbox za 5 lub 4k za 10.

 

Podziękowałem bo mam czas. Pewnie bez wypowiedzenia się nie obejdzie.

Edytowane przez zyke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem umowę na poniższych warunkach:

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, Eleven Sports, FOX Play, HBO GO, History HD_H2, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, Paramount Play, SunDance HD, NAJEM PVR, Najem HD Multiroom
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Sundance HD 0 zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 
24mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 94,88  

 

Dostałem do obecnego pakietu Sundance TV gratis, za History doplacam 3zł, ale mysle że jakbym sie potargował jeszcze dluzej to też by to dali za free.  Moglem jeszcze dobrać MP za 5zł, ale rzadko oglądam LM, a jak już to najlepsze mecze są na otwartych kanalach.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie 

Comfort+

8x canal plus 

Eleven

HBO, HBO go

Multiroom standard

Media box+

Razem 89,90 zł. Umowa do maja.

Oferta:

Extra +

8x canal plus 

Eleven

Multiroom standard

Wymiana dekodera na 4k

+ Mistrzowska Piłka

RAzem 111,89

 

 

 

Edytowane przez spoco
Błąd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...