Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 3.01.2020 o 11:34, maciekmm napisał:

Dzis odrzucilem wczorajsza propozycje ktora otrzymalem na maila i zadzwonilem ponownie. Trafilem na bardzo mila Pania. Dostalem wlasciwie to co chcialem tylko ze z ukryta oplata za dekoder 4k w cenie pakietu extra+ (49.99 a nie 44.99) Dekoder jednak widnieje na umowie za 0zl i 0zl za aktywacje.

Podsumowujac zgodzilem sie na Extra+,HBO,C+(2live), kolekcja Nat Geo i Fox na caly okres umowy oraz 10 x C+ na 3 miesiace za 0 potem wylaczenie, ManPack na 1 miesiac za 0 potem wylaczenie, Filmbox 1 miesiac 0 potem wylaczenie i oczywiscie dekoder 4k za 0 . Cena calego zestawu to 69.99. Mysle ze dobra propozycja.

 

 

Chcialbym wynegocjować taką ofertę jak ty, póki co poszło wypowiedzenie i zaczną się trzy miesiące słodzenia. 

Schodzę z superpremium i chciałbym wywalczyć podobnie jak ty dekoder 4K za 0zł  ekstra+ za 44.99( ewentualnie+5zł), C+4k x10 -25zł i  2xhistory 3zł łącznie ok 73zł.   Generalnie HBO go zawsze mogę sobie włączyć  dwa razy w roku na miesiąc poza platformą, po co płacić dwa lata i oglądać powtórki. 

Ps. Czemu rezygnujesz z c+ niewiele ci zostanie do oglądania w 4K ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, czerstwy napisał:

Na zwykłej infolinii dostałeś?Znajomy ma ostatnio problem w uzyskaniu takiego dopełnienia.

223104747, ale tak jak pisałem wcześniej po napisaniu przez Facebooka na profilu canal+ prośby o kontakt w celu odtworzenia dopełnienia, wcześniej wykonałem telefon i standardowo 15zł chcieli. Nie wiem czy to przypadek czy nie  ale zadziałało w przypadku przedłużenia umowy i teraz też. Mimo posiadania comfortu  za 22,50 nie chcieli go dać poniżej 27,5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Kris napisał:

 

 

Chcialbym wynegocjować taką ofertę jak ty, póki co poszło wypowiedzenie i zaczną się trzy miesiące słodzenia. 

Schodzę z superpremium i chciałbym wywalczyć podobnie jak ty dekoder 4K za 0zł  ekstra+ za 44.99( ewentualnie+5zł), C+4k x10 -25zł i  2xhistory 3zł łącznie ok 73zł.   Generalnie HBO go zawsze mogę sobie włączyć  dwa razy w roku na miesiąc poza platformą, po co płacić dwa lata i oglądać powtórki. 

Ps. Czemu rezygnujesz z c+ niewiele ci zostanie do oglądania w 4K ?

Niestety nie dostalem dostepu do c+4k. Dostalem paczke 10 x C+ za 0 przez 3 miesiace ale bez C+ 4k. W opcji CANAL+ w zalaczniku pdf nie mam wymienionego C+4K. Na caly okres umowy c+ seriale i c+ dokument za 0.

Mi zalezy bardziej na wiekszym dysku i mozliwosci narywania kilku kanalow na raz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Marcin80 napisał:

223104747, ale tak jak pisałem wcześniej po napisaniu przez Facebooka na profilu canal+ prośby o kontakt w celu odtworzenia dopełnienia, wcześniej wykonałem telefon i standardowo 15zł chcieli. Nie wiem czy to przypadek czy nie  ale zadziałało w przypadku przedłużenia umowy i teraz też. Mimo posiadania comfortu  za 22,50 nie chcieli go dać poniżej 27,5

Nie pamiętam czy znajomy miał wcześniej takie dopełnienie.Ale ogólnie ma kilka umów i chciałby np na jednej dopełnienie do Extra a na drugiej dopełnienie do Comfortu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Gdz napisał:

A bez paczki canal + nie ma szans? Na zwykly start w cenie 10-15zl? 

A jest szansa na comfort w cenie 22,5 z dekoderem 4k w cenie?

Nikt nie chwalił się na forum posiadaniem paczki Start w cenie 10-15 i darmowym dekoderze 4K.Podobnie z Comfortem. Mnie udało się wynegocjować ultraboxa za 5 zł ale warunkiem było podwyższenie pakietu o paczkę C+. Do gołego Comfortu moglem dostać z aktywacją i dzierżawą 15 złotową.

Możesz oczywiście próbować ale szanse są nikłe moim zdaniem schodząc z pakietu Extra w dół i jeszcze oczekiwać zniesienia dzierżawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Pawel napisał:

Nikt nie chwalił się na forum posiadaniem paczki Start w cenie 10-15 i darmowym dekoderze 4K.Podobnie z Comfortem. Mnie udało się wynegocjować ultraboxa za 5 zł ale warunkiem było podwyższenie pakietu o paczkę C+. Do gołego Comfortu moglem dostać z aktywacją i dzierżawą 15 złotową.

