Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

irocios@ jestem juz klientem Credit Agricole i oczywiscie od wielu lat NC+ to mogę wejść w tą promocję w Credit Agricole na upust na abo ( bo jak pisze Paweł@ jednak nie) choc Ty na drugie pytanie podałes lepszą opcję ?

A widze edytowałes swoją odpowiedz czyli jednak nie mogę skorzystac z upustu?

Edytowane przez bartc1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maksymalny czas zwrotu to 18 miesięcy ale jest jeszcze drugie ograniczenie - maksymalna kwota to 360 zł. Więc korzystając miesięcznie z maksymalnej dopłaty wykorzystasz kwotę ulgi po 12 miesiącach. Jest jeszcze 100 zł za założenie konta i 50 zł za kod polecenia, więc finalnie dopłata wychodzi niemal przez pełne 18 miesięcy.

P.S. Musisz oczywiście dokonać cesji umowy nc+ na członka rodziny zakładającego konto.

Edytowane przez Pawel
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Pawel napisał:

Dotyczy nowych klientów banku.Załóż konto komuś z rodziny ;)

 

40 minut temu, bartc1 napisał:

 

A widze edytowałes swoją odpowiedz czyli jednak nie mogę skorzystac z upustu?

Edytowałem, aby sprecyzować dokładniej dla kogo ta promocja.

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończy mi się umowa i czy jest szansa wybrać sobie pakiet Start+ z Canal+ 4K i Polsat Sport Premium, jak tak to za ile można to dostać? Mówiąc prościej to za ile najtaniej można dostać Canal+ 4K z Polsat Sport Premium

Edytowane przez zxxz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.09.2019 o 19:49, ezequiel93 napisał:

Poprosiłem o wznowienie, ale wg konsultanta było zamknięte. :) Wznowię jutro, nie śpieszy mi się. :)

ezequiel93, czy wznowiłeś umowę?

 

Ja wczoraj wieczorem próbowałem wznowić umowę. Najpierw rano sami dzwonili lecz zaproponowali gorsza ofertę niż w ostatnim dniu sierpnia. Wieczorem sam zadzwoniłem i poprosiłem o połączenie z DUK, niestety nie ma u nas takiego działu i zaproponowali to samo co rano. Za chwilę raz jeszcze zadzwoniłem i mówię że jest nowy miesiąc to może coś się zmieniło u was i może wznowie umowę bo dekoderów jeszcze nie oddałem. Odpowiedź była taka że jak nie byliśmy w stanie nic Panu dobrego zaproponować pod koniec umowy to teraz nic nowego się nie pojawiło. No odpowiedź pierwsza klasa, szczera do bólu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Soltys83, możesz przypomnieć o co walczysz? I z czego schodzisz?

 

Tutaj masz nr do DUK Kraków: 122947879

 

Dzwoń do skutku, bo niestety buców tam nie brakuje. Widocznie miałeś pecha. Niestety czasami swoją ścieżkę zdrowia trzeba z nimi przejść by otrzymać to się chce. 

 

Możesz też spróbować podejść do APS i tam wszystkie opcje powinny być już odblokowane. Tylko nie dzisiaj, bo jest "BUM" w takim sensie, że nie działa im serwis / system po rebrandingu ;)

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę dawali mi suprpremium z 10c+, filmboxy, cinemax, HBO, stary MR, stare dekodery, LM I hustlera za 114.90 na 15miesiecy. Jak by dali multi menpaka to bym się zgodził.

Wczoraj już wolało 124 zł i umowa na 24miechy.

Czy po połączeniu z tym numerem mam prosić o dział DUK czy pierwszy lepszy kto odbierze to jest z tego działu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Soltys83 napisał:

W sobotę dawali mi suprpremium z 10c+, filmboxy, cinemax, HBO, stary MR, stare dekodery, LM I hustlera za 114.90 na 15miesiecy. Jak by dali multi menpaka to bym się zgodził.

Wczoraj już wolało 124 zł i umowa na 24miechy.

Czy po połączeniu z tym numerem mam prosić o dział DUK czy pierwszy lepszy kto odbierze to jest z tego działu.

Ta propozycja była naprawdę dobra. Trzeba było brać. Nie dadzą Ci w tej kwocie MMP i to na 15 m-cy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób które korzystają z upustu na abo w promocji z Credit Agricole. Jak otrzymały zaproszenie do udziału w promocji ze strony banku czy tez NC+ bo ponoć jest to warunek jaki należy spełnić aby przystąpić do proocji i zawrzeć umowę do konta w Credit Agricole???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...