Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, sonika napisał:

Podpowiedzcie na jaką ofertę mogę liczyć. Zależy mi na:

Extra+

Canal+ z kanałami sportowymi (niekoniecznie z 3 i 4)
nc+Go
Filmbox

HBO

eleven

polsat sport premium

 

na jaki okres teraz dają oferty?

Leń?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Może być ?

 

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi Pakiet Extra+, CANAL+, HBO, Filmbox Pack, HBO GO, MULTIROOM STANDARD
Wybrane promocje Extra+ 44,99 zł 15 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów (03/18), CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł/m dla Abonentówt>
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
15 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 69,99  zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl

 

Pozdrawiam

Pork

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta z dzisiaj:

 

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi Pakiet Extra+, CANAL+, HBO, FOX Play, Filmbox Pack, HBO GO, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, Najem HD Multiroom, Najem WiFi Premiumbox+ 20 zł
Wybrane promocje Extra+ 44,99 zł 24 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów (03/18), CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 2 m i 25 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem WiFi PremiumBox+ ADB 0 zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

 

Wypowiedzenia jeszcze nie wysyłałem, ale chyba dużo więcej z wypowiedzeniem bym nie ugrał :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z wypowiedzeniem mam

Wybrane usługi Pakiet Extra+, CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, FOX Play, Filmbox Pack, HBO GO, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, NAJEM PVR, Najem HD Multiroom
Wybrane promocje Extra+ 44,99 zł 24 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów (03/18), CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m, HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 69,99  zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl

Chciałem na 2 lata albo i wiecej. Chyba nie jest źle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie - ta opcja którą chcą mi dać z modułem:

Comfort za 22,50

10 Canal+ za 25 zł i Canal+ 4K+ za 10 zł po pół roku (wcześniej za 0)

HBO na całą umowę za 20 zł

 

Wszystko za 77,50 zł, ale przy walczeniu o Ultrabox za 0 złotych to dobra opcja by była?

Czy jeszcze np. walczyć jeszcze o coś? Nie zależy mi na sporcie - zaznaczam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam pakiet extra z multirumem na camelach za 92zl

Przed momentem telefon:

-oferujemy panu w ramach tego ze podpisal pan niedawno abonament na 24 mc i jest z nami juz od dawna trzeci dekoder niezalezny lub moduł cam z ktorego moze pan korzystac w kazdym miejscu w Polsce, może pan dac rodzinie itp. Przez pierwszy rok gratis a pozniej 39,90. 

 

W co chcą mnie wkrecic? Jakos nie ufny jestem. Powiedzialem ze sie zastanowię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@piotrekk81 Chcą Cię wkręcić w dodatkową osobną umowę na pakiet Nowy Comfort+, gdzie masz pierwszy rok za free, a drugi rok za 39,99 zł/m i średnia abonamentu wyniesie 19,99 zł/m i uważam, że jest to dobra oferta cenowo.

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim!

Mam superpremium z HBO GO za 99,99 (2 cameleony).

Umowa do końca listopada. Wypowiedzenia jeszcze nie wysłałem. Telefon z DUK. Propozycja- wymiana dekoderów na dwa dekodery  1/ wi-fi premium box  2/ wi-fi box  oraz pozostaje niezależne korzystanie bez łączenia po sieci wi-fi obu dekodrów , za 104,99. Nie zależy mi na cameleonach jeśli ma być nadal niezależny multiroom. Tym bardziej, że na cameleonach mam licznik i jak nagrywam i oglądam inny program to jest czkawka i na nagraniu i na oglądanym "na żywo" kanale, więc pozbyłbym się tego kłopotu przy okazji.

Jest się o co szarpać żeby było dalej 99,99 czy brać jak dają? Co sądzicie? W ogóle czy ta oferta jest realna, jakieś 2 miesiące temu konsultant mówił że jakbym chciał wifi premium boxa to muszę drugi dekoder łączyć po sieci.

 

Dzięki za odpowiedzi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, sonika napisał:

Podpowiedzcie na jaką ofertę mogę liczyć. Zależy mi na:

Extra+

Canal+ z kanałami sportowymi (niekoniecznie z 3 i 4)
nc+Go
Filmbox

HBO

eleven

polsat sport premium

 

na jaki okres teraz dają oferty?

Dzisiaj dostałem telefoniczną ofertę na powyższe za 99pln, z tymże bez CS+3i4 i HBO tylko na 5 mies. za free. 

Cała oferta na 24m.

Warto?

skąd wy macie te tabelki z propozycjami?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, piotr77sat napisał:

Za 109 i to pakiet Superpremium 4k.

..... to jakiś wypas czy co? Pakiet dla wielbicieli sportu, a nie  dla mołośników filmu. Nie widzę aby kolega @Ludomir wspomniał o sporcie. Za 110 może mieć spokojnie to co mu zaproponowano. Edytowałem tamten post bo się machnąłem z cyferkami. 

 

@tomi07 Wyślij wypowiedzenie już dzisiaj, jak chcesz mieć mniejszą cenę. 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...