Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Umowa do konca kwietnia dawno zlozone wypowiedzenie.

Aktualnie podiadam extra z dekoderem 4k place  62.5 ( w tym 15 zl najem)

Chce zejść  do startu lub comfortu oferuja mi 32.5zl za comfort (w tym dekoder 10zl) 

Udalo sie komuś wytargowac lepsza oferte schodzac do nizszego pakietu z tym dekoderem?

Edytowane przez Gdz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Gdz napisał:

Umowa do konca kwietnia dawno zlozone wypowiedzenie.

Aktualnie podiadam extra z dekoderem 4k place  62.5 ( w tym 15 zl najem)

Chce zejść  do startu lub comfortu oferuja mi 32.5zl za comfort (w tym dekoder 10zl) 

Udalo sie komuś wytargowac lepsza oferte schodzac do nizszego pakietu z tym dekoderem?

Nie ma taniej,Comfort 22,50 + dekoder 4k 10 zł.(Nie dają Ci taniej jak teraz kasują Cię 15 zł)

11 godzin temu, misiek1985 napisał:

Witam jakby ktoś był zainteresowany kodem do Credit Agricole to zapraszam na PW.

Proszę Cię jak można wciskać komuś ten złodziejski bank.

Edytowane przez Buziaczek1982
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, arzak napisał:

Trzy rozmowy temu, od Pani z DUK uzyskałem informacje, że jeśli znajdę sobie otwarty punkt, to mogę tam wymienić dekoder,

tamże też mam ustalać warunki wymiany. 

Jak jest w rzeczywistości nie wiem, punktu nie szukałem dotychczas.

W punkcie który mijam w drodze na zakupy jest karteczka z nr. tel. więc może gdybym zadzwonił udałoby się umówić na wymianę,

ale to tylko moje przypuszczenie.

W punkcie chcesz negocjować warunki,dobre.Tam ceny mają zawsze maksymalne.Jak się pytałem orientacyjnie na początku marca to dekoder 4k 15 zł/m bez aktywacji, lub 10 zł/m i aktywacja 99 zł ,innej opcji na monitorze nie było.

Edytowane przez Buziaczek1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

12 godzin temu, Wess napisał:

Przedłużyłem umowę,

 
  • Pakiet Extra+ z CANAL+
  • HBO
  • Eleven Sports
  • FOX Play
  • Filmbox Pack
  • HBO GO
  • MISTRZOWSKA PIŁKA
  • MULTIROOM STANDARD
  • Nat Geo Play
  • Paramount Play
  • NAJEM PVR

Canal+ 10 bez C+4k

Pace zostaje a WiFiBox na MR za 0 zł.

Łącznie 96,99 zł. Eleven za 11,99 zł.(nie wiem dlaczego nie widać ceny)

  • Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (04/20) L
  • HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów
  • Multiroom Standard C+ 0zł/m dla Abonentów
  • Mistrzowska Piłka za 5 zł/m dla Abonentów (01/19)
  • Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów
   

Wychodzi na to że dostałeś Superpremium 4k bez 4k ale za 96,99 --> według mnie jedna z lepszych ofert.

Też od 3 przedłużeń mam E+C+ z HBO za 0zł i w tą stronę będę negocjował.

Edytowane przez hedonista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, które pewnie powtarza sie co kilka stron ale odważe się je zadać...

Czy rzeczywiście nie ma znaczenia czy to konsultant dzwoni czy ja po wysłaniu wypowiedzenia?

Nie osłabia to naszej pozycji negocjacyjnej jeżeli ja zadzwonie?

 

Wiem ze niektorzy powiedza a czemu CI sie tak spieszy? w koncu zadzwonią, nie teraz to za miesiac...

I tu pełna zgoda, ale nienawidze mieć niedokończonych projektów i jak już zacząłem tą cykliczną grę w kotka i myszkę wysłaniem wypowiedzenia to chciałbym to jak najszybciej zakonczyc bo caly czas gdzies z tylu glowy mi to siedzi i nie mogę tego wykreslić z "rzeczy do załatwienia".

