Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, przemek505 napisał:

Dosłownie przed chwilą telefon z nc+ DUK Kraków. Miła Pani powiedziała, że zapisała sobie mój numer z moimi wymaganiami tj. comfort za 22,5 zł i dzwoni własnie z tą ofertą. Więc od dzisiaj przedłużyłem umowę na comfort+ za 22,5 zł z dopełnieniem do extra na miesiąc oraz opłatą za dekoder 5 zł turbobox+. Dzięki za wszelkie informację i do usłyszenia przy kolejnym przedłużaniu umowy:)

 

Drogi Abonencie, 
dziękujemy za ponowne wybranie oferty nc+. 
Poniżej przedstawiamy szczegóły uzgodnionej telefonicznie oferty.

WYBRANE USŁUGI: 

Wybrane usługi Nowy Comfort+, Dopełnienie do Extra+, NAJEM TURBOBOX+
Wybrane promocje Nowy Comfort+ 22,50 zł24 m, a po tym okresie 26,50 zł/m dla Abonentów, Najem turboBox+5zł dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 27,5 zł 
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco w moje.ncplus.pl

 

Możesz podać numer telefonu, z którego do Ciebie dzwonili?

Dwa lata temu też miałem problem z otrzymaniem dobrej oferty i jak sam zadzwoniłem właśnie na DUK do Krakowa to od ręki dali to, co mnie interesowało :)

Edytowane przez Barti
Treści swojego postu nie zamieszczamy w obszarze cytowania treści innego postu, tylko pod nim. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krisLLU Czemu nie skorzystałeś z 3 darmowych miesięcy,prawie każdy co znam i jest na wypowiedzeniu dostał sms w zeszłym tygodniu  z taką możliwością.

W dniu 19.11.2018 o 20:44, czarny_figa napisał:

Jaka masz ofertę? Z miesięcy gratisowych wyłączony jest Comfort 14.99,19.99 extra z 8 za 79.99 i 84.99 z darmowym HBO.

Znajomy wczoraj zszedł z Comfort 24,99 na 19,99 zł i dostał 3 miesiące za darmo...,drugi ma Comfort za 14,99 i przedłużył na tych samych warunkach i też dostał 3 miesiące darmo. Ja mam za 19,99 i w zeszłym tygodniu przedłużyłem i też dostałem 3 miesiące free.

Edytowane przez Mr. Orbita
Wycięte zaczepki, które doprowadziły w dalszej części do kłótni.
  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej:

Superpremium+ 99,99 zł24 m, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów, Eleven Sport na zasadzie wł/wył

Teraz:

 

Drogi Abonencie,
dziękujemy za ponowne wybranie oferty nc+.
Poniżej przedstawiamy szczegóły uzgodnionej telefonicznie oferty.

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi Nowy Start+, CANAL+, HBO, Dopełnienie do Nowy Comfort+, HBO GO, MULTIROOM STANDARD, NAJEM PVR, Najem HD Multiroom
Wybrane promocje Nowy Start+ 9,99 zł24 m, a po tym okresie 13,99 zł/m dla Abonentów, CANAL+ 25 zł 6 m i 40 zł/m dla Abonentów, HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 54,99 zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco w moje.ncplus.pl

 

Jak się chce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, arczi1280 napisał:

Miałeś złożone wypowiedzenie? I jaki okres do końca umowy ci pozostał? 

Wypowiedzenie złożone, umowa do 30.11, wcześniej kilkanaście telefonów, nie zawsze odbierałem. Zależało mi tylko na Premium, do tego dobiorę Eleveny za 7,95 wł/wył i wychodzi 62,90. Dodam że mam 2 umowy i na drugiej też Start za 9,99 na 15 mies. przedłużony miesiąc wcześniej bez multiroomu, co jednak i tak było dod. atutem w negocjacjach dziś. Ciekawi mnie tylko po ile będą Polsaty Premium po nowym roku bo tego się nie dało wyciągnąć choć chciałem dobrać za opłatą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m dla Abonentów
  • HBO GO 10zł
  • HBO  0 zł
  • nc+go TV  KINO ŚWIAT 6zł/0
  • Multiroom Standard 49 10zł dla Abonentów
  • Eleveny 11.90

    Za wszystko aktualnie płacę 111,89 wypowiedzenie złożone wczoraj umowa do końca stycznia. Czy jest ktoś w stanie podpowiedzieć, czy da się coś lepszego wynegocjować ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czarny_figa
15 godzin temu, Buziaczek1982 napisał:

krisLLU Czemu nie skorzystałeś z 3 darmowych miesięcy,prawie każdy co znam i jest na wypowiedzeniu dostał sms w zeszłym tygodniu  z taką możliwością.

