Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.  Umowa kończyła się wczoraj, ponieważ nie można było dojść w żaden sposób do kompromisu, wycofane wypowiedzenie i przejście na czas nieokreślony.Umowa była: Extra+ z Canal+  (6 live) za 69,90 zł + 11.90 zł Eleven, MP,  WiFi Box 0 zł najem. Wyłączony został Eleven i MP , bo mi w tej chwili już absolutnie nie zależy. Może być, ale nie musi. Cena na czas nieokreślony to 76,90 zł. Bardzo mi zależało na Optimum+ , ewentualnie dopełnienie do Extra+, Canal +, HBO. Czytam, że jest możliwe za 70-75 zł razem, ale konsultanci twierdzili, że niemożliwe, nie ma, itp., do ostatniego dnia. Czy mam jeszcze jakąś szansę? Może w okolicy Świąt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, ircios napisał:

Próbuj..szansa zawsze jest. Możliwe jest to co miałeś w tej samej cenie. 

Tak, ale mi nie chodziło o to samo.  Nadzieja była na składaka   z optimum+, canal+ i hbo, bo sport właściwie niepotrzebny. Odpowiedź: takie oferty były 6 miesięcy temu, teraz nie ma albo: to się nie opłaca, sam optimum + 45 zł. Żal, bo niektórzy, jak czytam, dostają fajne oferty, tylko jak trafić na takiego konsultanta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, GabryJela napisał:

Odpowiedź: takie oferty były 6 miesięcy temu, teraz nie ma albo: to się nie opłaca, sam optimum + 45 zł. Żal, bo niektórzy, jak czytam, dostają fajne oferty, tylko jak trafić na takiego konsultanta?

Optimum minimum 35....w Twoim 

przypadku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, PawelTSW napisał:

Było już, 

Extra z c+ i MP za 79,99 + hbo 5 miesięcy za 0 + rozpoczęty miesiąc

Dekoder 0 lub 5 zł 

Czyli wiele nie zyskasz, pytanie czy się opłaca czy zostać na nieokreślonym? 

Ok, tylko nie chcę tej MP lecz HBO, dlatego składak,  z nadzieją na dobrą cenę optimum + jak niektórzy pisali. A Start też mi proponowano za 19,90 zł. Może przejście na start a potem przejście  na wyższy pakiet, czy  raczej też nie? Dekoder jaki za 0 lub 5? WiFi Premium Box czy 4 k? Od lat nam wifi box i o dziwo bez problemów.

Nie mogę teraz odebrać dekodera, więc nieokreślony czas że względu na utrzymanie możliwości wymiany, gdyż w trakcie umowy na czas określony  wymiana wyjdzie  pewnie drożej.

2 godziny temu, ircios napisał:

Optimum minimum 35....w Twoim 

przypadku. 

Nie da się jak u innych za 25?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pawel napisał:

Generalnie zasada jest taka: im więcej płacisz tym trudniej zejść na niższy pakiet przy przedłużeniu umowy.

Ale Start zs 19,90 zł proponowali.  Dziwna polityka .

Już nic nie rozumiem. Chyba musiałabym mieć farta, który do tej pory mnie omijał,  by trafić na konsultanta z dobrą ofertą. Dziękuję za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ircios napisał:

Tym bardziej nie dostaniesz Optimum za 25, skoro Start za 20 proponowali.

Bo z 10-cioma chyba rozmawiałam i każdy co innego mówi i proponuje. Jeden, że nie ma optimum wogóle, drugi, że jest za 45,,  nastepny mówi ze comfort mogę za 35, potem że może extra za 45, tak jak w drugiej umowie jest ( mamy dwie umowy)  i będzie dzwonił, bo potwierdzi jeszcze u kierownika, ale dzwonił znowu ktoś inny i o niczym nie wie, nic nie zapisane o extra+, a nastęny za dwa dni, że może  było ale jest 1 dzień do końca umowy i już nie ma, bo zbyt krótki czas do końcu. To trochę jak w cyrku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Czas na kolejne boje z przedłużeniem umowy, obecnie Superpremium 99,99 HBO GO 5,00 dek Turbo, chciałbym:

opcja 1 - Superpremium 99,99 HBO GO 0,00 wymiana dek na 4k z dyskiem bez opłaty za dzierżawę

opcja 2 - Superpremium 4k 109,99 HBO GO 0,00 wymiana dek na 4k z dyskiem bez opłaty za dzierżawę

Pytanie do Was, czy któraś z powyższych opcji jest możliwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, sławek72 napisał:

 Czas na kolejne boje z przedłużeniem umowy, obecnie Superpremium 99,99 HBO GO 5,00 dek Turbo, chciałbym:

opcja 1 - Superpremium 99,99 HBO GO 0,00 wymiana dek na 4k z dyskiem bez opłaty za dzierżawę

opcja 2 - Superpremium 4k 109,99 HBO GO 0,00 wymiana dek na 4k z dyskiem bez opłaty za dzierżawę

Pytanie do Was, czy któraś z powyższych opcji jest możliwa?

 

 wymiana dek na 4k z dyskiem bez opłaty za dzierżawę - u mnie było nie do przeskoczenia, ale chętnie się dowiem czy ktoś za darmo wyrwał ten dekoder z dyskiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam jeszcze prawie 5 miesiecy do konca umowy a juz wydzwaniają. 

W sumie nie chce nic zmieniać, mam extra + plus wszystkie C+, hbo oraz eleveny i mulitoroom standard

Za to wszystko place 90zł/ miesiąc

Proponują przedłużenie na wszystko co mam plus mistrzowską za 95zł/miesiac.

Pewnie bez problemu dadza mi to za te 90zł ale chciałbym zmienić dekoder. Jest szansa że dadzą coś nowszego bez dopłat? Mam starego sagema i peca. Mam dwa cameleony i chce je oczywiscie zatrzymać. Jaki dekoder teraz warto wziąć? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca listopada. Comfort 6C+, Mistrzowska Piłka, C+4k, Eleven, moduł CAM za 69zł (60zł Comfort, MP i C+4k + 8zł Eleven + złotówka moduł). Taniej na pewno nie dostanę, ale podobno nie ma już pakietów z sześcioma C+. Faktycznie tak jest? Że nie ma Elevenów za 8zł/rok słyszałem, ale o braku pakietów z 6 Canal+ nie zauważyłem informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...