Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, z końcem lutego kończy mi się umowa, wypowiedzenie zarejestrowane. Obecnie posiadam Extra (8C+), HBO, Dekoder Pace...w stałej cenie 79,99 PLN. Dodatkowo dobieram opcję Eleven z wyłączeniem co drugi miesiąc co daje średnio 7,95 miesięcznie. 

 

Chciałbym przy przedłużeniu otrzymać mistrzowską piłkę za O pln, Eleven - dają za darmo czy min 7.95?

Dodatkowo wymienić dekoder na ten nowy 4K i teraz moje pytanie - nie mam jeszcze tv 4K, zamierzam kupić w ciągu kilku miesięcy, czy po wymianie będzie on działał z moim obecnym telewizorem? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, j0kerek napisał:

Witam. Czy będąc klientem nc+ można dobrać multiroom bez aktywacji? Umowa zawarta w Black Friday. Multiroomu nie brałem, gdyż do końca roku mam Cyfrowy Polsat. 

 

Może Ci się to udać, często są oferty te które były w momencie podpisywania umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa przedłużona, stara byla do dzisiaj, wczesniej 69.99zl za extra+6canal+

Drogi Abonencie,  dziękujemy za ponowne wybranie oferty nc+.  Poniżej przedstawiamy szczegóły uzgodnionej telefonicznie oferty. WYBRANE USŁUGI:  Wybrane usługiPakiet Extra+ z CANAL+, HBO, CINEMAX, FOX Play, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, Nat Geo PlayWybrane promocjeExtra+ z CANAL+ 99,99 zł 24 m, a po tym okresie 108,99 zł/m dla Abonentów (03/18), Cinemax 0 zł/m dla Abonentów, Filmbox Pack 0 zł/m dla Abonentów, HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0 zł/m dla Abonentów (07/18)Czas trwania umowy (okres oznaczony umowy)od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 24 mies.KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 99,99 zł  

 

Duża podwyżka, ale kto biednemu zabroni żyć bogato :-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po 2 prawie latach,

umowa do końca stycznia, oczywiście wypowiedzenie na czas złożone. Zero telefonów od nich i bardzo dobrze, dzisiaj sam zadzwoniłem pierwszy raz i po kilku minutach jest to co chciałem:

Start + - 9,99zł

8 x Canal + - 25zł

HBO + GO - 2 miesiące gratis potem wyłączenie lub 25zł

Miałem także praktycznie wszystkie inne opcje dostępne od 22,50 za Comfort, przez Extra 44,99, Superpremium 94,99 do VIP Max, a do tego dodatkowo wersje z samymi Canalami lub HBO.

Inne pakiety mnie nie interesowały, tylko C+, bo na początku grudnia przedłużyłem umowę z UPC, która aktualnie ma najlepszą  na pełny pakiet ze sportem i HBO ( z wyjątkiem C+).

Pozdrawiam wszystkich, a zwłaszcza @Pawel, którego celne uwagi zawsze cenię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam umowa kończy mi się dzisiaj. Z propozycji branych pod uwagę mam do dyspozycji comfort+ za 22,50zł lub comfort+ z CANAL+ za 47,50zł. ALE mam dekoder PACE, który mi się psuję (wyświetlacz nie działa). Chciałbym wymienić na nowszy. Obecnie mam dzierżawę za 0zł, chciałbym to utrzymać. Z propozycji mam wymianę na bodaj mediabox-a + 3zł do rachunku. Lub najnowszy dekoder 4K, ale wtedy cena COMFORT+ to coś koło 40zł. Czy już po odłączeniu sygnału, pojutrze jak przedłużę umowę. To będzie opcja dzierżawy dekoderów za 0zł? Warto przeczekać? Oferty się zmienią na lepsze? (dopełnienie do pakietu extra wydłuży się chyba o miesiąc do przodu).  I jeszcze czy warto mi wymieniać PACE PVR na tego mediaboxa? W PACE padł mi wyświetlacz, i w sumie można go wymienić na taki sam bez problemu. Fajnie jednak by było zmienić na nowszy., a nie kolejne 2 lata z PACE. Czy ten mediabox jest szybszy/ bardziej responsywny? Warto wymieniać PACE na mediabox? I najważniejsze, czy oferty po odłączeniu sygnału MOGĄ BYĆ GORSZE? Może przedłużać umowę jeszcze dzisiaj?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na lepsze oferty po wyłączeniu sygnału raczej nie licz.Comfort+ w cenie 22,50 to jest w zasadzie najniższa oferowana cena.Chyba, że do tej pory płaciłeś mniej np. 14,99 czy 19,90 to o zachowanie ceny możesz powalczyć. Nie napisałeś ile płacisz dotychczas.

