Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Umowa do 31.04 ( 15 miesięczna )

Aktualnie: Comfort + 27,50 / 15 msc

dopełnienie Extara + 10,00 / 15 msc

                      Eleven 11,90 / 15 msc

                    Canal + (8) 25,00 / 15 msc

                    Multiroom St.10,00 / 15 msc

Za całość 84,40 co miesiąc.

Wypowiedzenie złożone. Myśle na nowej umowie płacić w granicach 80-90 zł co najwięcej mogę wyrwać w tej kwocie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi chłop po złożeniu wypowiedzenia zadzwonił i powiedział, że nie dają już Comfortu za 22.50 i nie dopełniają do Extra(sam zaczął o dopełnieniu).Plus powiedział, że po końcu umowy mam oddać sprzęt i koniec rozmowy xD  Chyba się wycwanili i zaglądają na to forum, bo też coś o tym wspominał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja miałem tylko 2 lub 3 tel a umowa do dzisiaj ? ostatnim razem dziewczyna po złożeniu mi oferty którą opisałem kilka postów wyżej powiedziała żebym się decydował bo na forum jak podam co mi zaoferowali to wszyscy zdębieją ? napisałem i nikt nawet tej oferty nie komentuje ? tzn że taka sobie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Marpol85 napisał:

Umowa do 31.04 ( 15 miesięczna )

Aktualnie: Comfort + 27,50 / 15 msc

dopełnienie Extara + 10,00 / 15 msc

                      Eleven 11,90 / 15 msc

                    Canal + (8) 25,00 / 15 msc

                    Multiroom St.10,00 / 15 msc

Za całość 84,40 co miesiąc.

Wypowiedzenie złożone. Myśle na nowej umowie płacić w granicach 80-90 zł co najwięcej mogę wyrwać w tej kwocie??

 

Nie wiem czy przy 15 ale przy 24 to max co możesz tu spróbować to: comfort za 22.5 lub 25, eleven 12m za 7.99 i w zasadzie to tyle z oszczędności. Jak chcesz MP to w opcji włącz/wyłącz wyjdzie bodaj 10 czy 15 pln/msc bo w końcu cały rok nie grają, a jak chcesz za darmo to musi być pakiet połączony od razu z C+ np. za extra+c6 za .69.99. Hbo to min. 12.5 za wlącz/wyłącz przy takim pakiecie jak twój. Wystarczy się cofnąć do końcówki poprzednich miesięcy tego tematu. O forum to nie ma sensu mówić z konsulem, raczej co się chce i ile się ma na to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pół roku do końca umowy. Oferty w mojencplus to jakiś nieśmieszny żart :D Chyba najbardziej mi się opłaci przedłużyć na jak najmniejszej kwocie bazowej na Start+ (17,99 zł obecnie) i dobierać pakiety dodatkowo. Jest szansa na 9.99 zł Start + przy umowie na 12 miesięcy czy dają za tyle tylko przy 24 miesiącach? Nie chcę dłuższej umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Superpremium za 129 (w tym 5 haraczu za mediabox)

Proponowali mi to samo z dodaniem Polsat sportów

Na prośbę o przejście na niższy pakiet pani mnie bardzo pewnym głosem poinformowała, że nie ma takiej możliwości telefonicznie i muszę udać się osobiście do punktu

 

Kolejny telefon i dostałem to co niżej... C+ nie pamiętam kiedy włączyłem od 3 lat, a HBO będę ewentualnie włącz/wyłącz uprawiać ;-)

Wybrane usługi Nowy Comfort+, Dopełnienie do Extra+, NAJEM MEDIABOX+
Wybrane promocje Nowy Comfort+ 39,99 zł 24 m, a po tym okresie 43,99 zł/m dla Abonentów, Najem mediaBox+10zł dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 49,99  zł

Edytowane przez Morgh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa przeszła na czas nieokreślony - wykonałem jakieś 7-8 telefonów - nikt absolutnie nie chciał nic lepszego zaoferować przy przejściu na niższy pakiet. Nie przeczę, że w porównaniu do niektórych ofert to słabo wygląda, ale i tak 80 pln mniej na miesiąc niż było - a jakbym dzisiaj nie podpisał, to za kolejny miesiąc policzyliby prawie 150.

