Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam: Extra+, 6xC+ - 69,99  Canal+ 4k- 0 zł, dekoder 4k - 15 zł najem  84,99 zł umowa do końca grudnia, wypowiedzenie złożone wczoraj i dzisiaj już telefon z Krakowa z taka oto propozycją:

 

Extra+, 6C+ - 69,99

Canal+ 4k - 0 zł

Mistrzowska piłka 0 zł

Eleveny 11,90

Ultrabox 4k- 10 zł

HBO z HBO GO na 5 miesięcy -0 zł

Razem:  91,89

Umowa na 2 lata

 

Myślę tak jak zrezygnuje z opcji Eleven to w zabawie włącz wyłącz oszczędzę 5 zł czyli 79,99+ 7,95= 87,94 zł

Nie jest źle ale postaram się jeszcze uszczknąć na najmie coś może z 5 zł i wtedy oferta 83 zł będzie chyba ok. Jutro jestem umówiony na rozmowę z gościem bo dałem sobie dobę na zastanowienie.

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest możliwość zejścia z wysokości opłat wcześniej, niż za pół roku, czyli przed końcem umowy i wie się, co można wynegocjować, to czemu nie. Za pół roku zapewne będą takie same ceny pakietów/opcji (przynajmniej przez ostatnie 2-3 lata utrzymują się na takim samym poziomie).

[mention=16807]wojtmen[/mention]: mam identyczną umowę jak Twoja, również do grudnia br, wypowiedzenie złożone dzisiaj. Celuję w to samo co Ty. Z opłat za dekoder 4k chciałbym zejść z 15zł do max 5zł/m. Zobaczymy jak wyjdzie. Ewentualnie zejście do Comfort+ za 22.50zł z C+8 za 25zł i wtedy MP/PSP pewnie za 10zł (zamiast 0zł) i dopełnienie do Extra za 10zł - wyjdzie mniej więcej to samo. Eleveny za 7.95zł na 12m lub wł/wył.

Czas pokaże jak ostatecznie wyjdzie, ciśnienia nie ma. Daj znać, jaką ofertę finalnie przyklepałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj po kilku latach pozegnałem się z nc+. Miałem juz dość użerania się z nimi na okrągło. Nie dawali nic w zamian, tylko ciągle podwyżki. Byłem klientem z grupy tych dużo płacacych. Coś średnio koło powyzej 150 pln miesięcznie. Nie chcieli nawet dać free hbo go, ani nawet jakiegos rabatu na multiroom, nic kompletnie, nic ! Nawet żeby mi kur... długopis z logiem nc+ dali to nie. Jeszcze konsultant mnie zbeształ co ja chce skoro to taka wspaniała platforma itd. Pierwszy raz w życiu mnie oj...ł sprzedawca. No to skoro oni tak to ja tak. Zapłace i 200 pln ale w innej platformie a oni niech mnie w d. cmokną :)

 

Ale brakuje mi jednego. NC+ GO którego czasami używałem i nigdy nie miałem problemów o dziwo z jego działaniem. Kto mi podpowie jak się do tego dobrać z powrotem? ewentualnie kupię dostęp dla jednego urządzenia u kogos uczciwego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem obecnie umowe 15 miesieczna  (do konca wrzesnia br) Extra+,Canal +6, Eleven za 84.40 zl.Wypowiedzenie złozone na wiosne.

Po wypowiedzeniu tylko jeden telefon na poczatku maja( "taniej nie bedzie , dekoder zdac do 14 tu dni....")

Wczoraj telefon z Krakowa z ofertą : Extra+, Canal+ 6, Eleven, Mistrzowska Piłka za 0zł /24 mies - abonament na 24 miesiace 81.89 zl.

Oferta przyjeta, bo zalezy mi na piłce i LM .

Do tego HBO i HBO GO do konca roku gratis 

Nat Geo Play za 0 zl/24 mies

Fox Play za 0 zl/24 mies.

Filmbox -1 mc gratis(sam sie wylaczy)

Pytałem o wymiane Turbo na 4K, niestety 15 zl/mc i aktywacja 49 zl.Podziekowałem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

czytam i już się pogubiłem - prośba o podpowiedz

interesuje mnie 

SUPERPREMIUM

W TYM 

8 X CANAL +

HBO

CINEMAX

ICH TEMATYCZNE 7 KANALÓW

ELEVEN

MISYTZOSKA PILKA

HBO GO

I JAKIAS VOD KOLEKCJA

jaka cena do negocjacji

ewentualnie czy cos wywalczę do 130 zl z tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy Comfort+ 27,50 zł 24 m, a po tym okresie 31,50 zł/m dla Abonentów (05/19) L, CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), Multiroom Standard 49 i 10zł/m dla Abonentów

 

Umowa na 24 miesiące.

