Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy mam jedno pytanie jak jest w końcu z tym dopełnieniem do extra jest czy nie ma. Mam umowę do końca miesiąca i chciałbym wiedzieć czy po przedłużeniu na comforcie i otrzymaniu dopełnienia za zero na miesiac, bede mógł go dokupic na całą umowe tak jak było do tej pory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może kogoś to zainteresuje.

Do końca 2019 miałem Extra z C+ za 69,90 zł

Od stycznia udało mi się wynegocjować Comfort 22,50, 10x C+ za 25,00 - chciałem mniej płacić.

Dziś zadzwonił Konsultant.

Chciał mi dać za dodatkowe 15 zł miesięcznie do końca umowy pakiet Extra.

Podziękowałem, bo nie jestem zainteresowany, ale z tego wynika że za 37,50 zł można zdobyć Extra. Drożej niż przy dopełnieniu, ale taniej niż przy przedłużeniu na tym pakiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, adaminho napisał:

Drożej niż przy dopełnieniu, ale taniej niż przy przedłużeniu na tym pakiecie.

 

Przecież to właśnie dopełnienie. Tylko tobie zaoferowali w cenie 15 zł. ;)

 

22 minuty temu, Raver napisał:

Panowie i Panie od jakiego pakietu najniższego lub kwoty można wynegocjować dekoder 4k bez opłaty aktywacyjnej i opłaty miesięcznej?

 

Z tego co pamiętam były przypadki, że ludzie dostawali do Comfortu+ z Canal+ (w składaku). 

 

Ogólnie to jest loteria. Nie ma reguły.

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, petix napisał:

Koledzy mam jedno pytanie jak jest w końcu z tym dopełnieniem do extra jest czy nie ma. Mam umowę do końca miesiąca i chciałbym wiedzieć czy po przedłużeniu na comforcie i otrzymaniu dopełnienia za zero na miesiac, bede mógł go dokupic na całą umowe tak jak było do tej pory.

Powiedz, że chciałbyś to co masz w takiej samej cenie. Walcz odrazu o Comfort z E+, a nie o sam Comfort.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o potwierdzenie czy jeśli chcę mieć HBO , eleveny , canal + i mistrzowską piłkę to najlepiej walczyć o pakiet superpremium+ 4k za 109.99 tak ?

Obecnie posiadam Multiroom (dwa cameleony i pace, wifibox +) za 0 zł czyli na nowej umowie też powinno być za darmo ?

A jeśli bym chciał np. wymienić dekodery?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poświęciłem chwilę mojego cennego czasu i oto jest "ściągawka" dla potomnych ;)

 

Ceny przy przedłużeniu „gołych” pakietów podstawowych:

 

     1. Start+ - 9,99 zł / 14,99 zł / 17,50 zł / 19,99 zł

     2. Comfort+ - 22,50 zł / 24,99 zł / 27,50 zł / 29,99 zł

     3. Extra+ - 44,99 zł / 47,50 / 49,99 zł

 

Ceny przy przedłużeniu pakietów podstawowych z CANAL+ (+ Mistrzowska Piłka):

     

     1. Start+ z Canal+ (6) (+ Mistrzowska Piłka) - 54,99 zł

     2. Start+ z Canal+ (8) (+ Mistrzowska Piłka) - 59,99 zł

     3. Comfort+ z Canal+ (6) (+ Mistrzowska Piłka) - 59,99 zł

     4. Comfort+ z Canal+ (8) (+ Mistrzowska Piłka) - 69,99 zł

     5. Extra+ z Canal+ (6) (+ Mistrzowska Piłka) - 69,99 zł

     6. Extra+ z Canal+ (8) (+ Mistrzowska Piłka) - 79,99 zł

     7. Superpremium+ (6) (+ Mistrzowska Piłka) - 94,99 zł

     8. Superpremium+ (8) (+ Mistrzowska Piłka) - 99,99 zł

     9. Superpremium+ 4K (+ Mistrzowska Piłka) - 109,99 zł    

 

Ceny najczęściej dobieranych dodatków:

     

     1Canal+:

          a) 25,00 zł (w zobowiązaniu na 6 miesięcy lub na cały okres trwania umowy)

          b) 30,00 zł (w zobowiązaniu na cały okres trwania umowy, w tym 3 miesiące za 0,00 zł)

