Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, maciekmm napisał:

 

A ile placisz obecnie ? Ja mam Extra+ , HBO, C+ (2) live za 64.99 . Do tego kolekcje FOx i National Geo

No wlasnie teraz place za to co mam 84.99 a chce cos taniej. Ale jakos nie idzie... Nie wiem czy nie zrezygnowac, i nie wziac czegos od nowa... A wg mnie obecne oferty dla nowych sa bardziej atrakcyjne... Gdzie nawet nie ma opcji przejscia na inne pakiety.

Edytowane przez teka2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, just74 napisał:

skąd takie info, przed chwilą konsul powiedział że nie ma takiej opcji, canal+ 6x i dekoder 4K - 5zł/mies

Jak, nie ma jak sam przedłużyłem przed świętami

 

@just74

 

Zrzut-ekranu-2019-12-19-o-18-42-20.png

 

 

 

1 godzinę temu, NobelM napisał:
3 godziny temu, mxv1 napisał:
Extra+ , Canal+ 10x, Canal+ 4K dają za 69,99zł 
 w tym HBO z Go 5msc za 0zł 
dekoder 4K - 0zł

To jest składaniec Extra+ za 44,99zł i paczka 10C+ jako opcja dodatkowa za 25zł. Przy takiej konfiguracji nie ma Mistrzowskiej piłki za 0zł (tylko +20zł).

 Nie zależy mi na MP nie oglądam piłki

Edytowane przez mxv1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, NobelM napisał:

Za 90zł, to może miałeś ofertę razem z HBO i HBO GO na cały okres umowy, a nie na 5m. Pakiet Extra z 6C+ dają bez większych problemów za 69.99zł.
C+ VOD jest dla dostępny jedynie przy całej paczce C+ (przy 6C+ jego nie ma) - nie ma znaczenia czy to Comfort, Extra czy inny Start.

Tak zgadza się HBO na 24 m-ce,

płace teraz 86,99 zł i chyba tym [beep]....e bo naprawdę jest to irytujące negocjujesz a jednych traktują lepiej innych gorzej, ciekawe co na to rzecznik bo tak myślę czy by nie napisać, bo jak to się ma do równego traktowania klienta!

Mam netflixa i zaczynam się przyzwyczajać a  jak nie chcą prawie 90 zł miesięcznie to im serdecznie po 10 latach podziękuje bo mam wrażenie co 2 lata gorzej z ofertami, miałem lige mistrzów i ligi zagraniczne teraz ich nie mam!

kasa coraz większa a treści coraz mniej, mam już ich naprawdę dość! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje negocjacie w zeszlym roku byly zadziwiajaco proste. Kilka miesiecy przed zakonczeniem umowy zadzwonilem do nich i powiedzialem ze chce zejsc z wyzszego abonamentu na nizszy rezygnujac z paczki C+ (Extra+, 6xC+,HBO - placilem za to jakos ponad 90zl) Mila Pani powiedziala ze nie ma problemu i od razu zaproponowala mi Extra+ , HBO,  C+ (2 live), kolekcje Fox i Nat Geo za 64.99. Upierala sie troche przy oplacie za dekoder ktora mialem - 2zl za mediabox. W koncu po kontakcie z kierownikiem zgodzila sie na  zniesienie tej oplaty. 

W lutym bede staral sie przedluzyc umowe ponownie. Chcialbym pozostac przy tym samym + wymiana mediaboxa na dekoder 4k bez oplaty miesiecznej. Zobaczymy czy sie uda

Edytowane przez maciekmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, maciekmm napisał:

Napisales na facebooku ?

