Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moja umowa na Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE, 2 x Cameleon oraz 1 x Pace PVR kończy się 31 sierpnia. Dzwonili raz, odebrałem ale cisza w słuchawce była. Ostatnio jeszcze sms, że "Taniej nie będzie..." oraz że od "Za tydzień możesz stracić sygnał TV ...". Mam pytanie takie: jak wycofam wypowiedzenie (można przez ICA) to umowa przejdzie na czas nieokreślony i zgodnie z tym co pisze w ICA aktualna cena 69,99 PLN wzrośnie do 76,99 PLN. Pytałem w ICA przez czat jaki będzie ŁĄCZNY koszt dla tej umowy i potwierdziła mi kobitka, że 76,99 PLN. Przerabiał już ktoś tutaj na forum przejście na czas nieokreślony ? Faktycznie wzrasta tylko o tyle ? MR nie zaczynają jakoś naliczać ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zobaczy bo ma umowę wypowiedzianą.

Prognoza płatności jest w innej zakładce. Zobaczy, spoko.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak umowa CI wygaśnie, a nie złożyłeś wypowiedzenia to przechodzi na czas nieokreślony - w panelu sprawdź o ile Ci wzrośnie abonament.

W trakcie takiej umowy masz miesiąc wypowiedzenia.

 

Dzięki za odpowiedź. Wypowiedzenie zostało złożone kilka tygodni temu. 

 

 

Zostalo juz tylko 5 dni na podjecie decyzji. W piatek o polnocy stracisz dostep do tv nc+. Zadzwon i przedluz umowe. 122947879.

 

Przed chwilą dostałem kolejnego SMS, mam już odpowiedź na wcześniejsze pytanie. Jeszcze co do podanego numeru - 122947879. To ten słynny DUK czy kolejna infolinia na której nikt nic nie może i nie mam szans na uzyskanie ciekawszych propozycji? Zależy mi na opcji za 22.5 pln. 

Edytowane przez Tomekpl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

 

BARDZO proszę o PEWNE info w tej sprawie:

 

Ponoć LM można dostać za free na cały sezon TYLKO ze "stałym"pakietem C+? Jeśli się bierze pakiet C+ na 6 miechów za 25zł, to LM tylko do końca roku za free, a potem "maksymalnie 30zł".

 

Mam umowę do końca września, stały klient, wypowiedzenie bla bla...Dają mi Comfort, pakiet C+, Eleveny i MMP i LM (do końca roku za free) - 85zł (zaokrąglone). Albo za 105 z LM do końca sezonu.

 

LM miałem zawsze za free, "stracili" ją na wakacje, po wakacjach wraca i już muszę za nią dopłacać, albo łaskawie dają mi ją do końca roku za darmo...Szlag mnie już z nimi trafia, nie wierzę w żadne czekanie do końca umowy, cudowne numery do nich, staż u nich czy wypowiedzenie.

 

Straszą, że ten C+ na 6 miechów za 25zł może się skończyć, a sami nie wiedzą ile dokładnie będę płacił po nowym roku za LM. Mam brać w ciemno na 2 lata, potem się okaże, że 20-30zł dopłaty za LM do końca sezonu, potem ją tracą, a ja ponad rok zostanę bez LM, płacąc po 120zł, bo przecież znając ich to nie odliczą nic mimo strat...

Edytowane przez niszczyciel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory: pakiet Extra+, PACE PVR za 44,99 zł miesięcznie.

Wypowiedzenie wysłane w tamtym tygodniu, umowa do końca października.

Dziś, po którymś tam kontakcie z nimi dostałem:

WYBRANE USŁUGI: Pakiet Extra+, HBO, CANAL+ (2) LIVE, Filmbox Pack, HBO GO, NAJEM PVR

Wybrane promocje: Extra+ 44,99 zł 24 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów (03/18), CANAL+ (2) LIVE 0 zł/m dla Abonentów, HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

Czas trwania umowy: (okres oznaczony umowy) od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 24 mies.

 

Filmbox tylko na miesiąc, ale dobre i to.

 

 

Zdecyduję się na to i spokój na dwa lata :)

Edytowane przez rfl_1989
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Poczytałem forum, Wasze rady i doświadczenia i zaniosłem do APS wypowiedzenie. Na drugi dzień zniknęła oferta przedłużeniowa z ICA a pojawiło się info o mojej rezygnacji z końcem 30.09.2018 roku. Po tygodniu zadzwonił do mnie bardzo niemiły konsultant (ko ich tam werbuje?) oferując Superpremium z MR i Elevenami na takich samych warunkach jak mam teraz i z PSP za darmo do końca roku a od stycznia 2018 za 10 zł. Podziękowałem jednak.

