Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zorientowanych PC+owców,

nie bardzo mogę sobie czasowo pozwolić na przeglądanie wielu wpisów więc prośba do zorientowanych.

3 razy dzwonili w spr. przedłużenia umowy (jest do końca lutego '20) i nie pasowały mi oferty. Dziś taką propozycję dostałem:

" Extra+ 49,99 zł 24 m,  CANAL+ (10) 25 zł/m dla Abonentów, Cinemax 10 zł/m dla Abonentów, HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonen tów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Paramount Play za 0 zł/m dla Abonentów (11/19), wymiana na 4K Ultrabox+ aktywacja 0, najem 0.

Razem 104,99 na 24 m-ce. Obecnie Superpremium+ z Mediabox za 102,99.

w zasadzie to na tych kanałach / pakietach mi zależy. Myślicie, że dałoby się coś więcej wycisnąć ? Pomijając zabawy z bankami.

 

Edytowane przez decent
korekta danych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Yogi19885 napisał:

Oferta z dziś extea 49 99 

Dekoder 4k 0zl 

HBO do końca maja 0 zł 

Fox pley 0zl 

National Geographic 0zl 

Oferta dobra ale możesz spróbować jeszcze canal+ na jakieś miesiące darmowe- coś powinni mieć. Extra można dostać za 45 ale wtedy nie dostaniesz dekodera 4k za 0zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

22 minuty temu, sw6 napisał:

Aby skorzystać ze specjalnej oferty banku należy odwiedzić dowolną placówkę Credit Agricole i otworzyć konto. Przy otwieraniu konta należy podać numer rachunku nc+, na który klient wpłaca opłatę abonamentową lub zasila konto pre-paid.

Ale o co chodzi ?Coś nie tak napisałem ?Wiem jakie są warunki tej promocji bo z niej od pól roku korzystam.W drugiej edycji od czerwca dołożono tylko darmowy dekoder dla nowych klientów.Innych zmian nie było.

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy te wszystkie benefity związane z CA można połączyć z kartą na 100 zł, znalazłem to na stronie sklep.pl.canalplus.com ? To jest tylko dla nowych abonentów jak rozumiem?

KUP PLATFORMĘ CANAL+ PRZEZ INTERNET DO 29/12. ZYSKAJ PREZENT 100 ZŁ!
Złóż zamówienie na dowolny pakiet i otrzymaj kartę o wartości 100zł w prezencie od Platformy CANAL+!
To takie proste:
1. Złóż zamówienie - Pamiętaj aby na stronie formularza osobowego podczas składania zamówienia wprowadzić kod "karta100" i kliknij "Aktywuj";
2. Poczekaj na kuriera - Kartę pre-paid Openbenefit o wartości 100zł otrzymasz po 21 dniach od podpisania umowy.
3. Kartą można płacić w terminalach płatniczych;
4. Kup sobie coś ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, dzisiaj telefon z numeru 22 3586219 Pani konsultantka bardzo sympatyczna, zaangażowana i starała się. Nie zdecydowałem się na przedłużenie umowy ponieważ chciałbym potwierdzić na forum jedną kwestię. Czy do pakietu Comfort+ można dostać za 0zł Canal+ 4k i wymianę dekodera z WifiPremiumBoxa na dekoder 4k? Pani zaoferowała mi, wymianę dekodera bez kosztów aktywacji, ale za to 10zł miesięcznie do rachunku za dekoder z programem C+ 4k. Ponoć dekoder za 0zł może dać tylko do pakietu Extra+ 

 

Obecnie mam:

Comfort+ wszystkie kanały Canal+ (poza 4k) oraz HBO i HBO GO płacąc za to 67,50zł umowa do końca marca 2020 Pani konsultantka powiedziała "Ma Pan najniższe ceny z możliwych" i z tego powodu trudno zaoferować coś ciekawego.

 

Dostałem propozycje: to co mam obecnie + FightBox + H1/H2 + kolekcje Fox Play/Nat Geo/Paramount za 72,48zł lub z wymianą dekodera na 4k i C+ 4k +10zł czyli 82,48zł łącznie 

 

LUB

 

To co wyżej tylko zamiast Comfort+ pakiet Extra+ (na czym mi średnio zależy) i wymianą dekodera oraz Canal+ 4k za łączną kwotę 94,99zł

 

Dodam jeszcze, że jest to w sumie pierwsza oferta w której podjąłem rozmowę na temat przedłużenia umowy, ponieważ jak wspominałem aktualna umowa do końca marca 2k20. Nie składałem żadnych rezygnacji.

Czytałem kilkanaście stron wstecz ale nie zauważyłem podobnej sytuacji do mojej. Widzę, że kolega ircios jest bardzo w temacie ofert i jest pomocny, więc po cichu liczę na Twój zasób wiedzy :)

Będę jednak wdzięczny za rzeczowe porady i podpowiedzi wszystkich forumowiczów, których pozdrawiam serdecznie :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Obecnie posiadam extra+, 8xC+, MR na cameleonach (pace+sagencom) i płacę 69,99. Umowa do końca roku. Chciałbym zostawić to co mam i wymienić paca na 4k. Czy możliwe jest utrzymanie tej ceny? Czy wymiana dekodera wiąże się z utratą MR na starych zasadach?

