Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Są tacy co Camela by brali z pocałowaniem ręki a Ty piszesz niestety?Gdyby był na nowych zasadach to +10zł do rachunku i sparowany.Choć i to daje się obejść by działał na zasadzie jak ten na Camelach.I dodatkowo tą kartę możesz wsadzić do prywatnego sprzętu gdy będziesz miał na to ochotę.Cayman to już niestety parowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, czerstwy napisał:

Są tacy co Camela by brali z pocałowaniem ręki a Ty piszesz niestety?Gdyby był na nowych zasadach to +10zł do rachunku i sparowany.Choć i to daje się obejść by działał na zasadzie jak ten na Camelach.I dodatkowo tą kartę możesz wsadzić do prywatnego sprzętu gdy będziesz miał na to ochotę.Cayman to już niestety parowany.

 

27 minut temu, czerstwy napisał:

Faktycznie masz rację.Ja zwróciłem tylko uwagę na karty w dekoderach zamiast i na to jakie to dekodery.

 

Póki co nie ma przymusu wymiany na Caymany, jak komuś pasuje to bierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Wszystkim,

 

W tej chwili mam Comfort+ za 22,50. Umowa sie konczy w marcu 2020. 
Mozna dostac cos lepszego? Za nizsza cene czy moze ta sama cena z dodatkowym pakietem przez caly czas trwana nowej umowy?

Dzien w dzien dzwonia do mnie z KRK (12 323 6050), ale na razie nie odbieram 

 

Mam pytanie - dlaczego w prognozie oplat nie ma oplaty za styczen i luty?

 

12/2019  - 22,50 mc - biezacy miesiac

03/2020 - 22,50 mc - ostatni miesiac okresu oznaczonego

04/2020 - 26,50 mc - pierwszy miesiac okresu nieoznaczonego


I jesli nie wymowie umowy to od kwietnia bede placic 26,50 PLN/mc, tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja, tak myślę że:

Wymiana na 4K od 0zł - 49zł za aktywacje + abonament od 0zł -10zł

extra+ 44,90zł no chyba że comfort+ za 22,50zł + dopełnienie do extra za 10zł (które jest bardzo ciężko dostać dla tych co nigdy nie mieli) 

C+ 10x - 25zł

C+ 4K - 0zł

HBO - 20zł lub 0zł przez 5msc

 

Może troszkę inne ceny, jak się nie mylę.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mxv1 napisał:

Ja, tak myślę że:

Wymiana na 4K od 0zł - 49zł za aktywacje + abonament od 0zł -10zł

extra+ 44,90zł no chyba że comfort+ za 22,50zł + dopełnienie do extra za 10zł (które jest bardzo ciężko dostać dla tych co nigdy nie mieli) 

C+ 10x - 25zł

C+ 4K - 0zł

HBO - 20zł lub 0zł przez 5msc

 

Może troszkę inne ceny, jak się nie mylę.

 

Dzięki za konkrety. 

Doprecyzuję dodając do tego 2x history i HBO -Go to będzie  HBO  za 25zł? i History ok 5zł?

Czyli ogólna cena pomijając dekoder to coś w granicach  extra 45+C+25+ hbo 25+2xhistory 5zł = 99zł   Czyli generalnie niewiele zejdę z obecnego superpremium z HBO-go za 107zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończy mi się umowa. Obecnie za 101,89zł mam: Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE, Eleven Sports, MULTIROOM PREMIUM oraz Mistrzowska Piłka.

Mam trubodekoder jeszcze z nagrywarka z N i jakiś biały do Multiroomu.

 

Proponują mi przedłużenie umowy na 24m na takich samych warunkach.

 

2 pytania:

1. Jaka cenę udało wam się dostać za te pakiety?

2. Czy warto powalczyć o wymianę obecnych dekoderów na 4k i mieć Multiroom standard?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, piotr77sat napisał:

W Superpremium masz wszystkie Canal + bez 4k HBO bez usługi GO i Cinemaxy.
W Superpremium 4k jest Filmbox Pack, HBO z GO Eleveny Sport , Canal+ 4k , ale brak Cinemax. Jest jeszcze Polsat Sport.z LM.

To ja mam jakiś dziwny składak bo mam mieć Cinemaxy. HBO z HBO Go i te sportowe Polsaty tez a Canal + razem z 4K. Z tego co Pan napisał to mialbym tylko nie miec Elevenow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Negocjuję bratu umowę. Ma Comfort za 22,50 zł, dopełnienie do Extra za 10 zł, Canal+ za 25 zł, Turbobox za 0 zł. Wczoraj na zwykłej infolinii zaproponowali to samo z dobraniem MR za 10 zł bez opłaty aktywacyjnej. Dziś oczywiście tej oferty już nie ma (nie przedłużyłem bo potrzebowałem kilka minut na konsultację z abonentem). Za to zaproponowano: Extra 47,50 zł (za nic nie chcą zejść na 44,90 zł), Canal+ 25 zł, MR 10 zł (0 zł aktywacja), dekoder 4K 5 zł (0 zł aktywacja) i HBO 5 mies. 0 zł. Umowa nie jest wypowiedziana, okres minimalny kończy się 31.12. 

Czy wypowiadając umowę mogę jeszcze urwać trochę z opłaty za pakiety ale utrzymać darmowe aktywacje i ceny za dekodery? Czy jak urwę na pakietach to np. nie będą chcieli znieść opłat za aktywację?

Edytowane przez torre24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że wypowiedzenie będzie skuteczne na koniec stycznia to ja dobrze wiem. Pytanie tylko takie - czy jeżeli, po wypowiedzeniu, utrzymam opłatę za pakiet na poziomie 57,50 zł to czy nie przywalą aktywacji za dekodery po stówie i 10-15 zł za ultraboxa 4k?

Edytowane przez torre24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może przywalą, może nie. To zależy na kogo się trafi. Są setki postów na ten temat. Jeden płaci aktywację i dzierżawy wtedy nie, lub aktywacja i 0 za dekode . MR przy aneksowaniu aktywacja jest za free. Powinieneś to wiedzieć. Jesteś stałym bywalcem forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zawsze w momencie przedłużania umowy zaglądam tutaj.

nie jestem najlepszym negocjatorem, ale początkowo zaproponowano mi 84.99, ale udało mi się zbić tą piątkę. Konsultant powiedział, ze cena za comfort+ poniżej 25PLN jest nieprawdziwa. Do tej pory płaciłem 99.99 (103.99 po zakończeniu umowy).

Nie wysyłałem wypowiedzenia.

 

 

Wybrane usługi Nowy Comfort+, CANAL+, HBO, HBO GO
Wybrane promocje Nowy Comfort+ 34,99 zł 24 m, a po tym okresie 38,99 zł/m dla Abonentów (10/19) L, CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
Początek okresu oznaczonego 01-02-2020
Koniec okresu oznaczonego 31-12-2021
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 79,99 zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl


powodzenia wszystkim

MJ

 

p.s. mam zagwarantowaną możliwość wymiany karty na moduł CAM, muszę się udać do punktu platformy C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...