Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

lyncz, ty dzwoniłeś? jeśli tak to jaki numer czy tez oni do ciebie?
Ja dzwoniłem na ten numer: +48122947999 Trafiłem na bardzo fajnego konsultanta. Powiedziałem, że chcę Comfort+ i od razu tą cenę dostałem.

Wysłane z mojego TA-1021 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

 

Wybrane usługi

 

Pakiet Extra+, CANAL+, HBO, FOX Play, Filmbox Pack, HBO GO, Nat Geo Play, Paramount Play 10 zł

Wybrane promocje

 

Extra+ 44,99 zł 24 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów (10/19) L, CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów, Paramount Play za 0 zł/m dla Abonentów (11/19)

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)

 

od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 89,99  zł
 

 

Taką ofertę dostałem. Umowa do końca grudnia, wypowiedzenie złożone. Filmobx na 1 m, do końca stycznia, reszta na cały okres umowy

Edytowane przez kedar_jc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Mam pytanie. Moja umowa konczy sie w czerwcu. W chwili aktualnej place 64.99 (Extra+, HBO, C+ (2 live), jakies serwisy vod i 0 za najem dekodera mediabox)

Prognoza po okresie oznaczonym to 68.99. Czy to jest faktycznie ostateczna cena ? Czy jest w nia wliczony najem dekodera ? W chwili obecnej place 0zl, na wczesniejszej umowie placilem 2zl nie jestem pewien jak to bedzie wygladalo po okresie oznaczonym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, pikoz11 napisał:

Comfort za 26,50 przy umowie na czas nieokreślony. 22,50/24 m-ce bez żadnej gwarancji, że dopełnienie dostaniesz. Raczej żart, jak oferta. Nie ma czym się chwalić! Można się żalić!

Nie dostaniesz taniej Comfortu jak 22,50, więc to nie jest żaden żart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kedar_jc napisał:

To za ile można według Was wyrwać ?

O mistrzowskie piłki itp nie walczyłem, bo nie oglądam. 4k też nie, bo nie mam TV 4 k i nie planuje narazie zmiany

Oczywiście Twoja oferta jak najbardziej jest dobra, jak nie zależy Ci na kopanej i  dekoderze 4k.

 Powinieneś jeszcze dostać Fox Play i NG Play za 0. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zgodziłem się na:

  • Pakiet Superpremium+ 4K
  • History HD_H2
  • MISTRZOWSKA PIŁKA
  • Nat Geo Play
  • FOX Play
  • MULTIROOM STANDARD
  • 4K UltraBOX+ 

za 124,99 zł

Do tej pory miałem Extra+ 6C+, Eleveny, MP, H i H2 oraz MR i WiFi Premiumbox+ za 119,99 zł, więc zmianę uważam za korzystną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi Pakiet Superpremium+ 4K, FOX Play, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play
Wybrane promocje Superpremium+ 4K za 109,99 zł/m oraz za 124,99 zł/m dla Abonentów (08/19) L, Multiroom Standard 49 i 10zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 129,99  zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl

 

Wymiana Mediaboxa na Ultraboxa ( 49 zł opłaty aktywacyjnej, 0 zł najem), jeśli bez opłaty, to najem 5 zł mies. Ponadto wymiana "mydelniczki" na WiFiboxa za 0 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Pawel napisał:

Nie dostaniesz taniej Comfortu jak 22,50, więc to nie jest żaden żart.

 Tu nie chodzi o to, że taniej nie dostaniemy tego! Chodzi o sam fakt przedłużenia umowy na tych warunkach, chyba że chodziło o obniżenie abonamentu, jeśli płaciło się drożej. Bo to jedyna korzyść. Jeśli ktoś to już ma, a kończy się umowa, to po co przedłużać ją aż na 2 lata, skoro umowa na czas nieokreślony to 26,50 zł za pakiet Comfort? A jeśli ktoś ma jeszcze Ekstra dopełnienie to 36,50 na czas nieokreślony. A z umową pakiet Extra bodaj 44zł najtaniej tu widziałem. Jeśli się nie mylę... Poprawcie, jeśli się mylę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, ircios napisał:

Lepiej aktywację zapłacić.  Chyba nie oddasz mydelniczki za tego szrota z którym są to wieczne problemy. ?

też tak wybralem, bo pamiętam, że ciężko poźniej zejść z najmu. Mam już wifiboxa i u mnie się sprawdza :) Chodzi przede wszystkim o wewnętrzny moduł, na zewnętrznym, często gubi mi sygnał i muszę ustawiać później ręcznie na kompie. Jak mnie często nie ma w domu jest to dosyć spore utrudnienie :)

Edytowane przez FanOOO
literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrane usługi Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, Eleven Sports, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, NAJEM PVR
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł 24 m, a po tym okresie 76,99 zł/m dla Abonentów (03/18), CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m, Eleven Sports za 7,95 zł 12 m dla Abonentów (07/17), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard C+ 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 77,94  zł

 

Wypowiedzenie miałem złożone.

Wymiana Pejsa na dekoder 4K za 5zł/mc + wifibox 0zł do MR

 

Zastanawiam się nad wymianą czy czekać do lipca. Co radzicie?

 

 

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Panowie umowa do Końca grudnia. 

Dostałem coś wkoncu chyba na poziomie :

Comfort +

CANAL + 6

CANAL +4K 

Dekoder 4k 

Liga mistrzów 

Dodatkowe 2 dekodery (20zl)

HBO do maja 0 zł 

Całość 84.99 

Warunki nie zaakceptowałem, licze że jeszcze coś zejdę w dół. 

Pytanie jestem w stanie ugrać coś jeszcze z ceny?? 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką dziwną umowę, której nie da się przedłużyć (podpisana w punkcie fizycznym nc 2 lata temu): internet z Orange + TV (Extra), dekoder mam stary Pace500 i karta cameleon. Umowa TV do końca grudnia. Wypowiedzenie złożyłem. Dostałem taką ofertę z DUK:

Extra+ za 45/mies na 2 lata

do tego multiroom z drugim dekoderem za 10/mies

do tego wymiana dekodera na inny za 3 zł/mies (jakiś polski media...coś tam z wbudowanym dyskiem) lub 5 zł/mies (z dyskiem na usb, który podobno jest zawodny - tak stwierdził konsultant).

 

Potrzebuję dekodera, który obsłuży unicable, czyli na jednym kablu rozgałęzienie do dekodera na dwa i można jednocześnie nagrywać i oglądać. Konsultant mówił, że każdy z tych dekoderów (za 3 lub 5 zł/mies) to obsłuży, ale nie wydaje mi się. 

 

Co doradzacie? Czekać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko dekoder 4K daje możliwość oglądania i nagrywania na jednym kablu.

Większość dekoderów c+ daje taką możliwość. 

W innych dekoderach (poza 4K) od anteny prowadzisz jeden kabel i przed dekoderem musisz użyć splittera  który łączysz do dwóch głowic takiego dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...