     2. Canal+ 4K UHD:

          a) 0,00 zł

          c) 10,00 zł (w zobowiązaniu na 12 miesięcy lub na cały okres trwania umowy)

      3. HBO + HBO GO:

          a) 20,00 zł (zobowiązanie na 6 miesięcy lub na cały okres trwania umowy)

          b) 25,00 zł (5 miesięcy gratis przy umowie na 24 m-ce, następnie rezygnacja lub zobowiązanie do końca trwania umowy)

          c) 35,00 zł (opcja „włącz / wyłącz” – co daje 2 miesiące oglądania średnio po: 17,50 zł)

      4. Filmbox – 5,00 zł (w zobowiązaniu na cały okres trwania umowy)

      5. Mistrzowska Piłka:

           a) 20,00 zł (w zobowiązaniu na cały okres trwania umowy do "składaka")

           b) 30,00 zł (opcja „włącz / wyłącz” - co daje 2 miesiące oglądania średnio po: 15,00 zł)

       6. Eleven Sports:

           a) 7,95 zł (zobowiązanie na 12 miesięcy, ale ogólnie cena rzadko oferowana przy niskich pakietach)

           b) 11,90 zł (zobowiązanie na 12 miesięcy lub na cały okres trwania umowy)

           c) 15,90 zł (opcja „włącz / wyłącz” - co daje 2 miesiące oglądania średnio po: 7,95 zł)

        7. Multi Man Pack:

           a) 20,00 zł – (zobowiązanie na 6 miesięcy lub na cały okres trwania umowy)

           b) 30,00 zł – (opcja „włącz / wyłącz” - co daje 2 miesiące oglądania średnio po: 15,00 zł)

        8. Multi Man Pack + Eleven Sports:

           a) 25,00 zł - (zobowiązanie na cały okres trwania umowy)

 

Ceny przedłużenia multiroomu (Cyfra+ oraz ITI):

 

       1. Multiroom (po Cyfrze+):
           a) Przy aneksowaniu umowy – 0,00 zł (konsultanci mogą próbować wciskać multiroom od ITI,  oczywiście z wymianą                           
                sprzętu i aktywacją za 49,99 zł + opłatą: 10,00 zł / m-c)
           b) Aktywacja i dzierżawa może być tylko na dekoderze głównym, gdy go wymieniają, ale też nie musi. Zazwyczaj przy                             
                dekorze 4k dają ją za 0,00 zł i maksymalnie 5 zł /m-c za najem urządzenia. Dotyczy to też abonentów bez multiroomu.
           c) Abonent chcący mieć więcej niż 2 dekodery zdaje obecny sprzęt i pobiera nowy (opłaty jak w pkt b. Aktywacja wynosi                       
                0,00 zł i za każdy dodatkowy dekoder +10,00 zł / m-c. Istnieje minimalna szansa, aby jeden dostać za 0,00 zł np. przy 3                     
                dekoderach).
 
      2. Multiroom (ITI):
         a) Przy aneksowaniu umowy – 10,00 zł / m-c za każdy dekoder, ale są wyjątkowe sytuacje, gdzie trafiają się abonenci, którzy               
              posiadają ten multiroom za 0,00 zł i tak im go przedłużają.
         b) Abonent chcący mieć 3 i więcej dekoderów to tak jak wyżej przy aneksowaniu, tj. 0,00 zł + 10,00 zł / m-c za każdy                               
              dodatkowy dekoder.

Edytowane przez shevchenko1987
  • Popieram 1
  • Dzięki 8
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, wojmir napisał:

Waham się, czy przedłużyć umowę gdyż doszły do mnie słuchy, że w połowie roku będzie krajowa wymiana sprzętu w tym cameleon, a na innym multiroomie mi nie zależy. Ktoś co wie na ten temat? Zadzwonię jutro i dowiem się o opcję C+ za 80 zł choć nawet w opcji wł/wył wychodzi okrutnie drogo.

Więc masz dwie opcje:

- płacisz więcej za C+ na czasie nieokreślonym,

- płacisz mniej z przedłużeniem umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, shevchenko1987 napisał:

Poświęciłem chwilę mojego cennego czasu i oto jest "ściągawka" dla potomnych. 

