Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bez wypowiedzenia, umowa do końca stycznia.

 

Co oznacza w nawiasach (01/19) i (11/19)? Bo obawiam się jakiegoś kruczka...

 

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi Pakiet Superpremium+, FOX Play, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, Paramount Play 10 zł
Wybrane promocje Superpremium+ 99,99 zł 24 m, a po tym okresie 114,99 zł/m dla Abonentów, HBO GO 5 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard 49 0zł/m 10złm dla Abonentów, Paramount Play za 0 zł/m dla Abonentów (11/19)
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 104,99  zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, coobran napisał:

 

Do tej pory extra z 6c + MR cameleon za 69,99 zł. Dziś pierwszy raz do nich dzwoniłem na numer krakowski. Pierwsza propozycja jak dla nowego 3 mce free później 39,99. Mówię, że ładnie traktują starych. Chciałem sam comfort z Mr za 22,50. Konsultant twierdził, że takiej oferty nie ma, ale zaoferował comfort za 29,99 zł na 15 miesięcy. Myślicie, że uda się taniej? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca roku (6xC+ Extra, Eleven, Pace+Sagemcom, karty Cameleon, 81,89 zł)

Dziś pierwszy telefon z Krakowa.

Oferta słaba, to co mam plus Polsat Sport Premium w obecnej cenie

lub

też w tej samej cenie 6xC+ Comfort, mulitiroom na Cameleonach, ale wymiana Pace na 4K z 0zł za aktywację (czyli w abonamencie ukryta opłata za dekoder).

Chcę zejść do Comfort 22,50 + 10xC+ za 25,00 zł z obecnymi dekoderami i multiroomem

Oczywiście dowiedziałem się,  nie ma takiej oferty i dodatkowo Konsultant wydawał się obrażony, że nie chcę przyjąć Jego warunków.

"Postraszył" mnie też, że już nikt nie zadzwoni do mnie z żadną ofertą ?.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Pisałem w innym wątku o tym, że podczas jednoczesnego nagrywania i oglądania, obraz który jest nagrany przy oglądaniu skacze , tnie się.

 

Multiroom Cameleon i Pace PVR jako sprzęt.

 

Teraz kończy mi się umowa.

Wymiana sprzętu zniweluje ten problem? 

Jeśli tak to jaki dekoder/multiroom? Abym kabla nie musiał ciągnąć.


Do tej pory mam Extra z Canal Plus za 69.99. Multiroom Cameleon i Peace PVR.

 

Drugi dekoder na własność z NC+ mam kupiony Sagecoom. W systemie go nie widać, wymieniać go na inny przy przedłużeniu? Jeśli tak to na jaki?

 

Co wybrać?

 

Dziękuje za opinie.

Edytowane przez east
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w POKu ziomek poinformował mnie, że od stycznia będą obowiązkowo cameleony wymieniać; podobno wszystkie POKi dostały takiego maila. Spotkaliście się z tym? Ja mam pierwsze propozycje z DUK (umowa do końca roku) i zastanawiam się czy jest sens w ogóle działać... Dajcie znac czy słyszeliście o wycofaniu cameleonów w styczniu. Pzdr

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory Extra+ z C+ (6) w promocji 3x21zł i 21x79,99zł do tego dekoder wifipremiumbox za 5zł. Łącznie 84.99zł,

 

Propozycją z dziś to Start+ za 17.50zł. 

 

Zastanawiam się czy uda mi się wywalczyć Comfort+ z C+ za 47,50zł z dekoderem 4K (+5zł). Chciałbym do tego dopełnienie Extra+, ale nie wiem czy będzie później możliwe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Vasiek napisał:

Naprawdę nikt nie wie co znaczą liczby w nawiasach w ofercie? :(

 

"Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Paramount Play za 0 zł/m dla Abonentów (11/19)"

Przecież to daty wejścia promocji do oferty.  Płatna "Mistrzowska Piłka" jest od stycznia 2019, a "Paramount Play" od listopada 2019. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Teraz mam superpremium+ z hbo go i najmem wi premium box łacznie za 109,99. Umowa kończy mi się 31.01.2020. Mam zamiar zejść jak najniżej z pakietem bo większość programów z pakietu extra+ to śmieci. Człowiek prowadzący punkt w mojej miejscowości doradził mi żebym złożył rezygnację i poczekał cierpliwie do końca umowy, a on wtedy mi przywróci na tym samym dekoderze to co bym chciał. Interesuje mnie start lub komfort z canal + i jakby się dało to z hbo i hbo go. Przerabiał już ktoś taką rzecz? Czy na infolinii można coś takiego zrobić? Raczej teraz po złożeniu rezygnacji chcą mi wcisnąć co najmniej to co mam teraz lub coś droższego.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 


Dzień dobry wszystkim,

Tak dla sprawdzenia wklejam moją ofertę. Pewnie nie jest "najlepsza", ale co wy na to?

Do tej pory miałem pakiet Extra, 6 Canal+, HBO z GO, oraz ManPacka ( nie multi - ten z 5 zł)  Najem dekodera Mediabox 2 zł. Za całość płaciłem miesięcznie 96,99 zł

 

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, FOX Play, Filmbox Pack, HBO GO, Hustler HD, Nat Geo Play, NAJEM MEDIABOX+
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (10/19) L, HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów, Hustler 0 zł 6 m dla Abonentów, Najem MediaBox+ ADB 0 zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 99,99  zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl

 

Edytowane przez Krzysztof79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...