Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Obecna oferta:
Superpremium+ - 99 zł
HBO go - 5 zł
dekoder 4K ULTRABOX+ - 15 zł

Umowa do końca grudnia. 

 

Wczoraj dzwonił do mnie Pan z propozycją tej samej ceny za te usługi. Natomiast jeśli chcę mieć C+ 4K to może mi włączyć za 10 zł przez pierwsze 12 miesięcy, a kolejne 12 miesięcy 20 zł. Powiedziałem, że się jeszcze zastanawiam, czy w ogóle być ich klientem, a on mówi, że do końca września to oni dzwonią, a później to ja sam mam do nich dzwonić. Ich podejście niestety zmienia się dopiero po wysłaniu wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Forumowiczow :)
Kolejny koniec umowy i kolejne wątpliwośći, poprosiłym o doradzenie.

 

Obecna umowa: (kończy sie 31.12.2018)

Extra+ z C+(8)  82,50zł (15m)Eleven Sports 11,90zł + WifiPremiumBox+ 5zł

Łącznie: 99,4zł (ale miałem 2 miesiące za darmo więc: 86,15zł)

 

Pierwsze telefony i proponowana oferta:

Extra+ z C+(8)  79,99zł (15m)Eleven Sports 11,90zł + WifiPremiumBox+ 5zł + LM 10zł (od nowego roku)

Łącznie: 106,89zł (od stycznia)

 

Czytając ostatnie kilkadziesiąt stron to chyba taniej za Extra+ z C+ nie zjade - OK.

Ale czy można dostać obecnie jakiegoś łamańca i/lub LM za 0zł i/lub HBO na cały okres za 0zł?

Czy jedyne co pozostaje to wypowiedzenie i czekanie na cud?:P

 

Dzięki za pomoc!

Edytowane przez Arsey
poprawa kwoty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie  do końca listopada umowa na żonę.

Comfort 19,99

Dopełnienie do Extra 10

MR 2 karty (Cyfra)

Pace Pvr 

C+ 8 25

54,99 zł 

 

Będzie 

 

Comfort + 23,99

Dopełnienie do Extra+ 10

MR 2 karty (Cyfra)

Pace pvr

C+8 - wyłączenie ma nastąpić od 1 grudnia 

bezterminówka - 33,99 zł 

 

4 miesiące wisi na moim koncie przedłuż umowę  comfort 22,5 zł , a oni dzwonią abyśmy  przedłużyli umowę i proponują Comfort nawet za 39 zł ,Hbo(Hbo go) za 20 zł ,C+ 8 25 6m/40 zł,PSP za 0 ZL  - Nic ciekawego..... całe 4 zł w cenie, po co coś przedłużać?

Edytowane przez Buziaczek1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca grudnia 2018 oczywiście już wypowiedziana. Obecnie pakiet VIP+MAX za 189,99 a do tego mediabox+ za 5 zł oraz 3xmultiroom (karty cameleon) Wifibox+ po 10 zł każdy. Co daje 224,99. Przed chwilą telefon od nich z informacją że nie mają dla mnie ofert przedłużenia. ? Ja się pytam: to po co ten telefon z ich strony? ? Celuje w VIP+Max za 179,99 a do tego 3xEleven za 0zł, Liga Mistrzów za 0 zł, opcja Canal+ 4K Ultra HD za 0 zł do końca umowy i wymiana dekodera na 4K w cenie za 0 zł - skoro nowi mają za 0 zł to dlaczego nie mają dać przy przedłużeniu? Interesuje mnie umowa na 24 miesiące. Jestem zdecydowany na wymianę cameleonów na caymany.

@puszczyk83 Zapewne trafiliśmy na tą samą osobę ? dzwonili do mnie z nr 22 3586219

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że przy umowie do końca grudnia warto jeszcze poczekać z przedłużeniem. Nie zapominajmy, że dostali koncesję na C+ sport 3 i 4. Żeby nie było z nimi później tak jak z C+ 4K, a tak zawsze będzie można coś wynegocjować. Ostatnio jest coraz mniej treści (odeszła prawie cała piłka nożna, z prawami do filmów też szału niema) a chcą żebyśmy coraz więcej płacili za kanały "wydmuszki".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed

2 godziny temu, wally79 napisał:

Umowa do końca grudnia 2018 oczywiście już wypowiedziana. Obecnie pakiet VIP+MAX za 189,99 a do tego mediabox+ za 5 zł oraz 3xmultiroom (karty cameleon) Wifibox+ po 10 zł każdy. Co daje 224,99. Przed chwilą telefon od nich z informacją że nie mają dla mnie ofert przedłużenia. ? Ja się pytam: to po co ten telefon z ich strony? ? Celuje w VIP+Max za 179,99 a do tego 3xEleven za 0zł, Liga Mistrzów za 0 zł, opcja Canal+ 4K Ultra HD za 0 zł do końca umowy i wymiana dekodera na 4K w cenie za 0 zł - skoro nowi mają za 0 zł to dlaczego nie mają dać przy przedłużeniu? Interesuje mnie umowa na 24 miesiące. Jestem zdecydowany na wymianę cameleonów na caymany.

