Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Umowa do końca listopada ( złożone wypowiedzenie ) obecnie pakiet Pakiet Extra+ (6canal+) 3 MR płacę 102,50zł

 

Oferta przedstawiona mi po moim telefonie do DUK to Pakiet Extra+ (6canal+) 2MR (miałem 3 MR) wymiana dekodera na 4K,  kanał 4k , MP i Eleven, pół roku za free HBO i HBO GO  za 116 zł.  Dobra oferta czy czekać do listopada ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wypowiedzenie złożone. Koniec umowy na koniec września.
oferta z dzisiaj:  MR za 0 po cyfrze,  dekoder wymiana na k4 za 5zł miesięcznie (wymiana jednej karty) ,  drugi sagem,
 extra+, do tego 10 canal+,  kanał 4k,  całość 85.  Warto ?
Do tego Mistrzowska piłka za 0zł i będzie bardzo warto.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Krzysiek11:) napisał:

W tej cenie, którą Ci zaproponowali możesz dostać Superpremium+ z 4K, a jak interesuje Cię pakiet Extra+ z CANAL+(10) i Mistrzowska Piłka to za 79,99 zł można ugrać, do tego Eleven za 7,95 zł miesięcznie. 

dzieki za info zaatakuje DUK - to chyba pakiet idealny dla mnie a  myslisz ze na 15 miesiecy dostane czy raczej musi byc na 24 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, NobelM napisał:
Godzinę temu, 0612 napisał:
Witam. Wypowiedzenie złożone. Koniec umowy na koniec września.
oferta z dzisiaj:  MR za 0 po cyfrze,  dekoder wymiana na k4 za 5zł miesięcznie (wymiana jednej karty) ,  drugi sagem,
 extra+, do tego 10 canal+,  kanał 4k,  całość 85.  Warto ?

Do tego Mistrzowska piłka za 0zł i będzie bardzo warto.

Dawali nie chciałem. Ogólnie sportowych nie potrzebuje. Jak dadzą dekoder za 0 to wezmę. Oczywiscie zapychacze jak hbo x5 za 0, kolekcje  fox i nat.geo za 0, jakieś vod w tym są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, NobelM napisał:

@0612 Jeżeli nie interesuje Cię Mistrzowska Piłka, to najkorzystniej walczyć o składańca: Comfort+ (22,50zł) + 10xC+ (25zł) + dopełnienie do Extra+ (10-15zł).

Byłoby super. Tyle że to bardzo ciężko dostać. No i ja chcę dekoder 4k i c4k. na starym MR.

Edytowane przez 0612
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, 0612 napisał:

Witam. Wypowiedzenie złożone. Koniec umowy na koniec września.

oferta z dzisiaj:  MR za 0 po cyfrze,  dekoder wymiana na k4 za 5zł miesięcznie (wymiana jednej karty) ,  drugi sagem,

 extra+, do tego 10 canal+,  kanał 4k,  całość 85.  Warto ?

To samo dostałem w sobotę za 75zł, wypowiedzenie było złożone, umowa do końca września. Ja mam tylko wifiboxa na multiroomie. Proponowali 85, powiedziałem że zapłacę 75 i po konsultacji z kierownikiem jest pakiet za 75zł na 2 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może potwierdzić czy te dwie promocje w CA się łączą dla stałych abonentów? Tzn. 100zl za otwarcie i zwrot 30 zł m-c oraz druga na dekoder? Czy tylko z tej pierwszej można skorzystać? I faktycznie wystarczy przelać co m-c 1000zl ze swojego konta (dane te same) z innego banku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja po telefonie z DUK ostatecznie zdecydowałem się przedłużyć umowę, z całą pewnością gdybym potrzymał ich dłużej to zszedłbym z 5-10 zł miesięcznie ale już mi nie zależało, zmęczony jestem tymi negocjacjami :D dzwonili od marca. Umowa była oczywiście wypowiedziana wcześniej. Tym bardziej że dojdzie zwrot z CA bo pewnie skorzystam z tej promocji uważam że ujdzie, a wreszcie spokój święty.

 

Extra+ 69,99zł Eleven 7,95zł, MP 0zł, HBO z HBO Go na 5 m-cy za 0zł, Nat.Geo i Fox Play za darmo na cały okres trwania umowy, filmbox pack, 4k dekoder 4k 5 zł, wymiana sprzętu z MR i w sumie wychodzi 92,94zl/m-c.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, masz rację - w ostatnim zdaniu, do wymiany sprzętu z MR nie dopisałem kwoty. No tak myślałem właśnie, że na pewno z 5 zł bym jeszcze był w stanie na pewno ugrać. Mimo wszystko nie narzekam. Nie wspomniałem tylko jeszcze że Eleveny są w tej cenie na rok, albo przedłużę w tej samej za rok albo zwyczajnie w opcji włącz wyłącz bez ich łaski będę miał za tyle samo. Nie wiem tylko czy po zakończeniu promocji na HBO w lutym jest szansą w trakcie umowy na jakieś promocyjne warunki w tej kwestii? Czy sztywno 25 zł/m-c?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...