 

Brać? Będzie możliwe dopełnienie za 10 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzisiaj dostałem oferte dlatego że przedłużyłem umowe. Umowa na 2 lata. Darmowy dekoder wifi box.Pierwszy rok nic nie płace, drugi rok pakiet comfort plus płatny 39.90. Pierwszy rok pakiet comfort plus bezpłatny   Czy ktoś z Państwa dostał podobną oferte?.Była to by moja druga umowa, ale jej nie zaakceptowałem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca listopada:

 

Extra+

6C+

Eleven (do końca sierpnia w cenie 7.95, później ~15 zł - możliwość wyłączenia po sierpniu)

Wifipremiumbox - 3 zł/m

Razem - 83.45

 

Kilka dni temu telefon i propozycja tego wszystkiego w cenie 89.89. Odmówiłem, wypowiedzenie zostanie złożone na dniach. Z tego co widzę to chyba sporo przepłacam, a czytając te wszystkie posty miesza mi się już wszystko w oczach. Stąd mam pytanie czy za taki pakiet jaki mam obecnie można zejść do tych 70 zł/m (czy istnieje opcja Elevenów w jednej kwocie na całą umowę)? Nie interesuje mnie MR, dekodery 4k i inne rzeczy z tym związane. Chciałbym zostać przy tym co mam, w rozsądnie niskiej cenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, janek65 napisał:

Witam. Dzisiaj dostałem oferte dlatego że przedłużyłem umowe. Umowa na 2 lata. Darmowy dekoder wifi box.Pierwszy rok nic nie płace, drugi rok pakiet comfort plus płatny 39.90. Pierwszy rok pakiet comfort plus bezpłatny   Czy ktoś z Państwa dostał podobną oferte?.Była to by moja druga umowa, ale jej nie zaakceptowałem.

 

Ktoś kiedyś pisał o tej ofercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złożyłem wypowiedzenie umowa do 12.2019,

powiedziałem że dobra oferta to była w święta a on  że ma tą ofertę ciągle ,,z pod lady'' dla nowych klientów  100zł extra+, canal+, hbo hbogo 0zł, cinemax 0zł, filmbox 0zł, dekoder 0zł, canal+4k 0zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prośba o pomoc - dostałem poniższą propozycję jako przedłużenie umowy, czy warto (mam duże wątpliwości)?

 

Extra+ z CANAL+ 84,99 zł 24 m, a po tym okresie 93,99 zł/m dla Abonentów (03/18), Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 5 zł/m dla Abonent ów (01/19), Multiroom Standard 49 i 10zł/m dla Abonentów, Najem WiFiPremiumBox+5zł dla Abonentów

 

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 136,89  zł 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@GAmbler76 Twoje wątpliwości są uzasadnione?.

Comfort+ 22,50

Dopełnienie do Extra+ 10

Canal+ 25

Mistrzowska kopana 20 w zobowiązaniu lub 15 w opcji włącz wyłącz 

Eleven 11,90 w zobowiązaniu lub połowa standardowej ceny w opcji włącz wyłącz

MR 10

 

Przy przedłużeniu aktywacja MR za free. Dekoder też można dostać za free.

 

Paczkę  HBO w każdej chwili można włączyć w tej cenie 20zł w zobowiązaniu lub 17,50 W opcji włącz wyłącz. .

 

 

 

@disnemar Uda Ci się. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do końca umowy niecałe 6 miesięcy.

Aktualnie:

Start+ za 9,99 zł

8xC+ za 25 zł.

Paczka Filmbox za 5 zł.

Razem 39,99 zł.

Wypowiedzenie nie składane - przechodzę na czas nieokreślony z dniem 1.1.2020 roku - drożej o 4 zł czyli za 43,99 zł będzie

 

Dziś luźna, szczera rozmowa DUK NC+ i propozycja od nich:

Przedłużenie tego co mam aktualnie na takich samych warunkach na następne 24 miesiące.

 

Odmówiłem wolę 4 zł drożej płacić i mieć na czas nieokreślony.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla fanów sportu najlepszą opcją jest:

 

Extra + Canal+ (6) za 69.99 zł

Eleven Sports za 11.90 zł

Razem: 81.98 zł

Polsat Sport Premium dają w cenie na cały okres trwania umowy, tak samo jak kolekcja Fox Play i Nat Geo Play.

Do tego bez żadnej łaski dają HBO i HBO GO do końca roku za darmo.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krzychu22

Pisałem 2 posty wyżej. A Ty dziwne pytania zadajesz. Problemy z czytaniem czy lenistwo. Obstawiam to drugie. 

@tweed77 że też chcę Ci się powtarzać to co pisałem godzinę temu. No ale z drugiej strony przecież to forum i trzeba pomagać i nie ważne, że jest pisane o tym samym prawie na każdej stronie?.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca roku. 

Wypowiedzenie złożone i od razu telefon z DUK. 

Extra + z canal + (6) - 69,99 zł 

Dekoder 4k - 10 zł

Eleven - 7,95 zł 

MP - 0  zł 

 

Odrzucone 

Czekam na zrabatowanie dekodera do 0 zł i wyrwanie kanału C+4k również za 0 zł 

Edytowane przez gierappek
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca roku. 
Wypowiedzenie złożone i od razu telefon z DUK. 
Extra + z canal + (6) - 69,99 zł 
Dekoder 4k - 10 zł
Eleven - 7,95 zł 
MP - 0  zł 
 
Odrzucone 
Czekam na zrabatowanie dekodera do 0 zł i wyrwanie kanału C+4k również za 0 zł 
Za ile miałeś do tej pory dekoder 4k i kanał C+4k?
[mention=37753]matfit[/mention]
Można jeszcze się pobawić w:
Comfort+ za 22,50 zł
Dopełnienie do Extra+ za 10 zł
8xC+ za 25 zł
Eleven Sport za 11,90 zł
Czyli razem 69,40 zł.
Jak dzadzą PSP w cenie na cały okres umowy wraz z kolekcją Fox Play i Nat Geo Play.
 
Niestety do takiej konfiguracji nie dają kanałów PSP za darmo (+10-20zł).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...