Tak dokładnie, comfort 22,50zl,10xC+ 25zl,i extra 1 miesiąc gratis. Dzwoniłem na warszawski nr i dopełnienie jest średnio po 15zl,czasem po 10zl,takze będę atakował o nie za jakiś czas. Man packa tylko już takiego nie ma więc nie mógł odtworzyć, zresztą nie zależało mi na nim. Deki i MR 0zł tak jak do tej pory, będę czekał na darmową wymianę jeśli wasze przepowiednie się spełnią 

Edytowane przez Marcin80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

 

Dzis dzwoniac na infolinie zapytałem się przy okazji o możliwość przedluzenia umowy (7 miesięcy przed koncem) . Powiedziano mi ze nie ma problemu. W chwili obecnej posiadam Extra+ HBO C+2live kolekcje Nat Geo i Fox za 64.99 do tego mediabox za 0 zł. Powiedzialem ze interesuje mnie to samo z mozliwoscia wymiany dekodera na 4k. Pani zaproponowała mi Extra+ z HBO za 84.99 (!!!) Drozej niż dla nowych ! Extra dla nowych to koszt 49.99 + 20zł za HBO i dekoder 4k za darmo.... Cena 69.99 a nie 84.99 … Cos mi się wydaje ze będzie trudno wynegocjować cos fajnego w tym roku ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31,12,2019 przedłużyłem umowę Extra+ i ma być dekoder 4K razem za 74,99, pisze ze ma być bo dopiero 2,01,2020 udam się do POK i się wyjaśni czy mnie nie wkręcono bo na moim koncie nic o zmianie dekodera nie ma, do tej poty z mediaboxem płaciłem 69,99zł. Rozmowa była szybka i nie wiem czy nie zostałem wprowadzony w blad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31,12,2019 przedłużyłem umowę Extra+ i ma być dekoder 4K razem za 74,99, pisze ze ma być bo dopiero 2,01,2020 udam się do POK i się wyjaśni czy mnie nie wkręcono bo na moim koncie nic o zmianie dekodera nie ma, do tej poty z mediaboxem płaciłem 69,99zł. Rozmowa była szybka i nie wiem czy nie zostałem wprowadzony w blad
Samo Extra + z dekoderem 4k jest za 49.99zł. Tak jak dla nowych abonentów. Masz 14 dni na odstąpienie od umowy zawartej na odległość w razie czego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fascynator napisał:

31,12,2019 przedłużyłem umowę Extra+ i ma być dekoder 4K razem za 74,99, pisze ze ma być bo dopiero 2,01,2020 udam się do POK i się wyjaśni czy mnie nie wkręcono bo na moim koncie nic o zmianie dekodera nie ma, do tej poty z mediaboxem płaciłem 69,99zł. Rozmowa była szybka i nie wiem czy nie zostałem wprowadzony w blad

Drogo policzyli ci pewnie Extra+ za 59,99zł + opłata za dekoder 15zł - napisz odstąpienie od umowy następnie wypowiedz umowę i weź Extra+ jako nowy klient za 49,99zł z dekoderem 4K bez opłat Msc.

https://sklep.pl.canalplus.com/oferta/extra-4K-24m?dllist=sg

 

lub walcz chociaż o to...

Extra+ , Canal+ 10x, Canal+ 4K  za 69,99zł przez 24msc, 

 w tym HBO z Go 5msc za 0zł 

dekoder 4K - 0zł

 

31 minut temu, maciekmm napisał:

A jak wyglada wymiana dekodera ? jest na to jakis okreslony czas po przedluzeniu umowy ?

Tak, jak się nie mylę to chyba 7 dni

Edytowane przez mxv1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, mxv1 napisał:

Drogo policzyli ci pewnie Extra+ za 59,99zł + opłata za dekoder 15zł - napisz odstąpienie od umowy następnie wypowiedz umowę i weź Extra+ jako nowy klient za 49,99zł z dekoderem 4K bez opłat Msc.

https://sklep.pl.canalplus.com/oferta/extra-4K-24m?dllist=sg

 

lub walcz chociaż o to...

Extra+ , Canal+ 10x, Canal+ 4K  za 69,99zł przez 24msc, 

 w tym HBO z Go 5msc za 0zł 

dekoder 4K - 0zł

 

Tak jak się nie mylę to chyba 7 dni

Na mailu mam potwierdzenie :  Extra+49,99zł 24m a po tym okresie 53,99zł dla abonentów (09/19)L, Canal+25zł/m dla abonentow i tyle! o darmowym 4K nic a nic, dzisiaj zaskoczyłem i nie wiem co robić, ma ktoś taka oferte?, dzięki za rade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...