Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Panowie,

czy za Extra+, 8xC+, HBO, Eleven można przy przedłużeniu umowy wywalczyć cenę lepszą niż 91,89 (w tym Eleven 11,90)? Tyle płacę obecnie i za tyle proponują przedłużyć.

Dodatkowo mam MR: Pace (cameleon) + Wifibox (cayman) za free.

Wifibox często się wiesza i chętnie bym go wymienił na coś lepszego, jest szansa?

 

pozdrawiam

Daniel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, markar napisał:

@ircios A co masz obecnie?

To samo za tyle samo. Brak tylko kolekcji NG i FP.

 

@danielcyfra. Nie wymienisz na inny dekoder. Dostaniesz taki sam. Spróbuj go wymieniać. Może inny model nie bedzie się wieszał.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, kibic z daleka napisał:

Dzisiaj zaproponowano bez wypowiedzenia : Pakiet Extra+ z 8 CANAL+ 79,99/24, HBO 0/24,HO GO 5 zł /24 FOX Play 0/24, Nat Geo Play 0/24, MULTIROOM STANDARD 0/24, Wifi Premiumboxa+ 0/24, Polsaty premium 5 zł /24

Razem 89,99 zł.

 

Jednak można i bez wypowiedzenia dostać dobrą ofertę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!dostałem ofertę wymiany dekodera sagemcom na wifibox za 2 zł na miesiąc!czy warto brać tego deka?teraz mam multiroom po cyfrze i czy będę musiał zmienić kartę cameleon do tego wifika czy będzie działać?a jest szansa żeby nie płacić co miesiąc tych 2 zł? Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2gi telefon ,kolejne negocjacje i znow to samo

 

Kolejny raz podkreslali ze nie ma juz paietow comfort+ za22.50 i najtaniej jest za34.99 - powiedzial ze to sie nie zmieni , 2 tyg mam do wygasnecia umowy

 

zaproponowali:


pakiet podstawowy comfort +

dopelnienie do extra+ na konca roku

canal+ (6)

mezzo

hbo

eleven

 

w tym byly jakies miesiace zagratic ale sumasumarum srednio na miesiac wyszlo ok 89.15 na miesiac na okres 24m

albo usrednione do 93.52 gdy podstawowym pakietem bedzie extra+

 

sam juz nie wiem czy sa tak pewnie ze taniej nie dadza, czy po prostu czekac cierpliwie.

Powiedzialem ze to jest pakiet finalny ktory mnie interesuje ale chcialem zaczac od podstawy czyli comfort+ za 22.50 + canal+ za 20zl i do tego pozniej dolozyc eleven sport ( tu ciekawa sprawa , powiedzieli ze na rok moze dac za 7.99 ale pozniej sie konczy i 2gi rok bylby za 15.99 albo moze dac za11.99 na 2 lata - przeciez to jedno i to samo:) 

 

walcze o pakiet 

comfort+ 22.50zl (24m)

eleven - 7.99zl (12m)

canal+(6) - 25zl (24m)

hbo - 20zl (24m)

mezo - 5zl (25m)

lacznie wychodzi 80.50zl  na miesiac

 

multirumu nie mam ,uzywam stary turbobox (fajnie by bylo dostac mediabox ) no chyba nie zycze sobie niemozliwego;)? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy to do mnie ale po zalogowaniu inrnetowym  nc+  pakiety tylko drozsze:

 

extra+ z canal+ (6) - 69.99
superpremium+ - 104.99
vip+ - 139.99
vip+ max 179.99

 

a dodatkowe opcje to :

 

HBO I HBO GO za 35 zł/mies.
ELEVEN SPORTS za 15,90 zł/mies.

