Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@lamers Umowę miałem do końca kwietnia. Wypowiedzenia nie składałem, gdyż trafiłem na jakiegoś kumatego człowieka. Miałem dokładnie to samo tylko za dekoder miałem 1 zł czynszu. Jeszcze w ramach gratisu dostałem na 2 miesiące Bibliotekę Disneya. I zapomniał bym. Wcześniej HBO i HBO GO nie miałem na umowie gdyż brałem w jakiejś promocji. Teraz mi zapisał wszystko w aneksie także jestem szczęśliwy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, MichałLKR napisał:

@lamers Umowę miałem do końca kwietnia. Wypowiedzenia nie składałem, gdyż trafiłem na jakiegoś kumatego człowieka. Miałem dokładnie to samo tylko za dekoder miałem 1 zł czynszu. Jeszcze w ramach gratisu dostałem na 2 miesiące Bibliotekę Disneya. I zapomniał bym. Wcześniej HBO i HBO GO nie miałem na umowie gdyż brałem w jakiejś promocji. Teraz mi zapisał wszystko w aneksie także jestem szczęśliwy. 

Dziękuje za szczegółową odpowiedź. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, pawel1003 napisał:

Dobrze odczytałeś moje zamiary. Czyli raczej mam ustalone, że wezmę extra+ i wtedy zobaczę w jakiej cenie mi zaproponują c+ i hbo, hbo go. Sygnał mają mi wyłączyć jutro. W sumie jestem dogadany panem, który prowadzi punkt w moim mieście i radził mi żebym doczekał do wyłączenia sygnału i zaraz się z nim skontaktował to on na bank coś mi dobierze bo ma też możliwości rabatowania ofert. Zobaczymy jak nie ugram nic ciekawego z nim to zadzwonię na infolinie. Mam dekoder wi fi premium box i płacę za niego 5 zł. Czy jest szansa na 4k za 0 zł?

 

Możesz liczyć na Extra za 44,99, paczkę C+ w cenie 25 zł,paczkę HBO w cenie 20 zł. Jak najbardziej jest szansa na dekoder 4k w cenie abonamentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni forumowicze,

Umowę mam do końca kwietnia wypowiedzenie nie złożone, ale już zaczęły się telefony. Na tą chwilę posiadam :

Dopełnienie do Extra 

Canal + (wszystkie z 4K i NC GO)

HBO i HBO GO

Mistrzowska piłka

Eleven Sports

FOX Play

Nat Geo Play

Multiroom Standard (20 zł)

UltraBox+ 4K (opłata 1 zł)

 

Za całość płacę 122,89 zł

 

Dzisiejsza propozycja na 24m za to samo 121,80 czy do tego mogę jeszcze coś wytargować np.  Paramount Play, H1 i H2 lub Disneya ?

Zastanawiam się również w jakiej cenie dostałbym Superpremium 4K z multirumem, czy kwota 109,90 + 20 (multiroom) = 130,90 jest realna ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.01.2020 o 17:55, brzozzz napisał:

Witam, czy cos lepszego mozna w tej chwili wynegocjować niz to co mam? 

Comfort + dopelnienie do extra + 8c za 57.50 ? 

MR (kameleony) za free. 

No i pytanie czy jeśli taniej sie nie da, to czy w ogóle jest opcja przedłużenia na tych samych warunkach ? 

I pytanie do posiadaczy. Czy warto tak naprawde wymieniać dekoder na 4k ? Co to tak naprawde daje ? Jeden kanal 4k ? 

 

Ktoś coś podpowie ? Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Abonament kończy się w marcu.

Dobra propozycja ????

Wybrane usługi Pakiet Superpremium+ 4K, FOX Play, MISTRZOWSKA PIŁKA, Nat Geo Play, NAJEM MEDIABOX+
Wybrane promocje Superpremium+ 4K za 109,99 zł/m oraz za 124,99 zł/m dla Abonentów (08/19) L, Najem mediaBox+5zł dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
Początek okresu oznaczonego 01-03-2020
Koniec okresu oznaczonego 31-03-2022
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 114,99 zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle bez sensu, że  C+4k nie zobaczy na oczu. Płacić za coś czego nie ma. 

 

@XMAREKK30

Po co coś wyszczególniać, skoro wiadomo, że Eleven jest częścią składową tego pakietu.

 

@junkers Oferta to kpina. Dekoder stary rupieć za 5 zł.  Jelenia szukają.

Edytowane przez ircios
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam co sadzicie o tym Pakiet Superpremium+ 4K
Adventure TV HD
FOX Play
Fightbox hD
H2
HISTORY HD
MISTRZOWSKA PIŁKA
Nat Geo Play
Sportklub

Superpremium+ 4K za 109,99 zł/m oraz za 124,99 zł/m dla Abonentów (08/19) L
History, H2, Adventure i Sportklub za 5zł/m dla Abonentów

Ultrabox+ 10zl aktywacja 0 Czy idzie taniej np dekoder 0 bo razem chca 126.99

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Oferta z dzisiaj do aktywowania? Pytanie do Was czy da się taniej ale z tego co widzę wcześniej to chyba nie. Multiroom na cameleonach a nie negocjowałem dekodera 4k poniewaz konsultant powiedzial ze nie bedzie dzialal z cameleonami i by i musial wymienic karte :) Prawda ? Pozdrawiam

 

 

 

 
   
Wybrane usługi Pakiet Superpremium+ 4K, FOX Play, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Multi Man Pack, Nat Geo Play, Najem PVR (Multiroom), Najem WiFi Premiumbox+ 20 zł
Wybrane promocje Superpremium+ 4K za 109,99 zł/m oraz za 124,99 zł/m dla Abonentów (08/19) L, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem WiFi PremiumBox+ ADB 0 zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
Wybrane usługi Pakiet Superpremium+ 4K, FOX Play, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Multi Man Pack, Nat Geo Play, Najem PVR (Multiroom), Najem WiFi Premiumbox+ 20 zł
Wybrane promocje Superpremium+ 4K za 109,99 zł/m oraz za 124,99 zł/m dla Abonentów (08/19) L, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem WiFi PremiumBox+ ADB 0 zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 129,99  zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl
 
Edytowane przez Adasa1
błąd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba się zdecydować i pójść za ciosem. Wymienić kartę Cameleona na Caymana i wziąć dekoder 4K od operatora. W moim odczuciu dekodery 4K dedykowane nie są takie złe.

