Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, fqf72216 napisał:

Hej, potrzebuje porady.

 

Obecnie comfort+, eleven, moduł CI za 54,99, umowa do 31.07.2019r.

 

Chciałbym zamienić moduł na dwa dekodery z dobraniem multiroom itd. Interesuje mnie także Canał+, eleven sport.

Czy da radę to zrobić aby nie czekać na koniec umowy i wzięcie zupełnie nowej z dekoderami? Czy biorąc nową umowę po zakończeniu tej, z dekoderami, mogę negocjować stawki za pakiety o jakich tutaj piszecie?

 

Dzięki za odpowiedź.

Nową umowę sobie możesz wziąć w każdej chwili. Niestety nic nie możesz negocjować przy nowej umowie, bo jesteś wtedy jako "nowy" ?

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , 

mialem telefon z DUK na wstępie zapytam czy mamy na stałe opiekuna przypisanego ?

Facet nie miły nie dał dojść do słowa tłumaczy ,ze nikt inny z oferta nie zadzwoni bo on jest opiekunem , na koniec rozmowy ,ze sprzęt mam zdać na początku miesiąca .

Wcześniej extra +MR 62,50

Propozycja to extra + 45zl + 8c+ 25zl + MR 10zl , ale dekoder 4k 15/msc lub c+4k 10zl nie zgodziłem się .

Jak to jest ,ze teraz nie chcą dać sprzętu a w lutym za 0zl dawali . Jest sens czekać na kolejny telefon ewentualnie jak sam będę dzwonił pod koniec miesiąca trafie na tego samego opiekuna umowy czy z kimś innym porozmawiam ?

Edytowane przez adam93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wymieniałem z modułu miesiąc temu i też umowę miałem do końca lipca, wziąłem Ultraboxa i nowy comfort, c+ x8, c+4k, dopelnienie do extra, kolekcje vod i mistrzowska piłka, najem i aktywacja 0pln, wszystko za 69.90pln, więc się da tylko wypowiedzenie wyślij
Możesz podać składowe, co konkretnie po ile dostałeś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GrubyBubu

Nie wiem, nie znam się, przez kilka telefonów była odpowiedź " nie da się" bo niby mój na własność, nawet z odebraniem dekodera był problem, dopiero w 4 punkcie się udało i po kilku telefonach, system im nie puszczał i każdy twierdził że mają pierwszy raz z taką sytuacją do czynienia, 3 z tych punktów były w Szczecinie, więc to raczej nie dziura zabita dechami. Tak to wyglądało w moim przypadku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.05.2019 o 22:24, simon7777777 napisał:

Witam wszystkich

Na co mogę liczyć w  ofercie przedłużenia.

Aktualnie Extra + za 59,99 dodatkowo 14,90 za eleveny, czynsz 5 zł Wifi Premium box+ + 30 zł za 3 dekodery na wifi multiroom = 109,99zł.

W grę wchodzi obniżenie kosztów tego co jest lub dobranie hbo z hbo go ewentualnie jeszcze C+ x8 .

Nie jestem do końca w temacie gdyż do tej pory byłem abonentem Cyfrowego Polsatu i nie przedłużałem umowy w Nc+

Umowa do 31-10-2019 Dzięki

Witam

Propozycja z dzisiaj:

Extra + z c+8 +eleveny+ filmbox na 1,5 miesiąca za 0   i fox play 0 + 3xmultiroom 30zł i dekoder  5zł. Wszystko w sumie 126,89zł

Superpremium jak wyżej tylko z hbo+hbogo za 146,89.

Na filmbox i fox play mi nie zależy za bardzo.

Jak wypada opłacalność oferty?

Czy istnieje możliwość przedłużenia na okres krótszy niż 24 miesiące?

Jeśli przedłużę umowę, stara ulegnie skróceniu ? Od kiedy zmiany wejdą w życie?

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Państwu ;-)

Umowa kończy się w sierpniu i w chwili obecnej wygląda tak

Extra, C+6, Dekoder Turbo taki sprzed kilku lat

Płacę 73 zł. Zaczyna się nękanie telefonami i propozycja z dzisiaj

Extra, 8C+, HBO do końca października za 0 zł - umowa na 24 m-ce za 79,99

Czytać forum i czekać cierpliwie czy raczej taka jest rzeczywistość ofertowa?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam podobnie extra z c+(6) i multirum premium 0zł wszystko za 72,50zł.

Telefony z ofertą wciąż takie same:extra+ c+6 + mr premium 0zł + mistrzowska pilka 0zł + hbo 0zł do października wszystko za 69,90zł.

Byłoby super jakby dali c+8 i abonament za 65 :) dostał ktoś tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę na start+. Zostało mi jeszcze 11 miesiecy do końca. Miałem tel z propozycją 29, 99zl za comfort+ 

Moje pytanie jest następujące: czy warto podnosić. Nie chodzi mi o kwestie kanałów bo to zorientowałem się i jest to inna sprawa... Natomiast w kontekście negocjacji po zakończeniu umowy i wypowiedzeniu chciałbym zdobyc comfort za 22,50zl jak pisane jest na forum. 

 

I teraz moje pytanie: czy mając ofertę start+ i np eleven za ponad 30zl, albo cpmfort+ za 29,99zl (czyli zobowiązanie wyższe niż goły start) jest to jakiś argument na lepszą propozycje z DUK? 

Czy wysokość zobowiązania nie ma znaczenia i liczy się sam fakt negocjacji, konkretny konsultant i obowiązujące wówczas oferty 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Y3llo napisał:

Dzień dobry Państwu ;-)

Umowa kończy się w sierpniu i w chwili obecnej wygląda tak

Extra, C+6, Dekoder Turbo taki sprzed kilku lat

Płacę 73 zł. Zaczyna się nękanie telefonami i propozycja z dzisiaj

Extra, 8C+, HBO do końca października za 0 zł - umowa na 24 m-ce za 79,99

Czytać forum i czekać cierpliwie czy raczej taka jest rzeczywistość ofertowa?

 

Wybrane usługi

Pakiet Extra+, CANAL+, HBO, FOX Play, Filmbox Pack, HBO GO, Nat Geo Play

wszystko i nowy dekoder za 73 zł umowa na 15 miesięcy 
HBO do końca października 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa się kończy 10.2019 a zaczęli już dzwonić 

Oferta na dziś 

Golec pakiet Comfort + = 25 zl

Comfort + 3x Eleven =36.5 zl

Comfort + 8 x C+ = 49.5 zl

Dekoder Pace stary z nagrywarką za 0 zl

Umowa na 24 miesiące 

Słabo to na razie wygląda 

Czekam aby złożyć wypowiedzenie 

 

Za ile można aktualnie zejść odnośnie tych 3 powyższych wariantów? 

Thx za info 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, shevchenko1987 napisał:

Na 15 miesięcy dostałeś takie promocje? Coś się tutaj nie klei. Chyba, że to jakaś nowa polityka.

 

Wklej całą tabelkę jakąś otrzymałeś ze składowymi i cenami oferty.

O

Wybrane usługi Pakiet Extra+, CANAL+, HBO, FOX Play, Filmbox Pack, HBO GO, Nat Geo Play
Wybrane promocje Extra+ 44,99 zł 15 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów (03/18), CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekc ja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
15 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 69,99  zł 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...