Ale bajeczki opowiadasz, znajomy wczoraj zszedł z Comfort 24,99 na 19,99 zł i dostał 3 miesiące za darmo...,drugi ma Comfort za 14,99 i przedłużył na tych samych warunkach i też dostał 3 miesiące darmo. Ja mam za 19,99 i w zeszłym tygodniu przedłużyłem i też dostałem 3 miesiące free.

Udowodnij. Znam bardzo dobrze osobę która pracuje w DUK i przy obniżce abonamentu nie ma żadnych szans na 3 mies gratis nawet jakby konsultantowi zależało i chciałby dać ofertę spod stołu.

Edytowane przez czarny_figa
Proszę nie generować kłótni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj najpierw. Może Twój funfel nie wie wszystkiego? 

 

@error404

Odpowiedź masz w temacie. Wystarczy przeczytać kilka stron do tyłu.

Edytowane przez Mr. Orbita
Jeśli zgłaszasz, to nie zaogniaj dalej swoim postem, bo tylko pogarszasz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czarny_figa
7 minut temu, ircios napisał:

Zapytaj najpierw. Może Twój funfel nie wie wszystkiego? 

 

@error404

Odpowiedź masz w temacie. Wystarczy przeczytać kilka stron do tyłu.

Myślę,że zna lepiej ofert niż forumowicz.Nie raz udowdnialen,że mam prawdziwe info.Np. Napisalem o Mistrzowskiej piłce 3 dni wcześniej niż była informacja to mnie wyszydzono.Niedawno napisałem,że oferty dla nowych są dostępne w DUK to było zdziwienie że daja.Teraz pisze o darmowych miesiącach jakie są zasady i jakie konsultanci mają wytyczne.Napisalem,Że są wyjątki od reguły bo tam też pracują ludzie którzy oszukują przełożonych i chcą zarobić i kombinują.Natomiast obniżka abonamentu i 3 mies gratis to bzdura i kłamstwo.

PS. Info dla przedluzajacych.Od zmiany nazwy pakietu na nowy Comfort oferta na 15m dostępna jest od 29.99

2.Napisalem nieprawdę bo jest możliwe dostanie mięs gratis o 15m umowy (2mies)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas piszesz o teorii a jak widzisz w praktyce różnie bywa.Jeden konsultant oszukuje,drugi jak będzie chciał to zaproponuje a jak nie będzie chciał to nie,trzeci jeszcze co innego wymyśli itd.

Jak porównuję z ciekawości podobny watek w CP tam nie ma aż takich szopek i licytacji odnośnie ofert.Może mniej opcji przedłużenia powoduje, że są jasne reguły czego oczekiwać po złożeniu wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś o tym pisałem. Wystarczy popatrzeć na długość wątków odnośnie przedłużenia w NC+ i CP. Ten w CP jest DUŻO krótszy, a przecież mieliśmy podobnie tasiemcowe wątki dla Cyfry+ i N-ki zanim się połączyły.

 

NC+ samo sobie robi krzywdę takim kombinowaniem, bo to też zmusza ich klientów do kombinowania. Poszli już po rozum do głowy odnośnie ceny po przejściu na czas nieokreślony, może w końcu jakoś też opanują chaos w ofertach przedłużeniowych. Choć to pewnie znaczy, że będzie drożej :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają dziwne podejście do klienta. Abonent sam otwarcie mówi że jest zdecydowany na pakiet Extra+ kanały filmowe (nowa oferta świąteczna) za 99,99 zł do tego dochodzi multiroom i czynsz, co daje nam 114,99 zł miesięcznie przez 24 miesiące a Ci uparcie twierdzą że się nie da. Wciskają opcję droższą np. VIP. Wolą stracić 114,99 zł miesięcznie niż się ugiąć i dać taką ofertę jaką chce abonent. Oby tak dalej to z 6 tysięcy brakujących abonentów zrobi się 12 tysięcy.

 

Piszę o własnych doświadczeniach z ich konsultantami.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

umowa do końca miesiąca (wypowiedziana), wczoraj po wielu wcześniejszych  telefonach z bezsensownymi lub wręcz żenującymi ofertami (można poczytać wcześniejsze posty) otrzymałem poniższą propozycję (dotychczas Extra+ 6C +1x  Multiroom = 89,99 (74,99+5+10)) - 3 miesiące gratis a potem 96,89. Wychodzi mi na to, że mam jednak więcej za mniej. Życzę powodzenia w Waszych indywidualnych bataliach.

