Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Jay napisał:

Czy przy miesięcznym dopełnieniu gratis po upływie tego czasu infolinia dzwoni również sama czy nie chce tego na stałe czy trzeba samemu lepiej próbowac?Pamietam kiedys było duzo telefonów czy nie chce np.HBO lub innych bajerów

Dzwonią bardzo często i próbują dać dodatkowe pakiety 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Toja 1122 napisał:
Witam może nie do końca w temacie, ale czy ktoś otrzymał ofertę po przedłużeniu umowy, aby wziąć następną? Oferta na 24 miesiące 12 za 0 zł drugie 12 za 39.99 pakiet Ekstra+, aktywacja 9.99 zł.


Ja dostałem taką ofertę. Z tym że wycofałem przedłużenie w terminie 14 dni o tego nie zauważyli. Podziękowałem
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Dostałem taką propozycję przedłużenia:

 

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi Pakiet Superpremium+, Filmbox Pack, HBO GO, MULTIROOM STANDARD, Najem HD Multiroom, Najem WiFi Premiumbox+ 20 zł
Wybrane promocje Superpremium+ 109,99 zł 12 m, a po tym okresie 124,99 zł/m dla Abonentów (09/19) L, Filmbox Pack 5 zł/m dla Abonentów, HBO GO 5 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem WiFi PremiumBox+ ADB 0 zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
12 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 119,99  zł

 

To standard? Czy jest coś jeszcze do ugrania, np jak złożę wypowiedzenie umowy?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forum po prawie 2 latach  ...

 

przeczytałem przyklejony post @shevchenko1987

niestety nie do końca rozumiem, więc oświećcie mnie proszę...

mam:    Superpremium+, Eleven, Mini ManPAck, umowa do 30.04.20 , wypowiedzenie NIE wysłane, Cameleon 

 

Oczywiście już wydzwaniają, ale abym mógł rozmawiać muszę dobrze zrozumieć jakie są oferty... 

1. Czym się różnią nowe oferty Superpremium+ (6) , (8) , 4K (z postu @shevchenko1987) ( tu rozumiem że jest kanał 4K, ale jakaś inna zawartość ? ) , konsul albo nie wie, albo udaje,

Jedno co mi powiedział że w "+4K" już są eleveny, a w zwykłym muszę dokupić osobno... 

na stronach C+ jakoś nie udało mi się znaleźć , podejdę dzisiaj do punktu, może cos więcej się dowiem....

 

dostałem dwie propozycje:

- Superpremium+ , eleven za 111,89 zł/mc

- Superpremium+4K za 119,99 zł/mc ( tu konsul twierdzi że ten pakiet zawiera "Mistrzowska Piłka" do końca obecnego sezonu LM )

dodam że nie chce wymieniać sprzętu/karty...

 

własnie , w zestawieniu @shevchenko1987 w zasadzie zawsze jest LM , a ode mnie żądają ekstra 20 zł/mc ....

BTW . przedłużając umowę na 24m jak długo ma się gwarancję LM (Mistrzowska piłka) ?

Wiem pytań sporo , ale może jakaś dobra dusz mnie oświeci...

 

pozdrawiam

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Superpremium+ 4K: Eleven Sports, HBO i HBO GO, Filmbox, Mistrzowska Piłka, Canal+ 4K UHD.

 

Superpremium+: HBO (bez GO), Cinemaxy, Mistrzowska Piłka (za 0,00 zł przeważnie po negocjacjach). 

 

Osobiście uważam, że wersja 4K jest bardziej opłacalna. 

 

Ligę Mistrzów otrzymujesz jako pakiet promocyjny dostępny na dziś do 30.06.2021r., bo do wtedy Cyfrowy Polsat ma wykupione prawa. Myślę, że w okolicach kwietnia powinny być jakieś przecieki z wynikami przetargu na kolejne lata. 

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam Pakiet VIP+ (stara oferta) a w nim 8 C+ i HBO z GO oraz CANAL+4K ULTRA HD dodatkowo 5 MR (w tym dwa Cameleon) - teraz płacę 160zł/mc, koniec umowy 30.04

proponują mi ten sam pakiet ale w podwyższonej cenie - a dokładnie 3 pierwsze miesiące w tej cenie a dalej całość 200zł/mc.

Wyciągnę coś od nich??

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam oferta z dziś: Superpremium 4k 109.99, najem dekodera 4k 0.00(aktywacja 0.00) plus 3x Wifibox+ po 10zł.Razem 139.99. Oferta ok, tylko nie chcą dać choć jednego multiroom za free a zależy mi na 3 dekoderach dodatkowych. Aktualnie 2Cameleony(Pace, dsi83)extra, canal(8),hbo, elevem 111.89.

Edytowane przez jasiek747
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, lukimann napisał:

Może warto te różnice w Superpremium dopisać do tematu dot.

zestawienia ofert przedlużeniowych... :-)

I od razu linka do strony operatora z wykazem kanałów, bo będą zaraz pytania  oprócz tego czym Superpremium + różni się od Superpremium 4k , jakie tam dokładnie kanały się znajdują. Można też dodać nr. tel.do DUK i adres gdzie wypowiedzenie wysłać.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
23 godziny temu, Toja 1122 napisał:

No właśnie tego nie jestem pewny bo umowa na małżonkę, a ona nie bardzo zorientowana w tym temacie , mówili jej że 156 kanałów.

 

Jeśli taka liczba kanałów to wychodziłoby, że faktycznie pakiet Extra+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...