Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja nie przedłużałem umowy. Właśnie weszła w stan nieoznaczony. Abonament wzrósł raptem o 9 zł. W obecnej sytuacji jaka jest poczekam może do wakacji. Może w martwym okresie na telewizję będą lepsze oferty przedłużeniowe rozwiąże się także sytuacja z dalszą dostępnością Cameleonów bo jeśli faktycznie w lipcu mają je zabierać to będę walczył o nowy dekoder (4K) bo mój Mediabox ma już swoje lata i mam go od chwili gdy pojawił się w ofercie. W sumie boje się też że przedłużając teraz umowę mogą znaleźć jakiś haczyk czy coś innego aby już teraz zabrać mi Camela. Może faktycznie dobrym pomysłem jest poczekać na martwy wakacyjny okres.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.04.2020 o 14:34, Mikizncplus napisał:

Przypominam że jakby ktoś był zainteresowany ofertą to poproszę o wiadomość w wiadomości prywatnej z numerem abonenta, to mogę jakąś ofertę przedstawić. Prośba o podanie co w ofercie ma się znajdować.

 

Pozdrawiam

 

Dziękuję bardzo, temat załatwiony błyskawicznie - w piątek wieczorem napisałem, umowa przedłużona (superpremium 4k) , dzisiaj oddałem dziadka pace'a, odebrałem dekoder 4k i moduł :)

Edytowane przez mmkk
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, czerstwy napisał:

Już nie wspomnę o haczyku by zabrać Camela. Może zbobią włam na chatę w nocy i podmienią karty?

Może miał na myśli wielbłąda ;)

BTW po tylu latach abonowania pay tv mogę stwierdzić, że okres przedłużania nie ma znaczenia. Na przestrzeni lat przedłużałem umowy zarówno w środku wakacji jak i w okresie świątecznym/noworocznym i stwierdzam, że nie ma czegoś takiego jak martwy okres w stosunku do ofert przedłużeniowych. Dla nowych umów owszem są promocje lepsze i gorsze, dla przedłużeń niekoniecznie. Nawet na wymianę dekodera lepszą ofertę uzyskałem właśnie w wakacje a nie w okresie wzmożonej sprzedaży czyli jesień/zima.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, czerstwy napisał:

Dokładnie Mediabox i Cameleon bardzo dziwna kombinacja? Do tego lepsze oferty w okresie wakacyjnym?Już nie wspomnę o haczyku by zabrać Camela. Może zbobią włam na chatę w nocy i podmienią karty?Niektórzy to tylko się marnują tu na forum że swoją wybujałą fantazją.

Przepraszam... Zapomniałem napisać że Camela mam do Multiroomu gdzie WiFI Box leży dawno w szafie a korzystam z własnego tunka. 

2 godziny temu, Pawel napisał:

Może miał na myśli wielbłąda ;)

BTW po tylu latach abonowania pay tv mogę stwierdzić, że okres przedłużania nie ma znaczenia. Na przestrzeni lat przedłużałem umowy zarówno w środku wakacji jak i w okresie świątecznym/noworocznym i stwierdzam, że nie ma czegoś takiego jak martwy okres w stosunku do ofert przedłużeniowych. Dla nowych umów owszem są promocje lepsze i gorsze, dla przedłużeń niekoniecznie. Nawet na wymianę dekodera lepszą ofertę uzyskałem właśnie w wakacje a nie w okresie wzmożonej sprzedaży czyli jesień/zima.

