Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To jeszcze zależy kiedy czytałeś i w czym ma być najlepszy.Jeśli chodzi o jakość generowanego obrazu to generalnie każdy kolejny dekoder wprowadzany przez N a potem NC+ był pod tym względem gorszy od poprzednika.Tak przynajmniej to odbierali ówcześni abonenci.Najbardziej chwalono obraz białego nboxa.Gdy wszedł turbodekoder pojawiły się pierwsze uwagi o gorszym obrazie.Potem wszedł mediabox i było jeszcze gorzej.Wystarczy poczytać stare tematy.Na wifipremium też wieszano psy gdy pojawił się w ofercie.Dzisiaj te dyskusje już mało kto pamięta a dekoder kiedyś przeklinany dziś uchodzi za niby najlepszy ;)

Oczywiście rozumiem, ale moją intencją jest odbiór " najnowszego "  w kolekcji NC+ dekodera - seria od 017 ( nie licząc dekodera 4K ) i stąd mój wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa na 24 miesiące z czego 3 pierwsze gratis. Sportklub i Eleven włącz / wyłącz by płacić za to 9 zł. Dekodery zostają czyli mediabox oraz adb 2850. Superpremium z 8 C + za 99,99 zł na 24 oraz HBO go gratis na 24, Filmbox za 5 zł na 24. Mulitiroom za darmo.

Dzięki, będę walczył o te 3 miesiące i HBO GO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja oferta z przed dwóch dni  tzw.  powrotna,  wznowiona po rozwiązaniu poprzedniej umowy z powodu wycofania Universal Ch.

 

15m - 47,5 zł w tym 2 pierwsze miesiące za 0 zł.

Wymiana Turbobox  wraz z Sagemcomem ktory miałem w opcji multiroom za 0 zł  ,  opłata za Wifipremium 2 zł / mc.

Gratisy -  1 mc. HBO  auto odłączenie  , 3 mc. 8 x C+   potem 30 zł  do konca umowy lub opcja odłączenia po okresie 3 m- cy 

 

Moze w  stosunku do poprzedniej umowy lekka podwyżka za samą podstawe miałem  Extra za 44,99  ale mi odpowiada z powodu pozbycia sie chorego sprzetu  .

Turbo wymieniany 3 razy w przeciagu 12 m-cy ,  o dziwo Sagem wytrwal do konca ale zawiechy notoryczne . No i na koniec poprzednia umowa  skrócona o 3 miechy .

Pozostaje tylko  mieć nadzieję że wifi premium przetrwa do konca kontraktu :) Bo z powodu poprzednich deków można było się rozchorować  .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj przedłużyłem umowe. Miałem Extra z cameleonami + dwa dekodery (Pace drugi Sagemcom) za 47,50 zl umowa do 30 kwietnia. Wypowiedzenie w związku z UC. Nowa umowa liczona będzie od maja, nie dało się skrócic okresu, wzialem na krotszy okres czyli Comfort na 15 m-cy za 27,50 zl, dekodery i multiroom darmowe. Styczen jest gratis, place dopiero od lutego, dopelnienie do Extra do konca lutego. Z dostepnych opcji bylo jeszcze Comfort za 22,50 na 24 m-ce, lub Extra na 15 m-cy za 41 z groszami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to był jakiś łamaniec, nie zależało mi na tym bo i tak nie ogladam tv, wiec zalezalo mi ograniczyc koszty za abonament. Na szczescie pozostal mi jeszcze blocker wiec jego bede chcial wykorzystac w przyszlosci wlaczajac i wylaczajac Eleven :) zauwazylem ze pojawily mi sie propozycje Eleven za 11,90 zl, czy je można włączać/wyłączać, czy tylko jednorazowo można włączyć?

Edytowane przez m.mietek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11,90zl to jest ze zobowiązaniem na 12m, za15,90zl można włączać i wyłączać.