 

Ceny przy przedłużeniu „gołych” pakietów podstawowych:

 

     1. Start+ - 9,99 zł / 14,99 zł / 19,99 zł

     2. Comfort+ - 22,50 zł / 24,99 zł / 29,99 zł

     3. Extra+ - 42,50 zł / 44,99 zł / 49,99 zł

 

Ceny przy przedłużeniu pakietów podstawowych z CANAL+ (+ Mistrzowska Piłka):

     

     1. Start+ z Canal+ (6) (+ Mistrzowska Piłka) - 54,99 zł

     2. Start+ z Canal+ (8) (+ Mistrzowska Piłka) - 59,99 zł

     3. Comfort+ z Canal+ (6) (+ Mistrzowska Piłka) - 59,99 zł

     4. Comfort+ z Canal+ (8) (+ Mistrzowska Piłka) - 69,99 zł

     5. Extra+ z Canal+ (6) (+ Mistrzowska Piłka) - 69,99 zł

     6. Extra+ z Canal+ (8) (+ Mistrzowska Piłka) - 79,99 zł

     7. Superpremium+ (6) (+ Mistrzowska Piłka) - 94,99 zł

     8. Superpremium+ (8) (+ Mistrzowska Piłka) - 99,99 zł

     9. Superpremium+ 4K (+ Mistrzowska Piłka) - 109,99 zł    

 

Ceny najczęściej dobieranych dodatków:

     

     1Canal+:

          a) 25,00 zł (w zobowiązaniu na 6 miesięcy lub na cały okres umowy)

          b) 30,00 zł (w zobowiązaniu na cały okres umowy, w tym 3 miesiące za 0,00 zł)

     2. Canal+ 4K UHD:

          a) 0,00 zł

          b) 5,00 zł

          c) 10,00 zł

      3. HBO + HBO GO:

          a) 20,00 zł (zobowiązanie na 6 miesięcy lub na cały okres umowy)

          b) 25,00 zł (5 miesięcy gratis przy umowie na 24 m-ce, następnie rezygnacja lub zobowiązanie do końca umowy)

          c) 35,00 zł (opcja „włącz / wyłącz” – co daje 2 miesiące oglądania średnio po: 17,50 zł)

      4. Filmbox – 5,00 zł (w zobowiązaniu na cały okres trwania umowy)

      5. Mistrzowska Piłka:

           a) 20,00 zł (w zobowiązaniu na cały okres umowy)

           b) 30,00 zł (opcja „włącz / wyłącz” - co daje 2 miesiące oglądania średnio po: 15,00 zł)

       6. Eleven Sports:

           a) 7,95 zł (zobowiązanie na 12 miesięcy, ale ogólnie cena rzadko oferowana przy niskich pakietach)

           b) 11,90 zł (zobowiązanie na 12 miesięcy lub na cały okres trwania umowy)

           c) 15,90 zł (opcja „włącz / wyłącz” - co daje 2 miesiące oglądania średnio po: 15,00 zł)

        7. Multi Man Pack:

           a) 20,00 zł – (zobowiązanie na 6 miesięcy lub na cały okres umowy)

           b) 30,00 zł – (opcja „włącz / wyłącz” - co daje 2 miesiące oglądania średnio po: 15,00 zł)

        8. Multi Man Pack + Eleven:

            a) 25,00 zł - (zobowiązanie na cały okres trwania umowy)

Jeszce Comfort + za 14,99 zł jest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, shevchenko1987 napisał:

Poświęciłem chwilę mojego cennego czasu i oto jest "ściągawka" dla potomnych. 

 

Ceny przy przedłużeniu „gołych” pakietów podstawowych:

 

     1. Start+ - 9,99 zł / 14,99 zł / 19,99 zł

     2. Comfort+ - 22,50 zł / 24,99 zł / 29,99 zł

     3. Extra+ - 42,50 zł / 44,99 zł / 49,99 zł

 

Ceny przy przedłużeniu pakietów podstawowych z CANAL+ (+ Mistrzowska Piłka):

     

     1. Start+ z Canal+ (6) (+ Mistrzowska Piłka) - 54,99 zł

     2. Start+ z Canal+ (8) (+ Mistrzowska Piłka) - 59,99 zł

     3. Comfort+ z Canal+ (6) (+ Mistrzowska Piłka) - 59,99 zł

     4. Comfort+ z Canal+ (8) (+ Mistrzowska Piłka) - 69,99 zł

     5. Extra+ z Canal+ (6) (+ Mistrzowska Piłka) - 69,99 zł

     6. Extra+ z Canal+ (8) (+ Mistrzowska Piłka) - 79,99 zł

     7. Superpremium+ (6) (+ Mistrzowska Piłka) - 94,99 zł

     8. Superpremium+ (8) (+ Mistrzowska Piłka) - 99,99 zł

     9. Superpremium+ 4K (+ Mistrzowska Piłka) - 109,99 zł    

 

