Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Pawel napisał:

Składałeś wypowiedzenie ?Ja mam Comfort za 19,90 i nie chcą przedłużyć w tej cenie.Co ciekawe po włączeniu +Miesiąca w ogóle nie ma dla mnie oferty na sam pakiet Comfort+ :D A na początku miesiąca jeszcze była opcja za 22,50 w ICA.

Mam umowe do końca grudnia i nie składałem wypowiedzenia. Fakt że jak miałem aktywne HBO jako plus miesiąca to mieli jakiś problem z ofertami ale teraz jak mam już wyłączony to CANAL PLUS który mam jako PLUS miesiąca nie przeszkadza. Mam już ofertę na mailu tylko kliknąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Pawel napisał:

Składałeś wypowiedzenie ?Ja mam Comfort za 19,90 i nie chcą przedłużyć w tej cenie.Co ciekawe po włączeniu +Miesiąca w ogóle nie ma dla mnie oferty na sam pakiet Comfort+ :D A na początku miesiąca jeszcze była opcja za 22,50 w ICA.

Do kiedy masz umowę?

Ja mam do końca października - Comfort + dopełnienie do Extra za 19,90 + 10, od listopada za 33,90.

Wypowiedzenia nie składałem.

We wrześniu dzwonili z Warszawy i składali lepsze oferty niż teraz ci z Krakowa.

W ICA Comfort za 22,50.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę mam do końca listopada.W ICA Comfort+ za 22,50 miałem jeszcze na początku października.Jak włączyłem +miesiąca opcja zniknęła a konsultant tydzień temu oferował mi ją za 35 zł więc zabiłem go śmiechem. Skoro innym przedłużają za 14,99 to ja również chcę zachować dotychczasową cenę czyli 19,90.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, sieko_94 napisał:

Extra+ z pełną paczką 8C+ za 69,99zł? To możliwe? zawsze sztywno było za 79,99zł/mies. a za 69,99zł z paczką 6C+

Jednak możliwe, bo dostałem taką ofertę. Bez uśredniania - nigdy się nie zgadzam na łamańce. Nigdy wcześniej nie chcieli mi dać takiej oferty, wcześniej miałem extra i 6C+ za taką kasę. Umowy tak czy inaczej nie klepnę, ponieważ nie chcą mi dać modułu CI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

Mam ofertę extra+ 8 x Canal+ za 89,99 + 5zł za wifi premium box. Umowa kończy mi się z końcem grudnia. Wypowiedzenie oczywiście wysłane. Jedyne co udało mi się z nimi wynegocjować to 5zł mniej z abonamentu i do tego kanały cinemax. Chyba z nimi nie umiem rozmawiać. Poprosiłem ich o ofertę na to samo  za 79,99 + HBO gratis. Niestety twierdzą, że nie ma takiej oferty dla nikogo. Czekać, aż wygaśnie umowa? Jest szansa, że zgodzą się na moje warunki? Teraz czytam też ostatnie wątki, że za Extra + 8C+ nawet oferują za 69,99. No dziady chcą mnie naciągnąć :D

Edit:
Na KRK numery też dzwoniłem.

Edytowane przez Robert057
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś widzę ,że cieniutki miesiąc mają pracownicy duk,wypowiedzenie 2,5 miesiąca i cisza(umowa do końca listopada,), zadzwoniłem sam bez problemu te same warunki Comfort 19,99 czy na drugiej umowie 18,99 zł (14,99 bez umowy 3 miesiąc),tylko po co to przedłużać jak bez umowy to koszt całe 4 zł tak jak w drugim przypadku.Mając MR po Cyfrze ,wymienić go bezpłatnie na nowy nie chcą, dać drugiego pace w cenie,czy nawet odpłatnie też nie chcą...... 8 C+ dają za całe 25 zł od razu przy przedłużaniu  na 24 miesiące..... Ps nie ma ktoś z Was pożyczyć odpłatnie pace pvr na jakiś czas....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pytanie - umowa do końca grudnia. Jak zjadę do poziomu Comfort za 22,5 aby później dokupić Extra i 8xC (czyli sławne 57,5 zł na miesiąc) - to co z kanałami Premium Polsatu? Będę po nowym roku normalnie musiał kupować ale mając Canal+ będzie taniej? Czy ktoś już coś wie? Czy kanał Canal+4K dostanę za friko przedłużając umowę na sam Comfort ale zostawiając dekoder 4K?

Pozdrawiam

Edytowane przez puszczyk83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, ircios napisał:

I dostaniesz. Ja dostałem za 19,90 na 8 miesięcy przed końcem umowy i bez wypowiedzenia wraz z C+ za 25 zł. na całą umowę.

 

Czy cena 22,50 za Comfort jest również możliwa przy przejściu ze Startu za 19,90?

 

Edytowane przez arzak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, bemol napisał:

A mi zaoferowali extra 6c+ za 79,99zł !!!!Skandal????!Muszę jednak negocjować!a jeśli chciałbym wymienić sagemcomy które defacto stale się wieszają na inne  to jak to wygląda!jakie to dekodery i czy wiążą się  z tym jakieś nowe opłaty?