 

Moje pytanie bo może ktoś miał taką sytuację, mam styczeń luty gratis i np dziś włączam HBO w lutym wyłączam, naliczą za niego w lutym skoro mam rachunek do 0zł zrabatowany za  ten miesiąć?

Edytowane przez Marcin80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11,90zl to jest ze zobowiązaniem na 12m, za15,90zl można włączać i wyłączać.

 

Moje pytanie bo może ktoś miał taką sytuację, mam styczeń luty gratis i np dziś włączam HBO w lutym wyłączam, naliczą za niego w lutym skoro mam rachunek do 0zł zrabatowany za ten miesiąć?

Tak, naliczą w lutym za hbo jak włączysz teraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno Extra kosztowało 41zł/15m ?? nie 49,99zł ? Nie spotkałem się tu na forum by ktoś przedstawiał taką kwotę, wg mnie było brać to E

Tylko gdyby wiedział to można wziąć tego comforta za 27,50 na 15 m ale z dopełnieniem do extra za 10 czyli razem 37,50

Ale mam zrabatowany miesiąc, dokupiłem extra 2 dni temu i gość mówił że płatne od lutego ale że mam gratis więc dopiero w marcu, więc idąc tym tokiem myślenia może i dałoby HBO 2 miesiące free pooglądać

Zły tok myślenia

Opcje dodatkowe dołączane później nic nie mają do umowy czy aneksu klepniętego wcześniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy to mam jeszcze jedno pytanko bo pewnie znasz odpowiedź :) kończy mi się umowa i mam również w obecnym pakiecie Man Packa za 5 zł. Jaka jest szansa utrzymania go w tej cenie? Czy jest wogóle szansa utrzymania go i ewentualnie przy przedłuzeniu najlepsza opcja z ManPackiem obecnie ?

Edytowane przez bartc1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wifi premiumbox+ to bardzo słaby dekoder- użytkowałem go rok i niestety byłem zmuszony wymieniać go trzykrotnie.

Jakość obrazu jest też dużo gorsza w porównaniu do ULTRABOX+ 4K, z którego obecnie korzystam.

Ultrabox+ 4K przełącza także dużo szybciej kanały - korzystanie z tego dekodera to poezja :)

 

Jednym tylko zdaniem ,poza tematem, skoro w/w opinia się tu znalazła.ULTRABOX+4K testuję od wczoraj i mam zupełnie odmienne zdanie na temat jakości obrazu. I to nie tylko w porównaniu z WiFi Premium box, ale także ze "starym" Mediabox. Ustawienia mam optymalne: ULTRABOX na 1080i,mój TV na obraz bez overscanu.

Edytowane przez ernet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Na koniec lutego kończy mi się umowa. Posiadam Comfort i 6xC za 59,90 i za darmo dekoder wifi premiumbox. Złożyłem rezygnację, na poprzednich stronach wyczytałem że można celować w sam Comfort za 22,50 na 24 miesiące i dobrać do tego 6xC za bodajże 25 zł na 6 miesięcy, a po tym czasie 40 zł z możliwościa wyłączenia. Czy w takiej kombinacji najem dekodera jest za friko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Na koniec lutego kończy mi się umowa. Posiadam Comfort i 6xC za 59,90 i za darmo dekoder wifi premiumbox. Złożyłem rezygnację, na poprzednich stronach wyczytałem że można celować w sam Comfort za 22,50 na 24 miesiące i dobrać do tego 6xC za bodajże 25 zł na 6 miesięcy, a po tym czasie 40 zł z możliwościa wyłączenia. Czy w takiej kombinacji najem dekodera jest za friko?

A gdzie to niby wyczytałeś że można wziać sam Comfort i dobrać 6C+?.Nie ma takiej opcji albo Comfort+6C+ zobowiązanie albo Comfort+8C+ opcja.Dekoder jak był płatny to jest dalej mogą zmniejszyć najem ale będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...