Ceny najczęściej dobieranych dodatków:

     

     1Canal+:

          a) 25,00 zł (w zobowiązaniu na 6 miesięcy lub na cały okres trwania umowy)

          b) 30,00 zł (w zobowiązaniu na cały okres trwania umowy, w tym 3 miesiące za 0,00 zł)

     2. Canal+ 4K UHD:

          a) 0,00 zł

          b) 5,00 zł (w zobowiązaniu na 12 miesięcy lub na cały okres trwania umowy)

          c) 10,00 zł (w zobowiązaniu na 12 miesięcy lub na cały okres trwania umowy)

      3. HBO + HBO GO:

          a) 20,00 zł (zobowiązanie na 6 miesięcy lub na cały okres trwania umowy)

          b) 25,00 zł (5 miesięcy gratis przy umowie na 24 m-ce, następnie rezygnacja lub zobowiązanie do końca trwania umowy)

          c) 35,00 zł (opcja „włącz / wyłącz” – co daje 2 miesiące oglądania średnio po: 17,50 zł)

      4. Filmbox – 5,00 zł (w zobowiązaniu na cały okres trwania umowy)

      5. Mistrzowska Piłka:

           a) 20,00 zł (w zobowiązaniu na cały okres trwania umowy)

           b) 30,00 zł (opcja „włącz / wyłącz” - co daje 2 miesiące oglądania średnio po: 15,00 zł)

       6. Eleven Sports:

           a) 7,95 zł (zobowiązanie na 12 miesięcy, ale ogólnie cena rzadko oferowana przy niskich pakietach)

           b) 11,90 zł (zobowiązanie na 12 miesięcy lub na cały okres trwania umowy)

           c) 15,90 zł (opcja „włącz / wyłącz” - co daje 2 miesiące oglądania średnio po: 7,95 zł)

        7. Multi Man Pack:

           a) 20,00 zł – (zobowiązanie na 6 miesięcy lub na cały okres trwania umowy)

           b) 30,00 zł – (opcja „włącz / wyłącz” - co daje 2 miesiące oglądania średnio po: 15,00 zł)

        8. Multi Man Pack + Eleven:

           a) 25,00 zł - (zobowiązanie na cały okres trwania umowy)

Dobra robota,ale...

Gołego pakietu Extra za 42,5 nigdy nie widziałem. Warto uzupełnić tabelkę o comforta za 27,5 i comforta za 19,99( większości klientom z dwoma umowami taki pakiet widnieje w systemie) oraz Extra za 47,5.Canalu + 4k za 5 zł też nie widziałem ;) Mistrzowska piłka występuje jeszcze w cenie 5zl i 10zl

Edytowane przez P_Canal+
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Obecna umowa wygasa mi z końcem kwietnia. Wypowiedzenie złożyłem pod koniec stycznia. Dotąd miałem:

 

1.Comfort+ 22,50 zł/msc

 

2.Dopełnienie do Extra+ 10,00 zł/msc do końca umowy

 

3.Canal+(8) 25,00 zł na 6m, ale akurat wygasa również z końcem kwietnia

 

4. Najem Mediaboxa 5,00 zł/msc

 

5. 2 x Multiroom - 20, 00 zł/msc

 

Czasami dobieram Eleven, HBO i Mistrzowską Piłkę w opcji włącz/wyłącz ale obecnie nic z tego nie mam aktywne i na razie nie aktywuje żeby nie robić bałaganu przy przedłużaniu.

 

Chciałbym aby podstawowym pakietem pozostał Comfort+ za 22,50 zł, a z tego co czytałem wyżej to da się za tyle wyrwać. Do tego najpewniej dobiorę Canal+ jak dadzą za 25,00 zł/msc. Wiem, że teraz ciężko o dopełnienie Extra+, ale dla mnie nie jest to jakiś niezbędny pakiet. Do tej umowy dało się dobrać za raptem 10 zł to brałem, ale jak nie będzie takiej możliwości w przyszłości to trudno, obejdzie się bez tego.

