Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@ircios

Brałbyś teraz umowę na dwa lata z Camelonami? Obecnie mam dwa Camele + Pace PVR i Superpremium + HBOGO. Abo do końca sierpnia, ze złożonym wymówieniem. Teraz dostałem SMS z ofertą Extra+/C+/HBO. Wiadomo, że Camele do końca 2019, wiadomo, że starają się je ubić tak szybko jak się da. Pytanie, czy warto teraz podpisywać zobowiązanie do 2020 i kończyć umowę na sprzęcie nc+, czy brać czas nieokreślony? Obecnie płacę 104,99 PLN. Ciekaw jestem Twojej opinii.

Edytowane przez kapciu75
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

Info z dzisiejszego przedłuzenia - zadzwonilem po sms na tel DUK Kraków. Umowa konczyła sie z koncem sierpnia br - wypowiedzenie oczywiscie złożone jak to u wieloletniego klienta ;-). Sprzęt Turbobox + biały dekoder do multiroomu.

 

Dotad Extra 8 canal+ i multiroom premium za prawie 105zł na miesiac czyli dość słabo. Multiroom premium wycenione na 20zł. 

 

Umowa przedlużona na 24 mies na warunkach:

 

Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (03/18), Eleven Sports za 9,95 zł 12 m dla Abonentów (07/17), HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0 zł/m dla Abonentów (07/18), Multiroom Premium 0zł dla Abonentów

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 109,94 zł

 

W tym Mistrzowska piłka do końca sezonu 2018/2019 

Eleveny za 9,95 zł na 1 rok - później wyłączenie albo 15,90zł.

 

Co ciekawe Multiroom premium zrabatowany do 0 zł.

 

Wg konsultantki na ww cenę miało wpływ przedłuzenie dzis takze innej umowy (rodziców) na pakiet comfort+ za 39,9 w tym opłata za dekoder mediabox.

 

Chwała forum - i podziekowania dla Irciosa i pozostałych wyjasniajacych meandry polityki i zachowań ncplus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witam, dziś dostałem taką ofertę i nie wiem czy ją potwierdzić czy nie. Niby jest ok bo i comfort 22,50 i Canal + (8 ) 25 zł cała umowa ale brak ligi mistrzów a i tak 72,50  a do teraz comfort  i canal +(8 ) za 69,99

Najem 4K UltraBOX+ w cenie 15 zł/m dla Abonentów

CANAL+ 4K ULTRA HD 10 zł 12m i następnie 20 zł/m dla Abonentów

Comfort+ 22,50 zł 24 m, a po tym okresie 26,50 zł/m dla Abonentów

CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów

Edytowane przez mazbog
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Umowa do końca września, obecnie rachunki za poziomie 130 zł, Extra+ C+ HBO, HBO GO, Eleven, Multiroom, wynajem sprzętu.

 

Dziś telefon z Krakowa, propozycja to co powyżej, bez HBO, Eleven na rok, Liga Mistrzów do końca sezonu (jak przedłużą z Polsatem to do końca umowy), wszystko za niecałe 110 zł

Przesłali mi już na maila by potwierdzić warunki, nie wiem na ile jest to obligatoryjne i co się stanie jak w 7 dni nie potwierdzę. (?)

 

Nie wiem czy coś więcej by się dało ugrać. Jak widzę wyżej u innych abonentów jak najbardziej.

Edytowane przez gulas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca września, wypowiedzenie wysłałem ponad miesiąc temu i na razie DUK sobie odpuścił. Mam pakiet Superpremium+, do tego Eleveny, History 2, HBO GO oraz MR i płacę 132,88 zł miesięcznie. Dużo jak na telewizję i jak myślicie - jest szansa zejść z tej ceny ? Póki co stać mnie na ten komfort ale wiadomo, że nie obraziłbym się gdyby było mniej bo wiadomo, że jak w przyszłym roku Polsat Sport Premium będzie płatne to cena mocno poszybuje w górę. Serie A, LM, HBO, HBO GO musi być u mnie koniecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Propozycja, ale z numeru komórkowego:

Comfort + 8x C+ + HBO + HBO Go + Pace PVR - 89,99 zł

Start + 8x C+ + HBO + HBO Go + Pace PVR - 74,99 zł.