Właśnie o tym pisałem i sam piszesz o tym że w wakacje otrzymałeś lepszą ofertę niż w okresie wzmożonej sprzedaży. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.04.2020 o 10:47, info41 napisał:
Witam Wszystkich.Przedłużyłem 2 miesiące temu umowę i dobrałem dodatkowo pakiet Canal + ze względu na rozgrywki ligowe za który płacę 25 zł ,a rozgrywki zostały wstrzymane ze względu na panująca epidemię.Jaka jest szansa na rekompensatę skoro Canal + (na razie francuski) w Polsce Polsat i TVP sport nie chcą płacić praw telewizyjnych .Dzwoniłem wczoraj ,aby wyłączyć pakiety promocyjne które dostałem do końca kwietnia i maja,a pan mnie poinformował że mogę sobie oglądać wszystkie pozostałe treści . Śmiech na sali .Czyli np.od jutra zaczną puszczać na tych kanałach muzykę z radia i same powtórki ,a ja  będę  musiała płacić za to badziewie.
 
https://www.sport.pl/pilka/7,173971,25828160,jasne-stanowisko-canal-ws-pieniedzy-za-prawa-telewizyjne.html
 
A telewizje to mogą nie płacić za prawa telewizyjne i wszystko ok
 
https://legia.net/news/telewizje-nie-wyplacaja-kasy-za-prawa-transmisyjne/76929

Szansa na rekompensatę jest bardzo wysoka, musisz skonsultować to z prawnikiem i założyć sprawę w sądzie :-) daj znać jak ci się uda podziałać. Wtedy masz gwarancję, że $$ wróci. Sami z ciebie nc+? zobaczymy...

Edytowane przez 5etho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 8. Superpremium+ (8) (+ Mistrzowska Piłka) - 99,99 zł

 

W skład tego pakietu wchodzi:

1. Pakiet Extra+

2. Paczka Canal+

3. Paczka Cinemax

4. Paczka HBO

5. Kanały Polsat Sport Premium (dodatek Mistrzowska Piłka).

6. Pakiet kanałów Eleven Sport

 

Czy ten pakiet jest możliwy do ugrania w DUK? Pewnie w przyszłość za +10 zł będzie można wymienić dekoder na 4k. Także w tym momencie wygląda to na najlepszą opcję. Czy HBO GO jest dodatkowo płatne w tym pakiecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 8. Superpremium+ (8) (+ Mistrzowska Piłka) - 99,99 zł
 
W skład tego pakietu wchodzi:
1. Pakiet Extra+
2. Paczka Canal+
3. Paczka Cinemax
4. Paczka HBO
5. Kanały Polsat Sport Premium (dodatek Mistrzowska Piłka).
6. Pakiet kanałów Eleven Sport
 
Czy ten pakiet jest możliwy do ugrania w DUK? Pewnie w przyszłość za +10 zł będzie można wymienić dekoder na 4k. Także w tym momencie wygląda to na najlepszą opcję. Czy HBO GO jest dodatkowo płatne w tym pakiecie?
Czy w tym pakiecie są kanały Eleven? We wcześniejszym poście nie są wymienione.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie idzie przy przedłużeniu załatwić wymiany dekoderów, zbywają do puntów?

Aktualnie umowa na wypowiedzeniu do końca kwietnia, od 2tyg nie udało mi się z DUK załatwić  za 0zł wymiany Sagemcom DSI87 na choćby wifibox'a nie mówię już premiumbox. 

Edytowane przez ziutek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Kończy mi się niedługo umowa na warunkach:

- Pakiet Extra+ z CANAL+

i do tego mam dodatkowo:

+ wszystkie HBO

+ HBO GO

+ FilmBox Pack

+ ElevenSports

Abonament za całość 16 PLN z groszami

 

Mogę to teraz przedłużyć na identycznych warunkach za kwotę jw., lub dodać do tego:

Polsat Sport Premium 1 i 2

Canal+ 4k

Cinemax 1 i 2

+ NC+ Go i parę głupot FOX Play i takie tam ….

Jest to chyba pakiet Superpremium 4K + pakiet Mistrzowska Piłka

Za całość abonament jaki jest mi proponowany to 120 PLN.

 

Coś „wycisnę” więcej ? Czy to już jest max na chwile obecną w kwotach jakie podałem.

Umowa na 24 miesiące – abonent od wielu, wielu lat….

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...