 

Racja to dopełnienie to do jutra doh, whatever

 

(bez tego dopełnienia to oczywiście oferta niegodna uwagi bo absolutnie standardowa i jak to już powiedziano - jak dla zupełnie nowego klienta)

Edytowane przez Morgh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrane usługi Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE, HBO, Eleven Sports, FOX Play, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, Nat Geo Play, Multiroom Standard, NAJEM MEDIABOX+
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł 24 m, a po tym okresie 76,99 zł/m dla Abonentów (03/18), Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard aktywacja 0 zł/49 zł i opłata 10 zł/m dla Abonentów, Najem MediaBox+ ADB 0 zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 91,89  zł 
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco w moje.ncplus.pl

Umowa wygasa dzisiaj o 24 i taka propozycja... akceptować czy czekać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

Znalazłem na stronie nc+

Kur..czaczek 1 miesiąc wynosi okres wypowiedzenia. Ale zawaliłem. Miał ktoś podobną sytuację i posiada jakieś rady co można jeszcze zrobić? Teraz pewnie będa dzwonić i będa wiedzieć że nie mam już za bardzo pola do popisu i negocjacji ceny. Ewentualnie zawsze mogę im powiedzieć że z końcem maja umowa przejdzie na nowych zasadach bez tych ich "promocji" i zakonczy się z ostatnim dniem czerwca jeśli będa próbowali mnie "szantażować" ;]

Edytowane przez Krzysiek329
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, ADUSIEK XPS 5 napisał:

@Morgh

 

Wysoka cena jak na taki pakiet ten Nowy Comfort+ oscyluje w przedziale cenowym od 14,99 do 39,99 a dobra oferta to koszt 22,50

Mediabox+ cena wynajem od 0 do 5 dobra cena to 2 

 

co daje razem 24,50 zł miesięcznie   

Jak piszesz już takie cudne rzeczy, to napisz....że jak ma się Comfort za 14,99, to taką ofertę się dostanie.  Nikt nie dostanie takiej ceny jak np. płaci 19,99. Dostanie tylko w takiej właśnie cenie 19,, Jak umie negocjować oczywiście. Jak ktoś ma za 3 dychy to nie zejdzie niżej jak 22,50.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś przerabiał wypowiedzenie umowy w czasie 14 dni od przyjęcia oferty? Czy naliczają jakiś opłaty za rezygnacje? Rozumiem że nie zadzwonią już z lepszą ofertą po złożeniu takiego wypowiedzenia ? jest to całkowita rezygnacja z nc+ czy obecna umowa przechodzi na czas nieokreślony według cennika?

 

Widzę że niektórzy piszą o dopełnieniu... mi babka z DUK powiedziała że nie może mi dać od razu dopełnienia za 10zł tylko mam dzwonić pod koniec miesiąca o dopełnienie promocyjne na ogólną infolinię.. skłamała?? (przeszedłem z Extra+ na Comfort+ +1mc dopełnienia do E+)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Krzysiek329 napisał:

I przekalkulowac co bardziej będzie korzystne, zapłacić za czerwiec jak za zboże, czy wziąć nową umowę na ich warunkach, które zapewne nie będą korzystne...szlaq

Nie zapłacisz jak za zboże, może parę złotych więcej. Te czasy w nc+ już się skończyły, że ceny na okresie nieoznaczonym (poza okresem umowy) były horrendalnie wysokie. Złóż wypowiedzenie i w ostatnim miesiącu negocjuj.

 

W dniu 30.04.2019 o 16:24, the cable guy napisał:

Jest szansa na 9.99 zł Start + przy umowie na 12 miesięcy czy dają za tyle tylko przy 24 miesiącach? Nie chcę dłuższej umowy.

Za 9,99 zł Start masz na 15 miesięcy bez problemu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa była do końca kwietnia i do końca kwietnia śpiewali coś pod 80zł.

Zadzwoniłem dziś i oto takie ceny - w sumie 47,50. Trzeba być cierpliwym i czekać do końca i jeden dzień dłużej ;)

 

Wybrane usługi Nowy Comfort+, CANAL+, Dopełnienie do Extra+, MULTIROOM STANDARD, NAJEM PVR
Wybrane promocje Nowy Comfort+ 22,50 zł 24 m, a po tym okresie 26,50 zł/m dla Abonentów, CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sposób na najniższy abonament w trakcie trwania umowy

 

Wypowiedziałem umowę w trybie natychmiastowym z karą umowną 158zł, jak sygnał został wyłączony to poszedłem oddać dekoder i wtedy zaproponowano mi wznowienie umowy bez płacenia kary umownej, pakiety: start+ 10zł, comfort+ 22zł, extra+ 45zł

 

Obecnie płaciłem 50zł abonament za pakiet extra+, 4 miesiące do końca umowy miałem 

 

Można w każdej chwili wypowiedzieć umowe z karą umowną a jak oddaje się dekoder to zaproponują wznowienie bez kary umownej z najtańszym pakietem

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...