Możesz oczywiście próbować ale szanse są nikłe moim zdaniem schodząc z pakietu Extra w dół i jeszcze oczekiwać zniesienia dzierżawy.

Teraz dla nowych abonentow jest np. Extra za 49 zl z dekoderem 4k za 0 na caly okres a ja dwa lata temu przy odnowieniu musialem  zaplacic 47 za exstra i 15 zl dekoder i 99 aktywacja bo dekoder za 0 wtedy chodził zazwyczaj w pakietach za 129zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dwa dni temu na przedluzenie dostalem extra za 49.99 (+inne opcje dodatkowe) z mozliwoscia wymiany na dekoder 4k za 0 i 0 aktywacja. Gdybym nie wymienial dekodera to extra dostalbym za 44.99. Chcac nie chcac ukryta oplata za dekoder zostala doliczona. Grunt ze oplata za sprzet na umowie wynosi 0 wiec przy kolejnym przedluzaniu nie bedzie haraczu.

Edytowane przez maciekmm
  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie

Po większych przemyśleniach (mam ofertę na koncie ztym że za dekoder 4k 10 zł miesięcznie chcą) zastanawiam sie nad supermpremium z netflixem (netflixa mam obecnie także zrezygnuje i wezmę z C+) ale zastanawia mnie jeden fakt czy ten netflix z C+  działa  na tych samych zasadach co odrębne konto z netflixa tzn czy logowanie będzie można  robić na 4 dowolne urządzenia?

Czy jak z wifiboxa chciałbym przejść na dekoder 4K jest szansa za 0 i bez opłaty aktywacyjnej?

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończy mi się umowa. Obecnie za 101,89zł mam: Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE, Eleven Sports, MULTIROOM PREMIUM oraz Mistrzowska Piłka.

Mam trubodekoder jeszcze z nagrywarka z N i jakiś biały do Multiroomu.

 

Proponują mi przedłużenie umowy na 24m na takich samych warunkach.

 

2 pytania:

1. Jaka cenę udało wam się dostać za te pakiety?

2. Czy warto powalczyć o wymianę obecnych dekoderów na 4k i mieć Multiroom standard?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, dawler napisał:

Witam ponownie

Po większych przemyśleniach (mam ofertę na koncie ztym że za dekoder 4k 10 zł miesięcznie chcą) zastanawiam sie nad supermpremium z netflixem (netflixa mam obecnie także zrezygnuje i wezmę z C+) ale zastanawia mnie jeden fakt czy ten netflix z C+  działa  na tych samych zasadach co odrębne konto z netflixa tzn czy logowanie będzie można  robić na 4 dowolne urządzenia?

 

 

 

Witam Cię. Tak działa na tych samych zasadach jak masz konto w Netflix to poprostu zalogujesz się na swoim starym koncie, tak na 4 urządzenia działa,czy to laptop,tablet czy inny smartfon. pzdr

Edytowane przez Banan79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie
Po większych przemyśleniach (mam ofertę na koncie ztym że za dekoder 4k 10 zł miesięcznie chcą) zastanawiam sie nad supermpremium z netflixem (netflixa mam obecnie także zrezygnuje i wezmę z C+) ale zastanawia mnie jeden fakt czy ten netflix z C+  działa  na tych samych zasadach co odrębne konto z netflixa tzn czy logowanie będzie można  robić na 4 dowolne urządzenia?
Czy jak z wifiboxa chciałbym przejść na dekoder 4K jest szansa za 0 i bez opłaty aktywacyjnej?
Pozdrawiam.
 
Przecież nie musisz rezygnować z prywatnego konta Netflix i brać od C+. Mając konto można zalogować się danymi na dekoderze 4k. Ja tak zrobiłem i w każdej chwili mogę anulować subskrypcję. A w C+ wiazesz się umową na 2 lata. Wymień tylko dekoder na 4k jak już chcesz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
16 godzin temu, dawler napisał:

Witam ponownie

Po większych przemyśleniach (mam ofertę na koncie ztym że za dekoder 4k 10 zł miesięcznie chcą) zastanawiam sie nad supermpremium z netflixem (netflixa mam obecnie także zrezygnuje i wezmę z C+) ale zastanawia mnie jeden fakt czy ten netflix z C+  działa  na tych samych zasadach co odrębne konto z netflixa tzn czy logowanie będzie można  robić na 4 dowolne urządzenia?

Czy jak z wifiboxa chciałbym przejść na dekoder 4K jest szansa za 0 i bez opłaty aktywacyjnej?

Pozdrawiam.

 

Co do Netflixa owszem, ilość sprzętów będzie taka sama, ale w przypadku korzystania z Netflixa połączonego z C+ nie będziesz mógł z niego, tak jak obecnie zrezygnować w każdej chwili. Także pomysł, czy się opłaca w to pchać. 

Na dekoder 4K za 0 zł jest szansa.

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...