Ja też myślałem co to będzie czy decydować się na wymianę Cameleona na Caymana ale przeważył koncept i chęć obejrzenia czegoś w 4K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jeżeli dekodery są w 2 osobnych lokalizacjach to po wymianie karty juz nie podzialają chyba niezaleznie? jeszcze chwila dopóki działa niezaleznie to niech podziala jak zmienia to bede negocjowal wymiane dekodera :) 1 kanal mnie nie zbawi  :) wazniejszy jest dla mnie niezalezny multiroom (a oferta bez jednego canal+4k chyba tansza by nie byla?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Rafus napisał:

Trzeba się zdecydować i pójść za ciosem. Wymienić kartę Cameleona na Caymana i wziąć dekoder 4K od operatora. W moim odczuciu dekodery 4K dedykowane nie są takie złe.

Ja też myślałem co to będzie czy decydować się na wymianę Cameleona na Caymana ale przeważył koncept i chęć obejrzenia czegoś w 4K.

By ogladać 4K nie trzeba dekodera operatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, junkers napisał:

Ciekawie

w rozmowie oferowała dekoder 4k

a na email przyszło jak widać ;(

 

@junkers Jeśli miałeś przy przedłużeniu umowy zaoferowaną wymianę dekodera na 4K UltraBox+ i się na nią zgodziłeś, to tak będzie. E-mail, który przychodzi z nową ofertą na przedłużenie umowy zawiera nową ofertę, ale sprzęt jest widoczny ten co obecnie masz na stanie, bo jeśli nie wymienisz dekodera, to w tej ofercie pozostanie Ci obecny dekoder. Natomiast oferta na wymianę dekodera będzie dostępna i widoczna w Salonie CANAL+, ale musisz najpierw zaakceptować ofertę na przedłużenie umowy, w której miałeś zapewnioną wymianę sprzętu. Następnie udajesz się do Salonu C+ wymienić dekoder, tylko najlepiej udać się tam w ciągu kilku dni od akceptacji oferty na przedłużenie umowy, bo jest tam jakiś ograniczony czas kilku bądź kilkunastu dni na dokonanie uzgodnionej wymiany dekodera,. Tak to od zawsze wygląda w Platformie CANAL+, jeśli chodzi o wymianę sprzętu przy przedłużeniu umowy.

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, przemek505 napisał:

 

 

To Pani zamilkła w słuchawce i podziekowała za rozmowę stwierdzeniem że nic innego nie może mi zaproponować. Sorry za przydługi tekst ale obrazuje mniej więcej jak się trafi na "kumatego" konsula?.

 

Mam w zespole dziewczynę, która kilka dobrych lat pracowała w nc+. Powiedziała mi jedno, cel jest taki, że system przydziela maksymalne oferty ,jakie mają zaproponować na 1 -6 miesięcy przed końcem umowy.  

Założenie jest proste: 100 klientów ma koniec umowy za 6 miesięcy, mają 30% złowić ofertami na wysokie marże w 6 i 5 miejscu, kolekne 30% na lekko niższe marże w 4 i 3 miesiącu, kolejne 20% w 2 i 1 miesiącu, i potem mają sprawić, że 10%-20% przedłuży umowę do końca umowy.

Oczywiście oni nie znają celów, widzą po ofertach w systemie, że oferty są drogie lub tanie.

Powiedziała wprost: dzwoniła do ludzi w trakcie trwania umowy i na 100 telefonów miała przedłużyć kilka umów po standardowych cenach z lekkim rabatem. Takich, jak my z forum jest niewielu. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja negocjowałem pół roku i dzisiaj sygnał wyłączony :-)

Miałem Superpremium+ ( 8 C+) z HBO GO za 0 zł, do tego multiroom po cyfrze za 0 , WiFi Premium Box + Pace 500 za 0 zł = 99 zł

Próbowałem utrzymać ten pakiet w tej samej cenie + wymiana głównego dekodera na 4K za 0 zł dzierżawy i 0 aktywacji. Niestety według wszystkich konsultantów było to niemożliwe.

Koniec końców oferowali mi pakiet Extra+ 49,99 + 12 C+ ( 25 zł ) i HBO z HBO GO ( 20 zł ) , wymiana WifiPremium na dekoder 4 K za 0 zł na cały okres umowy + Fox Play i Nat Geo Play za 94,99.

Upierałem się przy cenie 89,99 zł za ten składak ... ale nie udało mi się ich przekonać ... nie wiem od czego to zależy ... może najzwyczajniej słaby negocjator ze mnie.

 

Niemożliwe było też według konsulów dołożenie Dekodera 4k za 0 zł przy Superpremium 4K :) za 0 zł ... tu nie mogę pojąć jak można sprzedawać pakiet z nazwą 4K i dodatkowo kasować za dekoder ?

 

Żegnaj Platformo Canal Plus :-)

 

Pozdrowienia dla Wszystkich SatKurierowiczów (nie pisałem tu , ale czytałem namiętnie). ;-)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...