Na mediaboxa z dopłatą nie ma sensu wymieniać bo niewiele zyskasz a tuner swoje lata świetności ma za sobą. Jedyny sens wymiany to imho na dekoder 4K ale ciężko będzie zbić cenę przy tak niskim pakiecie głównym. Może w opcji z C+ miałbyś za 10 zł. Tak więc musisz sobie pokalkulować czy chcesz dopłacać dodatkowo za dekoder.

@miro777 dzięki za pozdrowienia ;)

 

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie płacę 62,99zł oferta comfort+ z paczką canal+ i HISTORY + dekoder PACE PVR.

Fajnie by było wymienić dekoder, bo PACE PVR mi się znudził. Przeglądam tą stronę https://ncplus.pl/oferta/dekodery

Za dopłatą +3zł (w pakiecie 47,50zł nowy comfort + CANAL+), czyli opłata 50,50zł. Proponowali mediaboxa chyba tego ITI-3740SX. Jest on lepszy od pace pvr? Lepszy jest rozumiem turbobox ITI-5720? Pace PVR jest jak dla mnie ciut za wolny. Mógłby działać szybciej. W czym MEDIABOX i TURBOBOX są lepsze od mojego obecnego PACE PVR 500gb? Może nic mi nie da taka zmiana? I przedłużać na 47,50zł (nowy comfort i CANAL+) + dzierżawa dekodera nadal za 0zł? Warto dopłacać do mediaboxa + 3zł na miesiąc? (24x 3zł= 72zł). I pewnie ciężko w kolejnej umowie będzie się pozbyć tej opłaty..

Edytowane przez amigo007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież napisałem, że za dopłatą warto wymienić jedynie na 4K. Jeśli za darmo nie proponują ani turboboxa ani mediaboxa to nie wymieniaj. Być może te tunery są nieco szybsze ale też nie oczekuj cudów. Turbobox to dekoder z 2009 roku a mediabox tylko kilka lat młodszy. Wymień na sprawnego Pace i czekaj na rozwój wydarzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwój wydarzeń? To jest umowa na całe 24 miesiące.. Czyli kolejne 2 lata z PACE. Przed chwilą dzwoniłem do nich dekoder 4k dają jedynie do pakietu za 39,99zł goły COMFORT. Mało tego konsultant mnie nastraszył, że jeśli nie przedłuże dzisiaj to od jutra nie dostanę już comfort+ z CANAL+ za 47,50zł. Czy to możliwe? Powiedział że od jutra (w ciągu tych 14dni) będą już "gołe pakiety", czyli sam COMFORT za 39,99zł. Bedzie szansa w ciągu tych 14 dni wymienić na dekoder 4k, z dzierżawą 0zł. I pakietem comfort+ z CANAL+ za 47,50zł? Czy rzeczywiście nie będę miał już dostępnych tych dobrych pakietów?

Edytowane przez amigo007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz w "Moje nc+" wycofać wypowiedzenie i umowa ci przejdzie na czas nie określony.

Nie wiem jaka masz karte, ale w 4K sa cajmany.

Naliczyli ci 22,50 za comfort  i 25 za canal, te oferty będą dostępne jak wycofasz wypowiedzenie.

