Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nigdzie nie dzwoniłem. Sami dzwonili przez tydzień, regularnie o 9.00 automat wkraczał do akcji :) Każdy miał inną ofertę.

 

Warunek To wypowiedzenie.

 

Kolejny telefon to będzie prośba o stworzenie pakietu Extra z Canal+ (w tym 4K), HBO z GO, Elevenami, History, Sundance i Mistrzowska Piłka. Do tego dekoder 4K za zero. 

 

Jestem osobą która lubi się droczyć z konsultantami i zestawiać nc+ z Orange Love, gdzie mam więcej w ofercie Premium, bo Polsat Sport dochodzi. 

 

 

Edytowane przez tomwro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano

Obecnie ma pakiet Extra+ i 6xCanal+ za 69zł. za miesiąc koniec umowy i pewnie nie obejdzie się bez złożenia wypowiedzenia, ale mam przed tym takie pytanie-orientujecie się, czy jeśli zmienię pakiet na Comfort+ to da radę dobrać do niego 6xCanal+ razem z Canal+ 3i4 ? Może przedłużył ktoś z Was umowę na ten pakiet i podpowie mi jakich widełek cenowych się trzymać, żeby oferta była dla mnie korzystna ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.07.2019 o 22:11, krzych_krak napisał:

Mam pakiet Superpremium z 6xC+, HBO, Filmboxami, HBO Go, Multiroomem. Z dekoderem 4K proponują mi przy 2-letniej umowie 135 zł. Co myślicie? 

 Superpremium+ z 6xC+ i bez cinemax? - dziwny ten Superpremium+

 

Nowy klient ma SuperPremium za 129zł 

https://sklep.ncplus.pl/oferta/superpremium-ns?dllist=zco

Edytowane przez mxv1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale za to ma HBO! ??

 

Co jest oczywiste. Cinemax też ma. Tylko nie wymienił i też nie powinien wymieniać HBO, tylko samo HBO Go, bo to jest dodatek do Superpremium.

Chcą naciągnąć na 2 i pół dyszki, licząc dekoder 10 zł. Pakiet kolegi @krzych_krak bez dodatków chodzi po 89,99 na 24m. 5 zł HBO Go i 5 zł Fbox.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, zapoznałem się z tym co tutaj piszecie i chciałem taką ofertę przy przedłużeniu umowy:

 

Extra z 6C+ 70zł

Eleven 8zł

Najem PremiumBox 5zł (tyle płacę od początku)

Multiroom Standard 1x 0zł (teraz nie mam w ogóle)

Mistrzowska Piłka 0zł

HBO 5m-cy 0zł

 

Łącznie ~83zł.

 

Według nich oczywiście niemożliwe żeby ktokolwiek dostał taką ofertę ale jak powiem z imienia i nazwiska kto dostał to mi też dadzą ?

Pokręciłem coś czy taka oferta jest możliwa do uzyskania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multiroom dostaniesz za 10zł (0zł mają ludzie ze starym MR'mem po cyfrze). Eleveny 7.95zł na 12m (nie każdemu dają) lub 11.90zł na cały okres umowy (bez łaski).

Reszta się zgadza. Możesz jeszcze powalczyć o zejście z opłaty za dekoder. HBO oczywiście razem z HBO GO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.07.2019 o 09:14, kolonia80 napisał:

Witam

 

Obecnie posiadam:

 

pakiet VIP + za 139,99 zł

Eleven Sports za 11,90 zł

HBO GO za 0 zł

Opłata za najem WiFiBOX+ 2zł/mies.

MULTIROOM STANDARD 0zł/mies.

Najem HD Multiroom 0zł/mies.

 

Razem: 153,89 zł

 

Umowa kończy mi się 9 września, zaproponowali mi to samo za tą samą cene + Polsat Sport za 3zł, Fox Play i na National Geographic Play za 0zł.

Co o tym myślicie?

 

W dniu 17.07.2019 o 09:47, piotr77sat napisał:

Przy tym abonamencie Polsaty Sport za 0zł , Fox play National play za 0zł i Dekoder 4k za 0zł po negocjacjach. Wcześniej oczywiście wypowiedzenie umowy.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
 

 

Polsaty mogę spróbować zbić do 0 zł ale czy jest sens brać ten dekoder 4K jak mam dwa zwykłe telewizory HD 32 i 37 cali?

 

A powiedzcie mi jeszcze proszę, czy cena jaką płacę za obecny pakiet jest dobra i czy można ją obniżyć przy przedłużaniu umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

z końcem lipca kończy mi się umowa.

posiadam pakiet start+ za 9,99zł z dekoderem turbobox+.

dziś oferta 9,99zł nowy start+, C+ 0zł/3msc potem możliwość wyłączenia, HBO 0zł/2msc potem możliwość wyłączenia oraz wymiana dekodera z turboboxa na mediaboxa za 0zł.

można ugrać coś więcej? np dekoder 4k za 0zł? albo niższy abonament?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam Extra+Canal+6Live za 69.90zł.Umowa do końca listopada.Mam 2 karty Cameleon i 2 tunery(Ultrabox i Sagemcom).Właśnie wysłąłem wypowiedzenie.

Zależy mi na tunerze 4K,multiroom, Mistrzowskiej Piłce.,Eleven.

Jaką najlepszą ofertę mogę dostać?.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jak zwykle, tzn przedłużenie bez zbędnych targów o kilka zł, bo zwyczajnie szkoda czasu na pie rdoły. 

Extra+/6xC+/Eleveny/ Polsaty Sport Premium - wszystko za 82 zł na 24 miesiące. Do tego HBO/GO za free do końca roku.

Edytowane przez śmiechu warte
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stało się, po 10 latach moja umowa dobiegła końca bo nie dogadaliśmy się co do oferty. 2 lata temu przyrzekłem sobie, że nie dopłacę już przez ich triki ani złotówki więcej i słowa dotrzymałem ?

 

Ostatnia propozycja to Superpremium 8C+, HBO, Cinemaxy, Filmboxy, HBO Go, Multiroom i dekoder 4K za 135 zł. 

Edytowane przez krzych_krak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, krzych_krak napisał:

No i stało się, po 10 latach moja umowa dobiegła końca bo nie dogadaliśmy się co do oferty. 2 lata temu przyrzekłem sobie, że nie dopłacę już przez ich triki ani złotówki więcej i słowa dotrzymałem ?

 

Ostatnia propozycja to Superpremium 8C+, HBO, Cinemaxy, Filmboxy, HBO Go, Multiroom i dekoder 4K za 135 zł. 

 

 

To takie normalne ceny ci dali, Superpremium 99 zł, Filmbox 5 zł, GO 5 zł, Multiroom 10 zł i dekoder 4k 15 zł = 135 zł. Dziwne - może powiedz im że to jest drogo - niech ci zrabatują dekoder 4k na 0 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteś jedyny kolego.U mnie podobnie chcieli haracz za dekoder 4 k więc podziękowałem. Żeby było śmieszniej zadzwonili dziś i zaproponowali canal plusy za 84 zł i tu niespodzianka dekoder 4 k za 15 zł. Wyśmiałem ich mówiąc że wczoraj miałem propozycje za 69 zł a dziś już nic mnie nie wiąże. Na chwilę obecną Netflix  na otarcie łez ;) i się rozglądam prawdopodobnie wezmę CP 60 zł z dekoderem za 49. Pozostałym w ence życzę powodzenia w negocjacjach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...