 

Wybrane usługi Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE, Eleven Sports, Filmbox Pack, MISTRZOWSKA PIŁKA, Najem WiFi Premiumbox+ 20 zł
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł24 m, a po tym okresie 76,99 zł/m dla Abonentów (03/18), Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), Mistrzowska Piłka za 0 zł/m dla Abonentów (07/18), Multiroom Standard aktywacja 0 zł/49 zł i opłata 10 zł/m dla Abonentów, Najem WiFiPremiumBox+5zł dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 96,89 zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś miła Pani z DUK przedstawiła mi nową ofertę, którą zaakceptowałem.

Do tej pory był pakiet comfort za 24,99 i umowa do końca lutego przyszłego roku.

Od marca będzie comfort i 8xcanal + za 47,50 oraz za darmo ekstra+ na msc i hbo na 2 msc. Umowa na 24 msc.

Jak oceniacie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaakceptowana oferta. Może jakbym jeszcze chciał negocjować w grudniu to z 10-15zł można by było urwać lub jakieś darmowe miesiące, ale raz nie mam na to czasu a dwa w nowej ofercie zyskałem kilka opcji względem poprzedniej umowy w tym HBO GO, Filmboxy, Mistrzowska piłka do końca aktualnych rozgrywek z gwarancją za 0zł do końca umowy jak przedłużą współpracę z Polsatem, Nat Geo Play,FOX Play. Wszystkie opcje włączone po pięciu minutach od akceptacji a grudzień jeszcze po starej cenie 99,99zł za Superpremium+. Generalnie rodzina zadowolona.

 

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, CINEMAX, Eleven Sports, FOX Play, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, NAJEM PVR, Najem PVR (Multiroom)
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 99,99 zł 24 m, a po tym okresie 108,99 zł/m dla Abonentów (03/18), Cinemax 0 zł/m dla Abonentów, Eleven Sports za 7,95 zł 12 m dla Abonentów (07/17), Filmbox Pack 0 zł/m dla Abonentów, HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0 zł/m dla Abonentów (07/18), Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 107,94 zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco w moje.ncplus.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, przemek505 napisał:

@krisLLU Z tego numeru dzwonili +48122947879. 

Zadzwoniłem 2 godz temu, powiedziałem jasno, że tylko Comfort za 22.5 mnie interesuje (obecnie start za 19,99 z wypow. do końca grudnia).

Pani, że ma dla mnie comfort za 29,99, ja, że niestety, dziękuję.

Padło pytanie skąd to 22,50? i 29,99 też dobre, bo normalna cena to 40.

Powiedziałem, że tyle dla mnie Comfort jest wart i dziękuję za rozmowę.

Pani jeszcze raz spytała czy tylko taka opcja mnie interesuje, potem tradycyjna przerwa na sprawdzenie czegoś tam

i znalazła sie możliwość przedłużenia na dwa lata Comfort za 22,50.

Oferta została wysłana na emaila z linkiem do aktywacji.

Pytałem o ew. zmianę dekodera na taki z PVR był jakiś 500gb za 5 zł miesięcznie, ale powiedziałem ze jeszcze pomyślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaglądam na forum co 2 lata (jak się kończy umowa), więc czas przedstawić jaką ja dostałem ofertę:

 

Umowa na 24 miesiące do końca stycznia 2019r.

Już od sierpnia dzwoniły natręty z warszawskiego numeru 22 358 62 19. Mimo, że kilkakrotnie im mówiłem, ze nie zamierzam rozmawiać o umowie wcześniej niż w grudniu, nadal stosowali stalking.

Ponieważ z doświadczenia wiem, że z numerami innymi niż DUK Kraków (i przed złożeniem wypowiedzenia) nie ma co rozmawiać, zablokowałem w telefonie ten nr z kierunku 22.

Mimo to w październiku i listopadzie potrafili dzwonić po 3 razy dziennie o różnych porach, nawet w sławny wolny poniedziałek 12.XI.

W X mam zablokowane 24 rozmowy, w XI 18 czyli łącznie 42 próby połączenia.

 

Tydzień temu wysłałem wypowiedzenie i dziś pierwszy telefon z DUK Kraków:

 

Było:

Extra+
8*Canal+, Canal+VOD
3*HBO
NC+ go TV Kino Świat
79,99zł

 

Multiroom Premium 20zł

dekodery: turboBox 5720SX  i mydelniczka Box+ 2851S najem 0zł

RAZEM 99,99zł

 

Będzie:
Extra+
8*Canal+, Canal+VOD
3*HBO
National Geographic Play
FOX Play
Mistrzowska Piłka
79,99zł

 

Multiroom Premium 20zł
dekodery: turboBox 5720SX  i mydelniczka Box+ 2851S najem 0zł

RAZEM 99,99zł
+ do końca grudnia FilmBox Pack gratis, potem automatyczne wyłączenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...