Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zastanawia mnie dlaczego u jednych świeci superpremium 4k  z netfix  w ICA za 109 zł  a u innych  119 zł. U mnie jest w ICA 119 zł . Umowę mam wypowiedzianą.

A u mnie świeci za 109 i 119 - umowa wypowiedzona

12936b1aa9d18d1faaa3701284454561.jpg

Najpierw była propozycja za 69.99 wszystko co napisałem bez ELEVEN. Jak zapytałem w  rozmowie o ELEVEN to odpowiedź była że w takim razie 74.99 pln z ELEVEN. 

Przecież w rzeczywistości to jest za 100 więc chyba bez rewelacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, east napisał:

U mnie Superpremium 4k z Netlfix w moje ncplus świeci 109 12 miesięcy, 152 kolejne 12 miesięcy.

 

Dobra to oferta jest?

 

Edit, ale dekoder 4k wyskakuje aktywacja 99zł i miesięcznie 15zł 

Za drogo.

 

Nie ma opcji modułu.

Zdecydowanie za drogo z tym dekoderem.  Wysłałeś wypowiedzenie? 

Lepsze oferty daje DUK przez telefon z reguły na koniec umowy.. Dział Utrzymania Klienta.

 

@nrafal To jest taka sobie oferta? 

 

"Extra+ 49,99 zł 24 m, a po tym okresie 53,99 zł/m dla Abonentów (09/19) L, CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m, Eleven Sports 0 zł/m dla Abonentów, HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 z ł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 /m dla Abonentów"

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie wysłane. DUK daje 74,90, za Extra 6x Canal MP, i 4k dekoder i Canal4k. HBO 5 miesięcy gratis, potem wyłączyć albo opłata ale nie wiem ile.

 

Wymieniają Pace na 4k dekoder. Dają Kartę Cayman do tego.

Dają drugi dekoder WIFIbox i zostaje karta Cameleon.

 

Brać?

Edytowane przez east
Oferta z DUK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ircios: dekoder 4k 5 miesięcznie aktywacji brak.

 

Wymieniać na PVR?

I dodatkowo zaproponował konsultant Wifiboxa ale na Cameleonie ma zostać.

 

To jest realna ich oferta? Mimo, że w systemie widać tylko PVR bo drugi dekoder mam Sagecooma 83 jak pisałem wcześniej, którego w systemie nie widzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie ma. Umowa do końca roku. Pakiet dogadany ale chciałem zmienić moje Pace PRV 500G na coś żeby oglądać co innego i nagrywać co innego. To było podobno na tym sprzęcie niemożliwe. Dzisiaj oglądam skoki i dla przypomnienia włączyłem nagrywanie na lidze angielskiej. Jakie było moje zdziwienie,gdy mecz się zaczął nagrywać. Teraz nie wiem czy te sprzęty jest sens wymieniać? Jeszcze raz: co innego oglądam i co innego nagrywam na jednym kablu! Czyli to było możliwe tylko zablokowane? Pytanie dotyczy bieżącej oferty czy wymieniać ten sprzęt czy o co kaman?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli oglądasz i co innego nagrywasz w jednym czasie, na jednym kablu to nic nadzwyczajnego. Tak się dzieje gdy programy lecą z jednego TP. Spróbuj nagrać np. C+ i oglądać np HBO. 

Lub TVP 1 i 2. 

 

@east Można brać. Niech dorzucą NG, Fox Play jeszcze. I Paramount Play za free.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja Wam napiszę moją historię negocjacji. Niedawno podpisałem przedłużenie ale wystąpiła niezgodność pomiędzy tym co ustaliłem a tym co było w umowie. Się zirytowałem wiec odstąpiłem od nowej i wypowiedziałem kończącą się. Ale sprawę przemyślałem, może Pani się pomyliła a może ja coś źle usłyszałem a był pakiet który mnie interesował.

Więc dzwonię w sobotę do nich ponegocjować i szok. Pan nie będzie ze mną rozmawiał o przedłużeniu umowy bo złożyłem wypowiedzenie i to kończy temat.  Rozmowa mniej niż 10 sekund, Chyba z 5 sekund wyszło. Danych nie weryfikował, miał, po dwóch słowach mi przerwał.

Aż mnie zatkało. Nowej umowy nie będzie już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo myślał że złożyłeś wypowiedzenie by wytargować od nich tańsze ceny za pakiety i gratisy przy aneksie :-) Tak teraz się zachowują konsule i nawet przyznają się sami w rozmowie że czytają to forum SK. mówią żeby nie sugerować się tym co piszą tutaj inni bo to bzdury i głupoty bo takich cen o których się piszę tutaj na forum KS nie ma i nigdy nie było. Wiadomo celowo kłamią :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się póki co wstrzymuję. Aktualnie są dobre oferty, owszem, tylko co będzie w lipcu jak camele wygaszą. Umowę mam do kwietnia, więc jeszcze sporo czasu, najwyżej później zostawię na nieokreślony, żeby móc szybko zrezygnować. To jest chyba najlepsza opcja w moim przypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, blgv napisał:

To ja Wam napiszę moją historię negocjacji. Niedawno podpisałem przedłużenie ale wystąpiła niezgodność pomiędzy tym co ustaliłem a tym co było w umowie. Się zirytowałem wiec odstąpiłem od nowej i wypowiedziałem kończącą się. Ale sprawę przemyślałem, może Pani się pomyliła a może ja coś źle usłyszałem a był pakiet który mnie interesował.

Więc dzwonię w sobotę do nich ponegocjować i szok. Pan nie będzie ze mną rozmawiał o przedłużeniu umowy bo złożyłem wypowiedzenie i to kończy temat.  Rozmowa mniej niż 10 sekund, Chyba z 5 sekund wyszło. Danych nie weryfikował, miał, po dwóch słowach mi przerwał.

Aż mnie zatkało. Nowej umowy nie będzie już.


Ja bym się nie zrażał jednym konsultantem..... w CP jak korzystałem z prawa do wypowiedzenia umowy to podobnie mnie potraktowali.....nauczyłem się że nie zawsze chodzi o "miłego konsultanta tylko o to czy odpowiada nam oferta danego operatora.....na to kto do nas zadzwoni raczej nie mamy wpływu..... można się jedynie rozłączyć i zadzwonić jeszcze raz :D 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam kod polecenia do Credit Agricole. Promocja trwa tylko do końca roku. Jak ktoś jeszcze nie założył konta to polecam bo się opłaca. Jak coś to priv. Udostępnię kod dzięki któremu można uzyskać dodatkowe 50 zł.

Tutaj więcej na temat  https://formularz.credit-agricole.pl/lead?lid=242626

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, east napisał:

Zapytam Was, jak odbiorę Dekoder 4k to muszę go podłączyć do internetu kablem sieciowym? Co zyskam jak podłączę go do neta?

Możesz podłączyć po wifi. Zyskujesz m.in dostęp do kolekcji NC+ GO TV,zdalne nagrywanie,radio internetowe.

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...