Edytowane przez Barti
Klawisz Shift z klawiatury ukradli? Nie? To należy go też używać podczas pisania postów na forum. Wyjątkowo poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po dwóch latach ;)

 

Z końcem sierpnia kończy mi się umowa, wypowiedzenie wysłane w lipcu. Do tej pory "olewałem" telefony bo zastanawiam się nad rezygnacją i przejściem do Orange TV (ma tam światłowód i tel).Wczoraj przysłali mi sms-a: "taniej nie będzie. 69,99 za Extra+ z 8 Canal+ zadzwoń bla, bla i krakowski nr" . Jeszcze nie dzwoniłem, bo chciałem się zorientować w temacie.

Teraz mam :

Extra+ z 8 Canal+ za 79,99

Eleven Sports za 15,90

Multiroom Standard za 10,00

Najem 5,00

NC+ GO

Drogo wiem... (dlatego chcę rezygnować). Chodzi mi o ten sam pakiet + Liga Mistrzów z Polsatu Premium i HBO za cały okres umowy. Więc na co moge liczyć i na jaką ofetę ewentualnie warto przystać.

 

Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam

Edytowane przez Sponge_Bob
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, obecnie superpremium z multiroom 2x cam 142 zł, umowa do końca sierpnia Wypowiedzenia niestety nie złożyłem. Chcę przejść na Extra+ z c+ lecz konsultanci, którzy dzwonią twierdzą, że nie ma takiej możliwości.. Do szału już mnie to doprowadza, przed chwilą tel z konsultantem, powiedział, że nie ma takiej możliwości bo będzie miał problemy u przełożonego.. Chcą mi na siłę wcisnąć ten pakiet, który obecnie posiadam. Co w tej sytuacji zrobić? Nie bardzo chce rezygnować ale jak w ciągu tych kilku dni nic się nie zmieni będę do tego zmuszony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie daj się złamać, bo płacisz kosmiczną cenę za superpremium. Jak negocjacje nie wyjdą, to przejdź na czas nieokreślony (pewnie za kilka zł drożej) i wtedy negocjuj dalej. Jak dalej nic ciekawego nie zaproponują, to zrezygnuj po miesiącu na nieokreślonym (szkoda Cameli, ale niestety prędzej czy później wszystkich czeka przesiadka na Caymany) i weź nową umowę z mniejszym pakietem. Ale myślę, że dadzą Extra na czasie nieokreślonym.

Edytowane przez NobelM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie był pakiet Superpremium+ za 99zł z MR C+, umowa do końca sierpnia z wypowiedzeniem. Umowa przedłużona na 24mc, pakiet Extra+ z 8xC+ za 79zł, Multi Man Pack, pierwszy miesiąc za 0zł, później przez 5mc za 20zł i możliwość wyłączenia lub dalej 20zł, HBO i HBO GO na 5mc z możliwością wyłączenia, Filmbox na 1mc za 0zł. Taka oferta mi odpowiada, bo później mogę zostać z samym pakietem Extra+ z 8xC+ za 79zł. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy z Canal+ widzę. Zmęczyłem się już szukaniem, bo wszyscy pakiety premium za grubą kasę biorą :) 

Czy ktoś może mi powiedzieć, za ile można wyrwać pakiet Extra+ z dekoderem Wifi bez żadnych dodatków?

 

Na tą chwilę dają mi za 44,99 zł + 2 zł za dekoder Wifi, umowa na 24 miesiące. Da się wycisnąć więcej, czy to już jest max?

Edytowane przez kerad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś lubi kombinować i chce mieć tylko goły Extra+, to lepiej zejść na Comfort+ za 22,50 zł/24m i jak ktoś jest leniwy to poprzez ICA włączyć dopełnienie do Extra+ za 15 zł/12 m (po tym okresie minimalnym 12 miesięcy cena pozostaje bez mian i wynosi nadal 15 zł) lub powalczyć z konsultantem o stawkę 10 zł za dopełnienie do Extra+ ale wtedy do końca umowy podstawowej.

Extra+ wychodzi wtedy za 22,50 + 15 = 37,50 zł lub 22,50 + 10 = 32,50 zł podczas gdy sam goły Extra+ najtaniej jest za 44,99 zł.

