Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

 

obecny pakiet (umowa do 30.04):

comfort+ 22,50zł

dopełnienie do extra -10zł

c+10x - 25zł

MR - 10zł

dek 4k - 5zł

łącznie: 72,50zł

 

oferta z przed chwili bez negocjacji i zbędnego gadania - bardzo konkretny konsultant:

extra+ 44,99zł

c+ 10x - 25zł

MR -10zł

Dek 4k - 0zł

HBO na 6m - 0zł

łącznie: 79,99zł

 

na tą chwilę odrzuciłem. klepnę to 01.05.2020 i maj za darmo.

 

 

 

 

 

Edytowane przez pokrywek
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, pokrywek napisał:

witam,

 

obecny pakiet (umowa do 30.04):

comfort+ 22,50zł

dopełnienie do extra -10zł

c+10x - 25zł

MR - 10zł

dek 4k - 5zł

łącznie: 72,50zł

 

oferta z przed chwili bez negocjacji i zbędnego gadania - bardzo konkretny konsultant:

extra+ 44,99zł

c+ 10x - 25zł

MR -10zł

Dek 4k - 0zł

HBO na 6m - 0zł

łącznie: 79,99zł

 

na tą chwilę odrzuciłem. klepnę to 01.05.2020 i maj za darmo.

 

 

 

 

 

Z jakiego numeru do ciebie dzwonili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Extra+ 49,99 zł 24 m, a po tym okresie 53,99 zł/m dla Abonentów (09/19) L, CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), Filmbox Pack 5 zł/m dla Abonentów, HBO i HBO GO 0 zł /m dla Abonentów, Multiroom Standard 0zł/m 10złm dla Abonentów, Najem WiFi Premiumbox+ w cenie 2 zł/m dla Abonentów 

razem  104 PLN. Da się coś mniej płacić czy ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Ajaja napisał:

Extra+ 49,99 zł 24 m, a po tym okresie 53,99 zł/m dla Abonentów (09/19) L, CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), Filmbox Pack 5 zł/m dla Abonentów, HBO i HBO GO 0 zł /m dla Abonentów, Multiroom Standard 0zł/m 10złm dla Abonentów, Najem WiFi Premiumbox+ w cenie 2 zł/m dla Abonentów 

razem  104 PLN. Da się coś mniej płacić czy ok?

Na górze masz przypiętą aktualną ofertę. Proszę o odrobinę wysiłku przed zadaniem pytania ;)

Edytowane przez ziutek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam umowę do końca lipca tego roku. Dotychczas miałem pakiet Extra+ Multiroom Standard HD za 64,99 zł. 

Dzisiejsza oferta od konsultanta : Pakiet Extra+ 10xC+ +Multiroom Standard HD za 79,99zl. Co o tym myślicie? Można w tej cenie coś jeszcze wywalczyć albo w tańszej? Abonentem jestem jeszcze od czasów platformy N. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Ania2507 napisał:

Witam, dzisiaj kończy mi się pakiet Extra +  2 kanały C+ za 47,50. Złożyłam wypowiedzenie  Chcę przejść na Comfort. Zaproponowano mi go za 29.99. czy jest szansa, na tańszy abonament i co można dostać dodatkowo ? Czy czekać na ofertę po wyłączeniu sygnału?/

Odsyłam do mojego zestawienia. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Ania2507 napisał:

Witam, dzisiaj kończy mi się pakiet Extra +  2 kanały C+ za 47,50. Złożyłam wypowiedzenie  Chcę przejść na Comfort. Zaproponowano mi go za 29.99. czy jest szansa, na tańszy abonament i co można dostać dodatkowo ? Czy czekać na ofertę po wyłączeniu sygnału?/

Mi tez sie konczy dzisiaj extra i ostatnio dzwonili z ta sama oferta co Tobie za comfort w cenie 29.99 plus dekoder 4k za 10zl (wczesniej mialem 15) poprzednia dzwonili z kwota 32.5 za comfort z dekoderem. Spokojnie poczeka sie do poniedzialku wtedy samemu sie zadzwoni do DUK i sie czlowiek na cos zdecyduje a i maj bedzie darmowy?

Aktualnie mam extra za 47.5 + ultrabox 15zl.

Edytowane przez Gdz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Gdz napisał:

Mi tez sie konczy dzisiaj extra i ostatnio dzwonili z ta sama oferta co Tobie za comfort w cenie 29.99 plus dekoder 4k za 10zl (wczesniej mialem 15) poprzednia dzwonili z kwota 32.5 za comfort z dekoderem. Spokojnie poczeka sie do poniedzialku wtedy samemu sie zadzwoni do DUK i sie czlowiek na cos zdecyduje a i maj bedzie darmowy?

Aktualnie mam extra za 47.5 + ultrabox 15zl.

A jakieś kanały za darmo na jakiś okres np. HBO czy c+ proponowali Ci dodatkowo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...