Multi Man Pack za 30 zł/mies.
Cinemax za 15 zł/mies.
Filmbox Pack za 15 zł/mies.
TIDAL za 19,99 zł/mies.
Dorcel TV za 15 zł/mies.
Action za 25 zł/mies.
Mezzo za 5 zł/mies.
Adventure HD za 1,99 zł/mies.
History/ H2 za 2,99 zł/mies.
History za 1,99 zł/mies.
H2 za 1,99 zł/mies.
Sundance HD za 2,99 zł/mies.
FilmBox Arthouse za 2 zł/mies.
FightBox HD za 2 zł/mies.
Zest/Motowizja/Sportklub za 3,99zł/mies.
Redlight HD za 15 zł/mies.
Hustler HD za 4,99 zł/mies.
Sportklub za 1,99 zł/mies.
Zest TV za 1,99 zł/mies.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowe opcje masz w cenach standardowych dlatego są drogie.

Czekaj do końca. umowy.Potem masz jeszcze 14 dni na zdanie sprzętu i w tym czasie również można przedłużyć umowę.Często w punktach obsługi klienta mają Comfort+ w cenie 22,50.

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moglby ktos wkleic tez te cala liste "dodatkow" ale po cenach "niestandardowych" czyli tych tanszych by wiedziec co za ile mozna utargac?

 

czyli pozostaje mi tylko dogadanie sie w okresie tych 14 dni, a co jesli sprzet zdam 17 grudnia;)? czyli 3 dni po terminie? pytam bo akurat od 30.11 az do 16.12 nie bedzie mnie w kraju...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Miichaaal napisał:

 to w tych 14 dniach na zdanie sprzętu otrzymacie dobrą ofertę. 

A jak to się ma to osób zmigrowanych z ofert na kartę? Ci nie muszą oddać sprzętu?

Edytowane przez Barti
Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania, a nie kropką. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie muszą! Sprzet jest własnościowy po TNK NC+ Twój. Karta + dekoder po TNK. Wszystko zostaje u Ciebie tylko umowę wypowiadasz i rezygnujesz z abonamentu. Potem możesz ponownie wrócić na abonament jako nowy abonent z tym samym. Wracasz już przez infolinię NC+ abonamentową. Nie możesz wrócić z tym zestawem do oferty na kartę bo taki jest warunek przy migracji z TNK NC+ na abonament NC+ (w sumie to celowy zapis warunkowy w NC+ by zostać przy abonamencie na czym im zależy bardzo i by klient znowu nie mógł wrócić sobie do oferty TNK a tylko wyłacznie miał opcje powrotu na umowę abonamentową u nich!). O tyle przy migracji z TNK NC+ ze sprzętem własnościowym karta Conax parowana z dekoderem jest lepiej bo nie musisz płacić NC+ za wynajem dekodera bo to Twój zestaw. :-) Ale jak się popsuje coś to już Twój problem i jedynie reklamacja do NC+ i podpisanie nowej umowy z nimi i anulowaniej te ze sprzetem po migracji z TNK NC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po dłuższej przerwie, bo kolejna umowa z nc+ się kończy i dostałem ofertę na przedłużenie.

Przy czym o tyle mi się sprawa skomplikowała, że w dniu dzisiejszym karta Cameleon przestała działać z Amiko Alien2 (programy zakodowane - wszystkie z nc+ nie FTA), więc musiałem się przeprosić z leżakującym w półce od blisko 2 lat Pace PVR). Ponoć mnie "zmigrowali" do nowego kodowania, choć długo to trwało.

I teraz najbardziej, nie ukrywam, brakuje mi czegoś, co miałem nawet na starym 1-głowicowym Globo HD S1 czyli możliwości nagrywania 2 programów jednocześnie. To jakieś jaja, że 2-głowicowy Pace PVR tego nie ma. No, ale tak to jest jak jest w jakimś stopniu monopol :(

Przechodząc do rzeczy - szybkie rozeznanie ujawniło, że aby przywrócić tę możliwość, należałoby najlepiej wziąć Ultrabox+ 4K i zmienić konwerter na Unicable (jeśli się mylę, proszę mnie poprawić).

Umowa kończy mi się w lutym 2019 i nigdy mi się nie śpieszyło, nawet wypowiedzenia wysyłałem, albo przedłużałem umowę już po zakończeniu poprzedniej czyli "wracałem" do nc+. Ale teraz mnie ciśnie brak możliwości nagrywania 2 programów, niestety! Natomiast dzwonią do mnie odnośnie przedłużenia już od... września!