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lamers Złóż rezygnację i zacznij rozmowy w połowie lutego. Wtedy coś poradzimy  ;-)

I czytaj tutaj oferty jakie podają tu abonenci. Być może pomoc nie będzie potrzebna

 

@Dariush Raczej będzie ciężko utrzymać tą cenę, zwłaszcza, że chcesz dekoder wymienić. Sagemcomy też idą na odstrzał, więc prawdopodobnie też będzie wymieniony o ile jest własnością operatora. A jak Ci wymienią 2 sprzęty odrazu to i prawdopodobnie karty . Wtedy MR w sieci.+10/m. Nie wiem, może się mylę.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych Forumowiczów

 

Nie do końca. Przez pierwsze 12 miesięcy za 109,99 jest Netflix UHD na 4 urządzenia, a na następne 12m dopłata 9 zł lub zejście na HD i 2 urządzenia.

 Przynajmniej tak doczytałem, bo też dostałem propozycję w strefie canal na superpremium+ 4K 109.99 przez 12m i potem 152,99 zł/miesiąc. Umowa na 24 ale jeszcze za  4K ultraboxa+ życzą sobie 10 zł za miesiąc bez opłaty aktywacyjnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ircios napisał:

@lamers Złóż rezygnację i zacznij rozmowy w połowie lutego. Wtedy coś poradzimy  ;-)

I czytaj tutaj oferty jakie podają tu abonenci. Być może pomoc nie będzie potrzebna

 

@Dariush

 

ircios dzięki za poradę, nie wiem czy przeczytałeś całość co napisałem, generalnie przystałbym na jej ofertę za 72,48zł przez cały okres za:

Comfort+ Canal+ HBO+GO + FightBox + H1/H2 + trzy ostatnio dodawane kolekcję za free, przystałbym gdybym dostał za 0zł wymianę dekodera na UltraBoxa 4k wraz z C+4k (obecnie nie płacę za WifiPremiumBoxa). Pani konsultantka powiedziała jednak, że do pakietu Comfort+ nie może mi dać dekodera 4k z dodatkowym programem C+ 4k, za 0zł dają do pakietu Extra+, w przypadku Comfort+ może mi zaproponować za 10zł/m-c. Potwierdzasz, że do pakietu Comfort+ nie dają UltraBoxa 4k za free??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, nowy@ napisał:

Witam szanownych Forumowiczów

 

Nie do końca. Przez pierwsze 12 miesięcy za 109,99 jest Netflix UHD na 4 urządzenia, a na następne 12m dopłata 9 zł lub zejście na HD i 2 urządzenia.

 Przynajmniej tak doczytałem, bo też dostałem propozycję w strefie canal na superpremium+ 4K 109.99 przez 12m i potem 152,99 zł/miesiąc. Umowa na 24 ale jeszcze za  4K ultraboxa+ życzą sobie 10 zł za miesiąc bez opłaty aktywacyjnej.

Masz rację. Jest to bardzo zagmatwane i nawet czytając regulamin można nadal się zastanawiać czy dostajesz plan Standard czy automatycznie promocyjnie plan Premium, który dodatkowo podnosi po roku abonament o 9zł. U mnie dekoder 4K UltraBox+jest za 30 zł/mc w tej ofercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adamk102

Desperaci co nie umieją znaleźć chętnego na założenie konta w CA piszą oficjalnie kody, a nie na priv zainteresowanym. Takie posty do śmieci trafiają.  Z tym będzie podobnie. 

@lamers Czytałem dokładnie i napisałem Ci co masz zrobić. Do biednego Comfortu nie dają za free. Do bogatego jest szansa za 0.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, ircios napisał:

@Adamk102

@lamers Czytałem dokładnie i napisałem Ci co masz zrobić. Do biednego Comfortu nie dają za free. Do bogatego jest szansa za 0.

 

Dzięki za odpowiedź. Skoro faktycznie nie dają C+4k z dekoderem za 0zł do Comfortu+ to chyba nic więcej nie ugram. Pani chciała mi dać za free do pakietu Extra+ 

 

Podsumowując dostałem dwie propozycje:

 

Wymiana dekodera za free (brak kosztu aktywacji) ale doliczone w cenie podanej na końcu 10zł z WifiPremiumBoxa na UltraBoxa 4k z pakietem Comfort+ wszystkie kanały Canal+ (łącznie z C+4k) oraz HBO i HBO GO + FightBox + H1/H2 + kolekcje Fox Play/Nat Geo/Paramount za 72,48+10zł(dekoder 4k)=82,48zł 

 

oraz

 

To co wyżej tylko zamiast Comfort+ pakiet Extra+ za łączną kwotę 94,99

 

Edytowane przez lamers
Błąd logiczny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu zadzwoniła miła Konsultantka.

Umowa do końca grudnia.

Do tej pory Extra, 6C+, Eleven, Pace+Sagemcom, Multiroom 81,89 zł

Dostałem to co chciałem, chociaż Pani stwierdziła że w systemie nie ma dla mnie oferty, która mnie interesuje.

Ale widocznie dla chcącego nic trudnego. Pani stwierdziła, że skoro jestem abonentem już kilkanaście lat to się postara mi włączyć to co chcę.

I dostałem:

Comfort 22,50

10xC+ 25,00

eleven 7,95 na rok, potem mogę wyłączyć

dekodery 0,00

multiroom 0,00

Włączą mi też dopełnienie do Extra na miesiąc, ale na tym akurat mi nie zależało.

HBO itp nie chciałem, bo nie oglądam.

Dzięki za pomoc i powodzenia w negocjacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...