Jump to content

adaminho

Users
  • Content Count

    11
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by adaminho

  1. Może kogoś to zainteresuje. Do końca 2019 miałem Extra z C+ za 69,90 zł Od stycznia udało mi się wynegocjować Comfort 22,50, 10x C+ za 25,00 - chciałem mniej płacić. Dziś zadzwonił Konsultant. Chciał mi dać za dodatkowe 15 zł miesięcznie do końca umowy pakiet Extra. Podziękowałem, bo nie jestem zainteresowany, ale z tego wynika że za 37,50 zł można zdobyć Extra. Drożej niż przy dopełnieniu, ale taniej niż przy przedłużeniu na tym pakiecie.
  2. W końcu zadzwoniła miła Konsultantka. Umowa do końca grudnia. Do tej pory Extra, 6C+, Eleven, Pace+Sagemcom, Multiroom 81,89 zł Dostałem to co chciałem, chociaż Pani stwierdziła że w systemie nie ma dla mnie oferty, która mnie interesuje. Ale widocznie dla chcącego nic trudnego. Pani stwierdziła, że skoro jestem abonentem już kilkanaście lat to się postara mi włączyć to co chcę. I dostałem: Comfort 22,50 10xC+ 25,00 eleven 7,95 na rok, potem mogę wyłączyć dekodery 0,00 multiroom 0,00 Włączą mi też dopełnienie do Extra na miesiąc, ale na tym akurat mi nie zależało. HBO itp nie chciałem, bo nie oglądam. Dzięki za pomoc i powodzenia w negocjacjach.
  3. Umowa do końca roku (6xC+ Extra, Eleven, Pace+Sagemcom, karty Cameleon, 81,89 zł) Dziś pierwszy telefon z Krakowa. Oferta słaba, to co mam plus Polsat Sport Premium w obecnej cenie lub też w tej samej cenie 6xC+ Comfort, mulitiroom na Cameleonach, ale wymiana Pace na 4K z 0zł za aktywację (czyli w abonamencie ukryta opłata za dekoder). Chcę zejść do Comfort 22,50 + 10xC+ za 25,00 zł z obecnymi dekoderami i multiroomem Oczywiście dowiedziałem się, nie ma takiej oferty i dodatkowo Konsultant wydawał się obrażony, że nie chcę przyjąć Jego warunków. "Postraszył" mnie też, że już nikt nie zadzwoni do mnie z żadną ofertą 😉.
  4. Czy bardziej opłaca się brać Start czy od razu Comfort? Właśnie Comfort jest docelowym pakietem, który chciałbym mieć. Chodzi mi o to, że różnica w cenie wynosi 20zł. Czy jest szansa, że biorąc Start otrzymam dopełnienie do Comfort za mniej niż 20 zł? Co do Canal+ to dzięki Waszej dyskusji wiem już, że na początku lepiej wziąć "goły" pakiet a Canal+ domówić na infolinii.
×
×
  • Create New...