Pytania mam, jeśli uprzejmie można, następujące:

1) Jest możliwość dostania konwertera Unicable (czy też w komplecie z anteną) przy przedłużeniu umowy?

2) Rozumiem, że jak zmienię konwerter na Unicable (przepraszam, wiem, że akurat to pytanie OT), to jeśli używam tylko 1 TV, to nie muszę nic wpinać pomiędzy konwerter a gniazdko w odbiorniku SAT, skoro nigdzie nie rozdzielam sygnału?

3) Czy poniższa oferta jest warta uwagi:

Mam Canal+, HBO, Hustler, za który płaciłem 1 rok 70 zł, a 2-gi rok - 85 zł.

Proponują albo ww. za 85 zł, ale bez HBO - albo co mnie bardziej interesuje za ww. bez Hustlera, ale plus Cinemaxy, FilmBoxy i jakiś sportowy pakiet (średnio mnie to jara, sorry, bo nasi grają jak grają) za 110 zł i w tym włącznie Ultrabox+ 4K.

Czy to dobra oferta czy mam walczyć lub czekać aż przeciwnik padnie po końcu umowy lub czekać do Świąt?

Jak ktoś doczytał do końca - to szacun! :)

Edytowane przez kicur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyślij wypowiedzenie i czekaj do końca jak nie dostaniesz dobrej oferty. Na dzień dzisiejszy nie warto brnąć w dekoder 4k i płacić za niego 15 zł miesięcznie. Jak Nie wykupisz Canak+ 4k za dyche to nic nie zobaczysz w 4K. No chyba, że dostałbyś ten kanał za Free. Przeczytaj kilka ostatnich stron to zobaczysz jakie są oferty. Miałaś i jeszcze masz dużo czasu zapoznać się z tematem. 

 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dziś telefon z DUK, poinformowałem że jestem zaintetesowany ofertą dla nowych Superpremium+, chcę wymienić dekoder główny na 4K oraz wifibox do multiroomu z tym że chcę to za mniej niż 140PLN. Niestety Pan stwierdził że nie da rady. Wcześniej dostałem sms od nich że po przedłużeniu nie płacę do lutego. Spytałem wiec o to, Pan stwierdził że nie da rady. Podzìękowałem, zostałem poinformowany o terminie zdania sprzętu i do usłyszenia. Trzy minuty później telefon znowu z DUK. Niestety nie zdążyłem odebrać...Ciekawe czy znalezli coś dla mnie....

Zastanawia mnie tylko dlaczego na ICA moja oferta na przedłużenie Superpremium to 125PLN podczas gdy kilka razy widziałem tutaj posty z informacją o 105 PLN za to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, kicur napisał:

(...)

Przechodząc do rzeczy - szybkie rozeznanie ujawniło, że aby przywrócić tę możliwość, należałoby najlepiej wziąć Ultrabox+ 4K i zmienić konwerter na Unicable (jeśli się mylę, proszę mnie poprawić).

(...)

Guzik prawda ...

Wystarczy wgrać do tego Amiko nowy oscam z obsługą FEDC i wszystko wraca do stanu poprzedniego, można dalej korzystać ze sprzętu na dotychczasowych zasadach i nagrywać dwa programy jednocześnie.

Roboty na jakieś cztery minuty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, ircios napisał:

A co tu dziwnego. W ICA zawsze są droższe oferty. Dla takich co nie są w temacie. 

Chodziło mi o to że w ICA za to samo są różne ceny dla poszczególnych abonentów. Nie wiem w jakim temacie nie jestem, ale może się ze mną nim podzielisz ?

Edytowane przez damili
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pilne. Za ile mozna wyciagnac 8 Canal+, 3 HBO, HBO Go, Eleveny + Polsaty Premium, Multi man pack,  NG i Fox Play, Filmboxy i Cinemaxy, multiroom standard oraz wymiana Mediaboxa na Wifipremiumbox+?

Edytowane przez Barti
Nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...