W najgorszym przypadku jesteśmy wtedy 7,49 zł na plusie.

Edytowane przez ancymonek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jest w tym sens, żeby jak największa liczba osób skorzystała z przedłużenia umowy zawierającej LM za te symboliczne 5 czy 10 zł albo nawet za free w niektórych przypadkach. Skoro NC+ kupuje od Polsatu kanaly PS Premium na tych samych zasadach co operatorzy kablowi, to znaczy, że płacą od każdego abonenta określoną kwotę (niezależnie, kto wykupi pakiet) i teraz są dwie koncepcje: - albo trzeba zrobić te kanały drogo, żeby niewielka liczba abonentów, która wykupi dostęp, pokryła te koszty;

- albo można zrobić te kanały tanio i wtedy będą w zasięgu każdego abonenta, wieloma drobnymi kwotami też spłaci się większą.

Myślę, że nc+ bada jak zachowają się abonenci, dlatego podpisali umowę wstępnie na 1 sezon, żeby sprawdzić reakcje abonentów, jeżeli sprzedaż będzie zadowalająca, myślę, że kupią prawa na kolejne sezony.

Edytowane przez jupiter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przedłużenie.

Extra z 6 Canal+ i multiroom za 69,99 na 24m. (Filmbox do końca września, HBO do końca stycznia)

Liga mistrzów na rok za 0 i na kolejny też za 0 (jeśli przedłużą umowę z polsatem), wielokrotnie pytałem, czy jeśli przedłużą umowę z Solorzem to będzie 0zł.

Zresztą rozmowę mam nagraną i Pani nie miała obiekcji, że nagrywam.

Zobaczymy, co przyjdzie na maila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie daj się złamać, bo płacisz kosmiczną cenę za superpremium. Jak negocjacje nie wyjdą, to przejdź na czas nieokreślony (pewnie za kilka zł drożej) i wtedy negocjuj dalej. Jak dalej nic ciekawego nie zaproponują, to zrezygnuj po miesiącu na nieokreślonym (szkoda Cameli, ale niestety prędzej czy później wszystkich czeka przesiadka na Caymany) i weź nową umowę z mniejszym pakietem. Ale myślę, że dadzą Extra na czasie nieokreślo

Niestety umowa nie jest na mnie tylko na moją mame, już od około 3 lat wciskają jej takie warunki,czas z tym skończyć,bo wiem,że te kwoty są z kosmosu. Powiedz mi czy na nowych kartach działa multiroom niezależnie tak jak na starych kartach cam? Jaka jest różnica między starymi kartami cam a caymanami? Mieszkam w innej miejscowości i w gre wchodzi tylko multirom na zasadzie starych kart cam po cyfrze. Raz miałem rozmowe z konsultantem i uzgodniłem z nim extra+ bez problemu,już dzwonił do mojej mamy w celu potwierdzenia i przedłużenia ale straciła zasięg i już drugi raz nie zadzwonił...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nowy MR na Caymanach nie działa niezależnie (m. in. dlatego właśnie wycofują stary na Cameleonach). W nowym, dekodery muszą się "widzieć" w tej samej sieci LAN (mieć adresy IP z tej samej podsieci, np. dekoder główny - 192.168.1.10, a dek od MR - 192.168.1.20). Można spróbować kombinować zestawiając np. VPN Site-to-Site między dwoma routerami (o ile mają taką funkcjonalność), ale chyba wtedy też nie da się uzyskać tej samej podsieci IP (będzie widoczność, ale IP będzie z różnych podsieci). Poza tym ilość "hopek" (innych routerów po drodze) też jest do sprawdzenia i jak będzie za dużo, to też może nie działać (nie wiem do końca co nc+ dokładnie sprawdza przy tym nowym MR). To wszystko to czysta teoria, może niech wypowie się ktoś komu udało się zestawić nowy MR między dwoma oddalonym od siebie lokalizacjami (o to w ogóle możliwe).

No nic, to troszkę nie w temacie wątku, także reasumując: najbezpieczniej załóż że na nowym MR, oba deki muszą być w tym samym mieszkaniu/domu (podpięte do tego samego routera).

Edytowane przez NobelM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...