Możesz też oddac sprzęt i wziąć nowa umowę z 4K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam rozumieć, że w ciągu tych 14 dni na oddanie sprzętu  nie będzie już oferty za 22,50 Comfort + 25 Canal+? (47,50zł). Wypowiedzenia nie cofnę, bo naliczą wysoką opłatę. No, ponoć w tych mitycznych ofertach w ciągu tych 14 dni są najlepsze niedostępne gdzie indziej oferty.

Sorki, za tamte duże czcionki :-). Dzwonie, bo boje się że w ciągu tych 14 dni nie dostane już oferty za 47,50zł comfort + canal+.

 

Dobra. U mnie umowa przedłużona, tylko się obawiam czy aby na pewno dali mi HBO w gratisie. Z opcją odłączenia po darmowym 1 miesiącu. Zastrzegałem to w rozmowie, że będę chciał to odłączyć. Rzućcie okiem na tą ofertę.

 

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi Nowy Comfort+, CANAL+, HBO, Dopełnienie do Extra+, HBO GO, NAJEM PVR
Wybrane promocje Nowy Comfort+ 22,50 zł24 m, a po tym okresie 26,50 zł/m dla Abonentów, CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, HBO + HBO GO 0 zł 1 m 25 zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 47,5 zł
Edytowane przez amigo007
Nie KRZYCZYMY na forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, amigo007 napisał:

Rozwój wydarzeń? To jest umowa na całe 24 miesiące.. Czyli kolejne 2 lata z PACE. Przed chwilą dzwoniłem do nich dekoder 4k dają jedynie do pakietu za 39,99zł goły COMFORT. Mało tego konsultant mnie nastraszył, że jeśli nie przedłuże dzisiaj to od jutra nie dostanę już comfort+ z CANAL+ za 47,50zł. Czy to możliwe? Powiedział że od jutra (w ciągu tych 14dni) będą już "gołe pakiety", czyli sam COMFORT za 39,99zł. Bedzie szansa w ciągu tych 14 dni wymienić na dekoder 4k, z dzierżawą 0zł. I pakietem comfort+ z CANAL+ za 47,50zł? Czy rzeczywiście nie będę miał już dostępnych tych dobrych pakietów?

Przecież możesz dokonać wymiany dekodera w trakcie trwania umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Pawel napisał:

Przecież napisałem, że za dopłatą warto wymienić jedynie na 4K. Jeśli za darmo nie proponują ani turboboxa ani mediaboxa to nie wymieniaj. Być może te tunery są nieco szybsze ale też nie oczekuj cudów. Turbobox to dekoder z 2009 roku a mediabox tylko kilka lat młodszy. Wymień na sprawnego Pace i czekaj na rozwój wydarzeń.

Sorry.... łycha działa..ale nie aż tak. Jest jeszcze Wifi Premiumbox, gdzie prawdopodobnie Pejsa można wymienić za free i 0/m. ? . Dekoder 4k za 10 zł dodatkowo? Do dzisiejszej oferty, to żart. Max 5 zeta do pakietu Start może warto.

@amigo007 Wifi Premiumbox brany był pod uwagę?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czarny_figa

@Socios1899 nie ma szans.Mistrzowska piłka za 0 zl jest dostępna do pakietów z Canal+ na cała umowę (nie liczy się dobranie Canal + w opcji za 25zl, 30zl, nawet jak jest to opcja do końca umowy).

Edytowane przez czarny_figa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, czarny_figa napisał:

@Socios1899 nie ma szans.Mistrzowska piłka jest dostępna do pakietów z Canal+ na cała umowę (nie liczy się dobranie Canal + w opcji za 25zl, 30zl, nawet jak jest to opcja do końca umowy).

 

Godzinę temu, czarny_figa napisał:

@Socios1899 możesz dokupić taki dostęp. Ktoś podawał cenę 20zl. Napisalem tylko, że za 0zl przy przedłużeniu dostają klienci z Canal+ w pakiecie na stałe. Czyli np. Comfort z 6 Canal+ za 59.99.

 

Gdybyś pisał precyzyjnie to nie byłoby takich wątpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...