Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, qrak1 napisał:

Piszecie, że można wyrwać tuner 4K za 5zł, a co z płatnością za drugi tuner do MR (zaznaczę od razu , że drugi nie musi być już 4K)?

Można i za 0. Za drugi nic nie płacisz. Płacisz tylko aktywację MR i 10 zł/m za usługę MR.  Nie musi być drugi 4k do MR i nie będzie,  nawet nie ma takiego w ofercie.

 

4 godziny temu, hana80 napisał:

Umowa do końca czerwca ( extra+)wypowiedzenie wysłane  mam kartę cameleon i pace.

Chciałabym MR ( podpowiedzcie jaki wybrać zestaw )

czy dalej można dobrać powiększenie do extra+ za 10 zł ( chciałabym  confort + za 22,5 )

czy mozna dostac zestaw 6 canal+  ( bez sportowych ) za mniej niż 20 zł ?? 

Zapłacisz za MR. Tylko jak Pejsa będziesz wymieniał co najmniej na WifiPremiumbox, to nie daj sobie wcisnąć opłaty aktywacyjnej i dzierżawy. 

Canal+8sztuk 25 zł.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem: 
Extra+ z Canal+ 82,50zł,
Multiroom 10zł,
HBO 25 zł,
HBO GO 5 zł,
Eleven 11,90 zł,
Dekoder 5 zł,
Razem 139.40 zł.

Oferta:

Superpremium+ 99,99 zł
Eleven Sports 11,90 zł
HBO GO 5 zł
Mistrzowska Piłka 0 zł
Multiroom 10 zł

dekoder 0zł
Razem: 126,89 zł
Zaakceptowane. 

 

Chciałem zostać przy tym co miałem i dobrać jedynie Mistrzowską piłkę. Grają 8/12 miesięcy, więc wzięcie tego w zobowiązaniu daje nam to samo, co włącz/wyłącz, czyli 20 zł. Składak wyniósłby 124.40 zł a tak to dali te cinemaxy i nie muszę się użerać z nimi o dopełnienie. 2 zł różnicy.
Co o tym sądzicie?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim. W grudniu kończy mi się umowa (15 miesięcy ze start+ za 9,99 zł). Obecnie mam dekoder turboboxa (tego czarnego) od początku nc+ (sprzęt jest już stary). Chciałbym go wymienić na moduł cam CI+. Czy w ramach przedłużania umowy jest taka możliwość? Jak dzwoniłem to powiedzieli, ze nie - pozostaje mi tylko nowa umowa z modułem. Jednak jak poczytałem wstecznie wątki to widzę, ze były osoby, które z modułu przechodziły na dekoder w ramach przedłużenia, z wymianą sprzętu w punkcie nc+. Może i w moim przypadku da radę tak zrobić? Nie chcę brać nowej umowy i płacić jak nowy klient, bez opcji negocjacji przy przedłużaniu. Dajcie proszę znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Pawel napisał:

Na pakiet Extra+ nie ma szans. Na zawartość pakietu Extra+ w niższej cenie jak najbardziej jest szansa.

Ok, dzięki. Czytałem wcześniej że można mieć Comfort za 22 z dopełnieniem do ekstra za  10, ale brak wtedy parę kanałów.

33 minuty temu, hana80 napisał:

jest hbo go czy jest też  canal + go ??( jaka cena )

Tylko pakiet Extra+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Saturn45 napisał:

Ok, dzięki. Czytałem wcześniej że można mieć Comfort za 22 z dopełnieniem do ekstra za  10, ale brak wtedy parę kanałów.

Tylko pakiet Extra+.

Jak może brakować kanałów jak dopełniasz pakiet do Extra+ ?Coś musiałeś przeoczyć.Comfort+ z dopełnieniem  i Extra mają identyczną zawartość.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dzwonili lecz nie odebrałem z nr 122947800 a umowa kończy się 31.12.2019r 

Ciekawe co chcieli :)

 

Za ile można wyrwać jakby zadzwonili:

Superpremium+

Multi Man Pack

HBO GO

Canal+ 4K

Paczka Filmbox

National Geographic Play

Fox Play

Dekoder 4K

bez multiroom (już nie potrzebny

 

 

Obecnie:

SuperPremium+ = 129,99zł

Canal+ 4K =0zł

Dekoder 4K = 0zł

Multiroom = 10zł

Edytowane przez mxv1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.06.2019 o 22:54, szejtan99 napisał:

Witam,

chyba przechodze na kablowke. Oferta jaka dostalem to jakis kosmos.
Wypowiedzenie zlozone, umowa konczy mi sie w tym miesiacu, oto co mi dzisiaj zaproponowali:


Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE
HBO
Eleven Sports
Filmbox Pack
HBO GO
MISTRZOWSKA PIŁKA
Najem WiFi Premiumbox+ 20 zł

PROPONOWANE PROMOCJE:     

Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł 24 m, a po tym okresie 76,99 zł/m dla Abonentów (03/18)
Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18)
HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów
Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19)

CZAS TRWANIA UMOWY: 2 lata
OPŁATA ZA PIERWSZY MIESIĄC USŁUG: 141,89 !!!

 

Co wogole jest w tych 141,89 zl?  Z moich obliczen extra+ 69.99  & eleven 11.90 &  dekoder 20zl = 101,89 zl

Jednak zostaje na kolejne 24 miesiace :)

okazalo sie ze w tej cenie 141,89 byly moje obecne 2 x multiroom po 20 zl ktorych nie chcialem - nieporozumienie

Ostatecznie:

 

Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł
Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18)  na razie sobie daruje
HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów
Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19)

Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów,

Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, 

Najem WiFi Premiumbox+ 10 zł

CZAS TRWANIA UMOWY: 2 lata
OPŁATA ZA KAZDY MIESIAC 79,99 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.06.2019 o 20:22, ircios napisał:

Do grudnia masz czas zapoznać się z ofertami pisanymi codziennie tutaj?

@Pawel @ircios

Tylko że nikt takiego co padaje nie brał, przynajmiej nie widziałem.

Ja chce Multi man pack a kazdy przważnie bierze Mistrzowska piłka + eleveny, mnie nie zależy na piłce.

Edytowane przez mxv1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś chciał skorzystać z: https://satkurier.pl/news/180385/abonenci-nc-z-460-zl-premii-od-credit-agricole.html to w ramach promocji polecenia konta można dodatkowo zyskać 50 zł!

 

Czyli łącznie jest 510 zł do wzięcia :)

 

Nie jest wymagane żadne zaproszenie od nc+ czy banku. Wystarczy udać się do placówki lub wypełnić formularz: https://formularz.credit-agricole.pl/lead?lid=242626

 

Jeżeli ktoś się zainteresowany to zapraszam po kod 10 szczęśliwców :)

 

Zawsze to dodatkowy bonus na obniżenie abonamentu lub by na przykład przeznaczyć go na Ligę Mistrzów czy inne Multi Man Packi ;)

 

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...