 

Chciałem jednak zapytać o coś innego. Czy możliwa jest wymiana na dekoder 4K tak abym nie płacił najmu co miesiąc? Oczywiście zapłacę opłatę aktywacyjną. Przejrzałem kilka stron powyżej i z tego co zrozumiałem to są jakieś niewielkie szanse na dekoder 4K za 0 zł do Comfort+ za 22,50 zł, ale to chyba tylko w przypadku jak wcześniej nie płaciło się najmu, a nie znalazłem takiego przypadku jak mój. Multiroom tak jak rozumiem musi być 10 zł/dekoder i tu się nic nie zmieniło od mojego ostatniego przedłużania prawie 2 lata temu? Dotąd odbyłem jedną rozmowę z konsultantem i zaproponował Comfort+ za 29,90 zł i dekoder 4K za 10 zł/msc także nie chciało mi się z nim wykłócać. Dzwonili jeszcze 2-3 razy ale akurat nie mogłem odebrać.

 

Jak 2 lata temu przedłużałem to dostałem bodajże 2 pierwsze miesiące gratis, teraz dają tego typu bonusy? A jeżeli nie, to o co walczyć jako bonus za przedłużenie? Do tego co chcę da radę HBO z HBO GO na kilka miesięcy za 0 zł? Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi.

 

Edytowane przez ShinobiQWE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.02.2020 o 16:57, shevchenko1987 napisał:

@Angry_tacos77, to to składaj wypowiedzienie, bo to podstawa.

 

Jeśli chciałbyś zejść do pakietu Comfort to:

 

1) Comfort - 22,50 zł

2) Canal+ - 25,00 zł 

3) Eleven - 7,95 zł / 11,90 zł 

4) Multiroom - 10,00 zł 

5) Mistrzowska piłka (w składaku) - 20 zł ze zobowiązaniem / 30 zł (włącz / wyłącz)

 

Jeśli pakiet z "wliczoną" Ligą Mistrzów to:

 

1) Comfort+ z Canal+ (6) + Mistrzowska Piłka - 59,99 zł 

2) Comfort+ z Canal+ (8) + Mistrzowska Piłka - 69,99 zł 

3) Eleven - 7,95 zł / 11,90 zł 

4) Multiroom - 10,00 zł 

 

A jeśli zależy Ci na pakiecie Extra to: 

 

1) Extra+ - 44,99 zł 

2) Canal+ - 25,00 zł 

3) Eleven - 7,95 zł / 11,90 zł 

4) Multiroom - 10,00 zł 

5) Mistrzowska piłka (w składaku) - 20 zł ze zobowiązaniem / 30 zł (włącz / wyłącz)

 

Jeśli pakiet z "wliczoną" Ligą Mistrzów to:

 

1) Extra+ z Canal+ (6) + Mistrzowska Piłka - 69,99 zł 

2) Extra+ z Canal+ (8) + Mistrzowska Piłka - 79,99 zł 

3) Eleven - 7,95 zł / 11,90 zł 

4) Multiroom - 10,00 zł 

 

Ps. Mi również kończy się umowa w lipcu, a jeszcze żadnego telefonu nie było. Chyba mnie nie lubią ;)

Dziękuję bardzo za odpowiedź. Mam tylko jeszcze jedno pytanie, bo nie ukrywam nigdy z takiego rozwiązania nie korzystałem. Jak działa opcja włącz/wyłącz np. Mistrzowska Piłka? Od momentu włączenia dodatku mam dostęp do wybranych kanałów za 30zł przez miesiąc? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, P_Canal+ napisał:

Dobra robota,ale...

Gołego pakietu Extra za 42,5 nigdy nie widziałem. Warto uzupełnić tabelkę o comforta za 27,5 i comforta za 19,99( większości klientom z dwoma umowami taki pakiet widnieje w systemie) oraz Extra za 47,5.Canalu + 4k za 5 zł też nie widziałem ;) Mistrzowska piłka występuje jeszcze w cenie 5zl i 10zl

Dzięki za uwagi. Wprowadziłem korektę dla Extra+ i Canal+ 4K. 

 

Mistrzowskiej piłki nie ruszam, bo przeważnie każdy dostaje za 0 zł jeśli to nie jest "składak".

 

Ps. a czy czasem nie ma jeszcze Startu+ za 17,50 zł i Comfortu za 27,50 zł? 

