Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Rosssssa10 napisał:

Ciągle dzwonią z ofertami, jednak nie posuwamy się naprzód... Interesuje mnie goły pakiet Comfort+ jak najtaniej oraz ewentualnie dekoder 4k. Ponoć nie da się zejść niżej za Comfort+, niż 35,99 zł (niby te niższe ceny to dla tych którzy podwyższają ze Start+ lub już mają Comfort+...). 

Jak tylko wspomnę o pakiecie Comfort+, to zawsze dają cenę 39,99 zł i gadka, że lepiej już dopłacić te 5 zł do Extra+ i za dekoder 4k dodatkowo 10 zł. 

Dzięki za każdą odp. Pozdrawiam. :)

 

 

Ja mam goły Comfort+ 39,99zł z MR 10zł i najem mediabox za 5zł czyli suma 54,99zł.

 Wypowiedzenie wysłane i ostatnio właśnie z tekstem, że mogą dać mi 5zł rabatu za terminowe płacenie faktur :D Pewnie wtedy wyszedłby Comfort za 34,99zł i twierdzą, że niżej nie mogą zejść. Jest ktoś, kto w ostatnim czasie przedłużał umowe z gołym Comfort+ i obniżyli mu z 39,99 na np. 29,99zł ? Umowe  mam do końca lipca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie przyszło. Mam 7 dni na akceptację

 

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, CINEMAX, FOX Play, Filmbox Pack, HBO GO, Nat Geo Play, Paramount Play
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, Cinemax 10 zł/m dla Abonentów, Filmbox Pack 5 zł/m dla Abonentów, HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 94,99  zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Bonifacy napisał:

Takie przyszło. Mam 7 dni na akceptację

 

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, CINEMAX, FOX Play, Filmbox Pack, HBO GO, Nat Geo Play, Paramount Play
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, Cinemax 10 zł/m dla Abonentów, Filmbox Pack 5 zł/m dla Abonentów, HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 94,99  zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl

 

Jeśli jeszcze z dekoderem 4k to b.dobra oferta. Mam 10 zł taniej bez Cinemax i Filmbox (HBO też 0 zł).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz ja poproszę Was o podpowiedź. Koniec umowy na 30.09 br.

Obecnie Extra+CANAL+(6)LIVE+MMP+Eleven+Multiroom+Tunery Sagemcom'y (które chciałbym najlepiej wymienić) - wszystko 101,89

Czy jest szansa wyrwać coś taniej, czy tunery mogę wymienić na jakieś inne lepsze ale cały czas w starym MR bez kabla w cenie 0zł najmu?

Dzięki wielkie i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, obecnie posiadam umowę do końca lipca. Miesięczna opłata to 99 zł

(multiroom mediabox + wifibox) - opłata 15zł

pakiet Pakiet Extra+ z CANAL+ czyli 80 zł abonament

filmbox (5zł)

Wypowiedzenie zamierzam dziś wysłać. Dają ofertę na podobnym poziomie finansowym co mnie nie urządza.

Chciałbym wymienić mediaboxa na coś z wi-fi, aby łączyć się i korzystać z kolekcji. No i z dyskiem.

Chciałbym pełen pakiet canal+ (głównie chodzi o mecze ekstraklasy, ale mistrzowską piłką z polsatami bym nie pogardził. Filmbox tak jak obecnie mógłby pozostać.

Czy jest szansa aby zamknąć się w całości /mies. 80 zł razem ewentualnie 90 kosztem albo mistrzowskiej piłki albo np. coś filmowego HBO czy CINEMAX?

Pozdrawiam wszystkich użytkowników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj oferta.
Poprzednia bez hbo GO, Fox Play, Nat Geo i Paramount w cenie 79.99:

 

d7556da100fb126dcd9cf2b56e4bdfd1.jpg

Edytowane przez Barti
Poprawiono pozycję obrazka w poście. Obrazki najlepiej jest zamieszczać pod treścią swojego postu, a nie obok niej. Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Wiem, że gdzieś tu był, ale nie mogę znaleźć. Możecie podać nr krakowskiego DUK? Będę wdzięczny.

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, tyrla napisał:

122947879

Dzięki za nr. 

Dzwoniłem do nich bo umowa do końca czerwca, wypowiedzenie wysłane a tu cisza.

Obecnie mam extra +canalplus, HBO, cinemaxy, filboxy i eleveny  do deto MR na starych zasadach 1 dekoder od nich + goła karta za 118 zł. 

Powiem wam że oferta mizerna proponowali comfort za 34.99, albo extra za 54.99 do tego dekoder 4K albo wifipremium box za 5 zł. MR za 0.

Pytanie do was odnośnie MR czy jest szansa na niezależny MR ? obecnie taki mam na 2 kartach camelon i 1 dekoder główny DSI87. Konsultant twierdzi że główny będzie 4K i do tego któryś z DSI, wifibox lub mydelniczka i że obojętnie którego nie wezmę to i tak będą musiały być spięte po sieci. Jaki zestaw wziąć aby działało to niezależnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było

Comfort +  29,99 zł

MediaBox 5zł

 

Umowa do końca sierpnia wypowiedzenie nie złożone, postanowiłem sam zadzwonić, jeden telefon i dostałem to co chciałem

Nowy Comfort+ 22,50

10X CANAL+ 25 zł

HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m 

UltraBox 4k 5zł aktywacja 0zł bez dysku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Koledzy, mam dość nietypowe pytanie: mam Comfort plus pakiet canal. Czy istnieje możliwość "dogadania się" z konsultantem i np zamiany pakietu canal na extra? nawet w tej samej cenie co obecnie płace. Pal sześć że drożej to wyjdzie niżby brać sam extra normalnie, nawet dla nowego ale chodzi o kilka kanałów dla rodziny. Ja tam nie oglądam za bardzo więc też nie chce płacić mega wysokich rachunków. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, kentron napisał:

Szanowni Koledzy, mam dość nietypowe pytanie: mam Comfort plus pakiet canal. Czy istnieje możliwość "dogadania się" z konsultantem i np zamiany pakietu canal na extra? nawet w tej samej cenie co obecnie płace. Pal sześć że drożej to wyjdzie niżby brać sam extra normalnie, nawet dla nowego ale chodzi o kilka kanałów dla rodziny. Ja tam nie oglądam za bardzo więc też nie chce płacić mega wysokich rachunków. 

Ja dostałem za 10 zł dopełnienie do extra 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...