Dzisiaj z ciekawości zadzwoniłem do Krakowa. Odebrała tym razem pani o miłym głosie i zaproponowała mi Superpremium  z MR i Elevenami  oraz Ligą Mistrzów za 0,00 zł do końca sezonu 2018/2019 121.89 zł.  Powiedziałem że taka kwota jest dla mnie nie satysfakcjonuje i chciałbym zejść z opłatą poniżej 100,00 zł. Ku mojemu zdziwieniu pani zapytała grzecznie czy może zadzwonić do mnie w poniedziałek bo wtedy będzie już wrzesień i najprawdopodobniej dojdziemy do konsensusu ato ze względu na to że moja umowa kończy się 30.09.2018 r. Jestem ciekaw jaką ofertę przedstawi mi w poniedziałek. Interesuje mnie opcja z 8 Canal+, ligą mistrzów, 4 x Eleven oraz MR. Jestem skłonny odpuścić HBO bo to robi dużą kwotę. Ale jak będzie kwota dajmy na to do 100 to przyjmę warunki bo wtedy miałbym opłacony telefon i telewizję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkońcu i mi udało się przedłużyć umowę na korzystnych warunkach:

 

Wybrane usługi:

Pakiet Comfort+, CANAL+, Dopełnienie do Extra+, Opłata za najem WiFiBOX+ 20zł

 

Wybrane promocje:

Comfort+ 22,50 zł 24 m, a po tym okresie 26,50 zł/m dla Abonentów, CANAL+ 25 zł 6 m i 40 zł/m dla Abonentów,

Najem wifiBox+ 2 zł/m dla Abonentów

 

Czas trwania umowy:
(okres oznaczony umowy) od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 24 mies.

 

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 49,5 zł 

 

LM do końca roku za free.

Edytowane przez rotter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ponoć LM można dostać za free na cały sezon TYLKO ze "stałym"pakietem C+? Jeśli się bierze pakiet C+ na 6 miechów za 25zł, to LM tylko do końca roku za free, a potem "maksymalnie 30zł".

 

 

Straszą, że ten C+ na 6 miechów za 25zł może się skończyć, a sami nie wiedzą ile dokładnie będę płacił po nowym roku za LM. Mam brać w ciemno na 2 lata, potem się okaże, że 20-30zł dopłaty za LM do końca sezonu, potem ją tracą, a ja ponad rok zostanę bez LM, płacąc po 120zł, bo przecież znając ich to nie odliczą nic mimo strat...

 

Wydaje się że tak chyba mają ustalone, w wszystkich rozmowach jakie przeprowadziłem (a było ich sporo) wszyscy konsultanci twierdzili że tylko za zero dla tych od razu c+ na 24 m. Jest jednak pewne rozwiązanie które osobiście zastosowałem przy c+ 25/na 6 a potem c+40/reszta umowy. Mianowicie ustaliłem że będę płacił 5 zł za ligę mistrzów po nowym roku. Te rozwiązanie w twoim wypadku może być rozwiązaniem bo z góry będziesz wiedział ile płacić będziesz. Kwestia ustalenia ile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jednak pewne rozwiązanie które osobiście zastosowałem przy c+ 25/na 6 a potem c+40/reszta umowy. Mianowicie ustaliłem że będę płacił 5 zł za ligę mistrzów po nowym roku. Te rozwiązanie w twoim wypadku może być rozwiązaniem bo z góry będziesz wiedział ile płacić będziesz. Kwestia ustalenia ile.

 

Przez 6 dni - dzwoniłem 11 razy pod różne ich numery i działy - JEDENAŚCIE RAZY dostawałem różną ofertę, tego samego pakietu....za każdym razem info, że....tylko to mogą mi zaoferować  :crazy:

 

Fajnie, tylko mi wciskają, że jeśli wezmę opcję C+ na 6m za 25zł to LM za free do końca roku, potem nawet 30zł..

 

Szlag by trafił te NC+. Miałem w swoim pakiecie wszystkie ligi, LM itp. Potracili latami wszystko, teraz trzeba za osobne kanały dopłacać i bezczelnie twierdzą, że coś za free dają, albo że parę meczów wyrwali z różnych lig.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja umowa zaakceptowana

Komfort+ 25 zł cała umowa

Dopełnienie do ekstra 10 zł cała umowa

Elewen 9.95 zł 12 miesięcy

Canal+ 25 zł 6 miesięcy

History1+2 3 zł

Muliroom 10 zł

4k ultra 15 zł

Razem 98 zł dla mnie ok

Edytowane przez Pączek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...