@puszczyk83 Zapewne trafiliśmy na tą samą osobę ? dzwonili do mnie z nr 22 3586219

Przed chwilą kolejny telefon z numeru 22 3586219 i co? Konsultantka ma dla mnie ofertę ? ale teraz to ja nie rozumie oferty. ? Bo proponuje mi pakiet VIP+ MAX za 189,99 a do tego 3xEleven za 0 zł na cały czas trwania umowy, Ligę Mistrzów za 0 zł na cały czas trwania umowy. Do tego wymianę mediaboxa na dekoder 4K w cenie 15 zł miesięcznie ? Gdzie jej wychodzi koszt za całość 236,99. No może ja się mylę ale mi wychodzi koszt 234,99 ? Powiedziałem jak zejdą z abonamentem za pakiet VIP+MAX do ceny 179,99 oraz z czynszem za dekoder 4K za 0 zł to proszę ich o telefon w celu przedłużenia umowy. Bo dekoderów do multiroomu wymieniać nie chcę - więc wiem że tutaj ich koszt wyniesie 3x10 zł. Mówię kobiecie że nowy abonent dostaje dekoder 4K przy tym pakiecie za 0 zł więc wydaje mi się że ja też powinienem go w tej kwocie dostać. A ona mi oferuje telefon z no limit do wszystkich za 9,99. Mamy czas...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cavalier zadzwoń na nr krakowski 12 2947879. Bzdurą jest mówienie przez telefon ludziom że DUK jest likwidowany. Gdy zadzwonisz na podany przeze mnie numer usłyszysz że połączyłeś się do działu promocji a nie do telefonicznego działu obsługi klienta. To namacalny dowód na to że dział DUK istnieje. Dzwoniąc na ten numer możesz tylko negocjować z nimi wypowiedzianą wcześniej umowę. W innych sprawach przełączą Cię na ogólnodostępną linie nc+. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, tweed77 napisał:

Comfort+ za 23.5 zł i do tego dopełnienie do Extra+ za 10 zł czyli 33,5 zł.

Tak najtaniej można dostać Extra+.

Czy teraz jak zadzwonią po wypowiedzeniu to mówię że chce Comfort+ a następnie na czym polega te dopełnienie ? Ona zawsze jest za 10 zł ?

9 godzin temu, tweed77 napisał:

Comfort+ za 23.5 zł i do tego dopełnienie do Extra+ za 10 zł czyli 33,5 zł.

Tak najtaniej można dostać Extra+.

Czy teraz jak zadzwonią po wypowiedzeniu to mówię że chce Comfort+ a następnie na czym polega te dopełnienie ? Ona zawsze jest za 10 zł ?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, wally79 napisał:

@cavalier zadzwoń na nr krakowski 12 2947879. Bzdurą jest mówienie przez telefon ludziom że DUK jest likwidowany. Gdy zadzwonisz na podany przeze mnie numer usłyszysz że połączyłeś się do działu promocji a nie do telefonicznego działu obsługi klienta. To namacalny dowód na to że dział DUK istnieje. Dzwoniąc na ten numer możesz tylko negocjować z nimi wypowiedzianą wcześniej umowę. W innych sprawach przełączą Cię na ogólnodostępną linie nc+. 

 

OK, dzięki, póki co, jeszcze nie wypowiedziałem umowy, więc jeszcze może nie czas na dzwonienie do nich.

Czy, tak jak kiedyś, jest możliwe złożenie wypowiedzenia za pośrednictwem maila (skan podpisanego pisma)?

 

Czy, bez wypowiedzenia, jest szansa na taki pakiet:

 

Pakiet Extra+ z 6 kanałami C+ 
Pakiet Eleven Sports
Pakiet Mistrzowska Piłka 
Dekoder Wifi Premiumbox+
Multiroom z dekoderem WIFI BOX+

Przy umowie na 15 m-cy w cenie 95zł/m-c lub przy umowie na 24 m-ce w cenie 89zł/m-c

?

 

Realne to? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cavalier,

 

-> Canal+ 6x - 69,99 zł / 24 m-ce lub 72,50 zł / 15 m-cy

-> Eleven - 7,95 zł lub 11,90 zł

-> Mistrzowska Piłka - 0 zł / 5 zł / 10 zł

-> Dekoder Wifi Premiumbox+ - płacisz coś obecnie za niego?

-> Multiroom z dekoderem WiFi BOX+ - pewnie 10 zł.

2 godziny temu, VoytaS napisał:

Czy teraz jak zadzwonią po wypowiedzeniu to mówię że chce Comfort+ a następnie na czym polega te dopełnienie ? Ona zawsze jest za 10 zł ?

Pakiet Comfort jest za 22,50 zł. Odnośnie dopełnienia to niestety nie zawsze jest za 10 zł, ale za 15 zł można dobrać na pewno bez łaski poprzez ICA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, VoytaS napisał:

Czy teraz jak zadzwonią po wypowiedzeniu to mówię że chce Comfort+ a następnie na czym polega te dopełnienie ? Ona zawsze jest za 10 zł ?

