Jump to content

0612

Users
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About 0612

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Na hbo-go nie mruga. Na satelitarnych też spokojnie. Tak na szybko sprawdzałem. Chyba naprawili.
 2. Przepraszam za wprowadzenie w błąd. Posiadałem PVR BOX+HD 500 GB PACE HDS7421 i to on miał przypadłość z dyskiem. Turbobox jest innym dekoderem i przepraszam za jego niezamieżone oczernienie.
 3. Na bank uszkodzony dysk. Takie objawy miałem na pace czyli turboboksie, czy jak mu tam. Nie dawało się nic nagrać, zero pauzy, po resecie zasilania chwilowo wszystko ok'.
 4. Witam w klubie. Jestem po wymianie. Na nowym dekoderze bez zmian. Bylem ponownie ale zrezygnowalem z wymiany, nie ma sensu. Nawet na ich salonowym ADB, było mruganie. Pozostaje dzwonić na infolinię, zgłaszać pretensje, moze coś to da ...
 5. Tak na kanałach sat też występuje. Ja podałem hbo.go bo najlepiej to zaobserwować. Mozna cofnąć puszczać wielokrotnie, internet stacjonarny, albo mobilny, a na koniec puścić to samo np. z miboxa no i widać różnicę.
 6. A jaki masz teraz dekoder. U mnie ADB mryga nawet jak podepne pod plazmę panasa. Najbardziej widać na nc.go. a już na maxa hbo.go.
 7. Też borykam się z wariującą jasnością. Wymieniłem dekoder, bez rezultatu. W punkcie na ich instalacji pokazałem o co biega. Zmiany bardzo dobrze widać na HBO Go np. serial PRZYBYSZE odcinek 1, od 2.40 do 3.50, scena w jasnym holu , auli. Rozmowa policjanta z kolegą i przybyłymi. Zwrócić uwagę na tło. Inne np. Watacha. Dla porównania najlepiej obejrzeć to samo na tym samym tv ale z innego sprzętu. Ja zabrałem do punktu miboxa 4k, zero dyskusji. Babka powiedziała że gdybym nie pokazał, to by na to nie zwróciła uwagi.
 8. Telewizor na wartości fabryczne, potem wszystko powyłączane, żadnych wodotrysków, zresztą zawsze tak mam. Dalej występuje. Ta sama instalacja antenowa, dekoder n-box z linuksem, obraz ok', żadnych wariacji.
 9. Ja mam aktualnie podpięty pod plazmę, ostatnia seria Panasonica, wiem że to nie 4k i nie oled ale również występuje takie zjawisko. Przedtem miałem pejsa i nic takiego nie miało miejsca. Kable zmieniałem, nic nie dało. Resety, srety i nic. Teraz myślę o zmianie zasilacza. Z innych źródeł wszystko dobrze, brak zmian jasności.
 10. Ja z wypowiedzeniem mam Wybrane usługi Pakiet Extra+, CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, FOX Play, Filmbox Pack, HBO GO, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, NAJEM PVR, Najem HD Multiroom Wybrane promocje Extra+ 44,99 zł 24 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów (03/18), CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m, HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów Czas trwania umowy (okres oznaczony umowy) od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +24 mies. KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 69,99 zł Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl Chciałem na 2 lata albo i wiecej. Chyba nie jest źle.
 11. Czy mógłbym prosić o rozwinięcie tematu. Jak można to zrobić. Ustawienia fabryczne nic nie dają. No chyba że ten typ tak ma. Nowy dekoder Adb.
 12. Mam pytanko, wejście usb obsługuje zewnętrzne nośniki pamięci. No i właśnie, czy trzeba to jakoś skonfigurować. W media playerze nic się nie pojawia, pusta lista. Ani dysku ani pena, nic nie widzi. Formatowałem na fat32 i ntfs i nic. Zna ktoś rozwiązanie.
 13. Oferta z teraz. Extra+za 45. C+10 za 25. C+4k za 0. Fox i nat geo za 0. MR za 0. Dekoder 4k za 0. Jeszcze hbo do lutego i filmbox do końca października. Zadzwoniłem sam i trafiłem na gościa. Bez zbędnego gadania, ja co chcę a on jak zwykle "zapytał" kierownika i jest. Wcześniej za dekoder 4k, 10-15 pln no i MR do wymiany za 10, a nie jedna karta. Kopana nie interesuje. Biorę lepiej nie będzie.
 14. Byłoby super. Tyle że to bardzo ciężko dostać. No i ja chcę dekoder 4k i c4k. na starym MR.
×
×
 • Create New...