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Pawel napisał:

@ShinobiQWE przy tak niskim pakiecie bazowym może być ciężko uzyskać darmowy dekoder 4K.Tym bardziej, że dotąd płaciłeś za Mediaboxa. Jako bonus dostaniesz rozszerzenie do Extra na miesiąc.Jest też szansa na HBO na kilka miesięcy.

A za 5,00 zł/msc tak jak miałem mediaboxa jest szansa wyrwać bo przeważnie widziałem w temacie oferty za 10 zł/msc? Opłaty aktywacyjnej rozumiem, że nie uda się ominąć? I jak w ogóle wygląda sytuacja z multiroomem? W przypadku zmiany dekodera głównego zostanę na obecnych dekoderach czy je również muszę wymienić?

Edytowane przez ShinobiQWE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Posiadam pakiet extra+ z pakietem canal+ i eleven oraz najmem dekodera HD za 0zl. Za wszystko place 91 zł. Umowę mam do końca marca. Chciałbym przedłużyć umowę ale tylko na pakiet extra+. Jak dobrze zrozumiałem mogę go mieć za kwotę 49,99zł? Konsultantka już ze mną rozmawiała ale nie radziła pisać wypowiedzenia gdyż lepszą dostałbym ofertę, w co raczej nie wierzę. Niestety musieliśmy przerwać rozmowę i obiecała że zadzwoni za kilka dni. I jeszcze jedno pytanie. Zastanawiałem się nad zmianą dekodera i chciałbym Was zapytać, czy są w ofercie takie w których mógłbym dołączać zewnętrzny dysk twardy aby mieć w przyszłości swoją filmotekę i nie ograniczać się do jednego dysku wewnetrznego, jeśli tak to za ile mógłbym go dostać na wynajem przy pakiecie extra+. Przepraszam też za brak pełnej wiedzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Angry_tacos77 napisał:

Dziękuję bardzo za odpowiedź. Mam tylko jeszcze jedno pytanie, bo nie ukrywam nigdy z takiego rozwiązania nie korzystałem. Jak działa opcja włącz/wyłącz np. Mistrzowska Piłka? Od momentu włączenia dodatku mam dostęp do wybranych kanałów za 30zł przez miesiąc? 

Opcja "włącz / wyłącz" działa na zasadzie, że właczasz np. 1 marca i ten miesiąc jest za 0,00 zł, a wyłączasz do końca kwietnia za który zostanie naliczona opłata w wysokości 30 zł. Średnia za 2 miesiące to 15 zł. 

 

6 minut temu, lukimann napisał:

Superpremium 4K występuje w 2 opcjach?

Dla przedluzajacych umowę oferta z pakietem Cinemax, dla nowych pakiet Filmbox?

Możesz sobie wybrać, który Cię interesuje. 

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, ShinobiQWE napisał:

 

A za 5,00 zł/msc tak jak miałem mediaboxa jest szansa wyrwać bo przeważnie widziałem w temacie oferty za 10 zł/msc? Opłaty aktywacyjnej rozumiem, że nie uda się ominąć? I jak w ogóle wygląda sytuacja z multiroomem? W przypadku zmiany dekodera głównego zostanę na obecnych dekoderach czy je również muszę wymienić?

Dekodery do multiroomu zostają. Jest szansa na 5 zł bez opłaty aktywacyjnej. Ja otrzymałem taką ofertę przy Comforcie z paczką C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@shevchenko1987 Przydało by się jeszcze dopisać z MR jak sprawa wygląda dla przedłużających po C+, chcacy zachować obecny MR lub rozwinąć na 3 lub więcej dekoderów.

Podać też ceny dla abonentów z MR od ITI, i ceny dla tych co chcą dobrać dopiero MR. 

To by było chyba wszystko w tym dobrym zestawieniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios, akurat jeśli chodzi o MR to słabo się w nim orientuję, bo zwyczajnie go nie posiadam ;) 

 

Jeśli ktoś miałby ochotę opisać MR i np. ceny dekoderów to mogę to później dopisać do zestawienia. 

 

Można by też poprosić admina żeby takiego gotowca przyczepił jako pierwszy post w temacie dla ułatwienia. 

 

2 godziny temu, lukimann napisał:

@shevchenko1987 dobra robota.?

*Superpremium + 4K dla przedłużających umowę za 109,99 zł zawiera pakiety: Cinemax i Filmboxy?

Filmboxy. 

Edytowane przez shevchenko1987
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...