 

Pakiet podstawowy to Comfort+ a w sensownej cenie możesz ale nie musisz dobrać sobie dopełnienie do Extra+.

Dopełnienie do Extra+ można mieć za 10 - 20 - 30 zł w zależności jak sobie wytargujesz.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Random1989 napisał:

W tym momencie mam start za 20 i Canal 8x za 25. Teoretycznie dopełnienie do comfortu wynosi 15 zł. Da się to jakoś obniżyć? Umowę niedawno przedłużałem, więc chciałbym podnieść pakiet. Czy istnieje możliwość podwyższenia do comfort o symbolicznego piątaka?

@Random1989, za 5 zł nie dostaniesz, ale za 10 zł możesz próbować dzwoniąc na infolinię. Jak się nie uda za pierwszym razem to próbujesz dalej aż do skutku ;)

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Extra + 6C oraz premium boxa za piątkę - razem wychodzi 84.99zł, czasem dodatkowo dokupuje Eleveny w opcji włącz/wyłącz.

 

Umowa kończy się 30 listopada - dziś telefon i oferują Extra + 6C, dodając Eleveny i Ligę Mistrzów w cenie łącznej 86.89 do końca roku i od nowego roku 96.89zł.

Konsultant mówił, że z końcem sezonu LM można z niej zrezygnować i wtedy będzie 86.89zł miesięcznie. 

Straszył, że oferta tylko do soboty bo potem niby koniec promocji.

Co powiecie o tej ofercie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ducatiExtra z 6C+ to 69.99zł (przy umowie na 24m), Eleveny 7.95zł (przeważnie na 12m, potem wyłączenie lub kolejne negocjacje) lub 11.90zł na 24m, LM do końca roku free, a potem free lub max 10zł. Dekoder 5zł tak jak masz. Także możesz jeszcze poczekać i powalczyć o tańsze Eleveny i LM za free na cały okres umowy, może nawet o dekoder za free (chociaż pewnie z tym będzie ciężko). Lub, jak Ci się chce, o kombinacje z Comfortem za 22.50zl, paczka C+8 za 25zł (na 6m) i dopełnieniem do Extra (taki zestaw opisywany był niejednokrotnie w tym temacie). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.09.2018 o 18:22, czarny_figa napisał:

 

O Panie,ale zes Pan to [...]... Dlaczego tego nie wziąłeś? Znam NC+ od kuchni i coś czuje ze podobne warunki będą już faktycznie nierealne.

Dostałeś chyba najlepsza oferte jaka ostatnio byla na forum.Podejrzewam,ze konsul musial stawac na glowie zeby kierownik wprowadzil mu oferte na 3 promocje jednoczesnie i dlatego pewnie ladnie sie [...]... , ze nie wziales :D tj:

1. HBO za 0 zł  dawane do extra z 8 Canal+ za 79,99 lub 84.99 (nie wiem, od czego to zalezy, ale niektorym klientom podobno nie mozna zrobic za 79,99 i proponuja za 84,99. Moze zalezy to od stazu albo dotychczasowych promocji).

2. LM za 0zl .

3. Darmowe miesiace.

Na Twoim miejscu probowalbym sie dogadac z ta sama osoba, ktora zalatwiala "kierownicza" oferte, choc moze byc za pozno, bo faktycznie w ostatnim czasie potrafili w ostatnich dniach miesiacach wycofywac promocje ...

Ewentualnie zostaje Ci to, co koledzy polecaja: Comfort 22,50 zl + dopelnienie do Extra za 10zl-15zl  + 20 zl HBO i HBO Go + Canal+ 25zl i wyjdzie fajna cena. Problemem bedzie tylko LM. Z tego co wiem, nie jest mozliwe dostanie LM w dobrej cenie do takiej oferty skladanej.

Informuj jak Ci poszlo i powodzenia!!!

Jednak znalazła się oferta ? Podstawa, paczka C+, HBO, HBO GO za 89,99/24. LM do końca sezonu za free i pierwsze 3 miesiące za 0. Podsumowując średnia 78 - jestem mega zadowolony z tej oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Taka sytuacja.

 

Za 3 dni kończy mi się umowa dwuletnia, zarejestrowane wypowiedzenie. Pakiet Comfort+ z CANAL+ 90 zł, Eleveny 16 zł, najem WiFi premium Box 5 zł, opcja Multiroom 10 zł - razem 121 zł. Dziś pierwsza rozmowa w sprawie przedłużenia - mniejsza z tym o to, dlaczego tak późno, to nieważne i nieistotne teraz. Zadzwoniłem ja - przedstawiłem jasno, ze jestem zainteresowany tylko i wyłącznie tym samym zestawem, tylko za mniejsza cene, bez dodawania/zabierania niczego, tylko cena. Gość po kilkuminutowej rozmowie 'ostatecznie' zaproponował mi 106 zł za wszystko (czyli 15 zł taniej niż obecna cena) na 24 miesiące. Póki co odmowiłem i powiedziałem, że jeszcze się muszę zastanowić. Powtarzam, umowa kończy mi sie w te niedziele, wysłałem wypowiedzenie. Moge liczyć na coś mniej czy raczej nie ma sie co łudzić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...