 

Sagemcomy jako główne, do mr? Szczegółów więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Robert057 napisał:

Witam, 

Mam ofertę extra+ 8 x Canal+ za 89,99 + 5zł za wifi premium box. Umowa kończy mi się z końcem grudnia. Wypowiedzenie oczywiście wysłane. Jedyne co udało mi się z nimi wynegocjować to 5zł mniej z abonamentu i do tego kanały cinemax. Chyba z nimi nie umiem rozmawiać. Poprosiłem ich o ofertę na to samo  za 79,99 + HBO gratis. Niestety twierdzą, że nie ma takiej oferty dla nikogo. Czekać, aż wygaśnie umowa? Jest szansa, że zgodzą się na moje warunki? Teraz czytam też ostatnie wątki, że za Extra + 8C+ nawet oferują za 69,99. No dziady chcą mnie naciągnąć :D

Edit:
Na KRK numery też dzwoniłem.

Do końca grudnia daleko, a cierpliwość popłaca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Umowa do 31.01.2019r., wypowiedzenie jeszcze nie wysłane, czwarty albo piąty tel. z nc+ i aktualna propozycja na dziś :

pakiet extra+ 44,99 zł,

hbo z hbo go 20 zł,

8 x canal + 25,00 zł

eleven sports 11,90 zł

multiroom 2 x cameleon 0 zł

polsat sport premium 5 zł do czerwca 2019r, potem negocjacja.

 

Całość wychodzi za 106,89 zł w umowie na 24 m-ce.

Powiedziałem, że ewentualnie zastanowię się, gdy zadzwonią z propozycją , gdy polsat sport pr. będzie za 0 zł.

Na razie czekam na dalszy rozwój wypadków, do końca umowy jeszcze trochę zostało a jeszcze wypowiedzenie trzeba będzie wysłać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 10 latach od dziś wolny od naciągaczy z NC+. Jeszcze w ostatnim dniu umowy z wysłanym wypowiedzeniem chcieli złapać jelenia oferując mniej niż miałem z 67% podwyżką ceny: Comf+ + 6C+ + Eleveny za 87zł :D 

Teraz nawet jakby oferowali w tej samej cenie wyśmieję januszy biznesu. Na szczęście jak się chce można mieć to co się chce za mniej... główka pracuje. ;) A konkurencja zaciera ręce. :D

  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czarny_figa
7 godzin temu, bemol napisał:

Tak sagemcomy mam jako główne do multiroomu i chciałbym je wymienić na inne tylko nie wiem na jakie i nie chciałbym za bardzo ponosić dodatkowych kosztów!

 

Czyli posiadasz 2x Sagemcom na Cameleonach? Dostaniesz wymianę na dekoder główny Wifibox za 2 zł do abonamentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie wysłane miesiąc wcześniej, jak po 5 telefonach dawali kwoty rzędu 75-80zł. Po wypowiedzeniu przestałem odbierać. Z ciekawości odebrałem w ostatni dzień umowy, myślę, zejdą do 65-68zł wezmę. A janusz wyskakuje mówiąc, że okazja dzisiaj: 87zł :D:D:D Podziękowałem, szkoda czasu, zmarnował mi kolejne 5min życia. :)

Edytowane przez tomekb1976
Usunięto zbędne cytowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca listopada br. Wypowiedzenie wysłane i zarejestrowane w systemie od połowy października.

 

Mam:

- Pakiet Comfort+ - 29,99 zł,

- Eleven Sports - 15,90 zł,

- Eurosport 2 HD - 4,99 zł,

- Multiroom Standard - 0,00 zł,

- najem dekodera (Box+/HD SAGEMCOM DSI83) - 0,00 zł.

Całość za 50,88 zł/m-c.

 

Chciałbym utrzymać powyższą paczkę i multiroom (mam go na Cameleonach jeszcze).

Ofert telefonicznych ze strony nc+ brak. Do tej pory jeden telefon - po informacji o wysłaniu wypowiedzenia, nastąpiło zakończenie rozmowy ze strony konsultanta.

Przedłużenie poprzez serwis raczej nie wchodzi w grę - zaczyna się od pakietu Comfort+ za 29,99 zł na okres dwóch lat.

Wycofanie wypowiedzenia i przejście na umowę na czas nieoznaczony (54,88 zł/m-c).

 

Ktoś? Coś? Za wszelkie sugestie z góry dziękuję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zadam pytanie inaczej:

Czy jest możliwość uzyskania podobnej oferty w niższej cenie?

Bo z tego co czytam (a śledzę to forum od paru lat przy okazji wygasających, kolejnych umów), Ci którzy mają cameleony nie dostają ciekawych propozycji.

Nie interesuje mnie zejście do pakietu Start+, później dopełnienie do Comfortu i opcja Eleven włącz/wyłącz itp.

Chciałbym po prostu aneksować umowę z tym co mam w rozsądnej (nie wyższej niż do tej pory) cenie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...