 

z góry dzięki za brak odpowiedzi w stylu: zadzwoń i sprawdz sam...bo tak pewnie się to skonczy ale myślę, że inni śledzący ten wątek chętnie poznają wasze doświadczenia w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, hedonista napisał:

Mam pytanie, które pewnie powtarza sie co kilka stron ale odważe się je zadać...

Czy rzeczywiście nie ma znaczenia czy to konsultant dzwoni czy ja po wysłaniu wypowiedzenia?

Nie osłabia to naszej pozycji negocjacyjnej jeżeli ja zadzwonie?

 

Wiem ze niektorzy powiedza a czemu CI sie tak spieszy? w koncu zadzwonią, nie teraz to za miesiac...

I tu pełna zgoda, ale nienawidze mieć niedokończonych projektów i jak już zacząłem tą cykliczną grę w kotka i myszkę wysłaniem wypowiedzenia to chciałbym to jak najszybciej zakonczyc bo caly czas gdzies z tylu glowy mi to siedzi i nie mogę tego wykreslić z "rzeczy do załatwienia".

 

z góry dzięki za brak odpowiedzi w stylu: zadzwoń i sprawdz sam...bo tak pewnie się to skonczy ale myślę, że inni śledzący ten wątek chętnie poznają wasze doświadczenia w tym temacie.

Jak Ty dzwonisz to niejako zależy Ci na przedłużeniu, ja czekam, w lutym dzwonili kilka razy, potem po wysłaniu wypowiedzenia raz zadzwonili i cisza. Najtwardsi przedłużają po zakończeniu umowy, gdy trzeba oddawać dekoder.

Edytowane przez connor07
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież wszystko jest w regulaminie. Są różne promocje w których można wyłączyć a w innych nie można, dlatego należy czytać regulamin promocji.

35 minut temu, connor07 napisał:

Jak Ty dzwonisz to niejako zależy Ci na przedłużeniu, ...

i można zaproponować dobre warunki.Tak może też podejść Konsultant. Nie ma reguły. Dzwonić i rozmawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Buziaczek1982 napisał:

W punkcie chcesz negocjować warunki,dobre.Tam ceny mają zawsze maksymalne.Jak się pytałem orientacyjnie na początku marca to dekoder 4k 15 zł/m bez aktywacji, lub 10 zł/m i aktywacja 99 zł ,innej opcji na monitorze nie było.

Wiem, bo tak wylądowałem z mediaboxem za 3zł, nie chciałem go przy przedłużaniu za 0zł, 

więc kiedy w połowie umowy straciłem cierpliwość do pejsa to zamieniłem "siekierkę na kijek".

Nic nie dało tłumaczenie, ze miałem dostać tego mediaboxa za 0zł przy przedłużaniu.

 

Dlatego teraz obstaję przy wymianie sprzętu razem z podpisaniem nowej umowy

(ten mediabox+ nie lepszy od pace500hd).

Edytowane przez arzak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pawel napisał:

Mnie tam nic nie ukradli a pieniądz nie śmierdzi. Regularnie wypłacają premię. Jak by nie patrzeć pięć stówek można przytulić. Także tego, kody na PW ;)

Wypłynęły dane z tego banku w styczniu 2019 r., u mnie w mieście sądzi się ponad 100 osób bo ktoś na dane nabrał kredytów ,bank do dziś się oficjalnie nie przyznał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta do zatwierdzenia na emailu: Extra, Canal+ cały bez 4K,Multiroom standard, VOD FOX i National Geographic, 5 miesięcy HBO i HBO Go gratis za 79,99 zł.

Poprzednio miałem to co w podpisie. Wiem że nie ma szału ale czy jest sens to przeciągać?

Edytowane przez kondziak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...