Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Z końcem grudnia kończy mi się umowa z Nc+, zastanawiam się czy przedłużać czy przejść do Cyfrowego Polsatu. W Nc+ jestem już 11 lat zawsze wyznacznikiem był dla mnie sport, piłka nożna. Mam pakiet Ekstra z Canal + 6 Eleven 4 multiroom na 1 dodatkowy telewizor. Płacę 92.99 miesięcznie. Chciałabym płacić mniej mogę zejść pakiet niżej przy czym muszą być Eleven i pasowało by jeszcze Hbo.Jak myślicie uda się wynegocjować niższą cenę? Kiedyś jak byłem jeszcze w Cyfrze + to przy przedłużeniach coś się zawsze udało wynegocjować teraz oni są nawet niespecjalnie mili przez telefon. Może jednak się przenieść do Polsatu tym bardziej że tam będzie Liga mistrzów??

Dzięki za odp

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

69,99 Extra  + 6C+

Eleven 5 miesięcy 0zł

2 miesiące gratis abonamentu

HBO gratis 6 miesięcy.

 

Dział utrzymania daje to bez problemu, ale przy umowie na 24 miesiące.

Przy 15 miesiącach nie chcą gadać o darmowych miesiącach.
Twierdzą też, że 7,95zł nie ma już na Eleveny, dostał ktoś ostatnio?

Edytowane przez krzysiek2608
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj telefon od konsultanta, nareszcie jakaś normalna oferta, 44,99zł za Extra+ oraz standardowo 15zł za multiroom, czyli razem 59,99zł na 15 miesięcy. Jeszcze nie zaakceptowałem, ma zadzwonić jeszcze raz w piątek. Na stronie nc+ dla nowych klientów widzę, że względem Extra+ pakiet Extra + HBO GO jest 10zł drożej, jak myślicie w takim razie, dostanę Extra+ i HBO GO za 54,99 na 15 miesięcy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano 15 grudzień 2017 - 07:56

Majki, dnia 15 Gru 2017 - 07:51, napisał:snapback.png

 

Witam,

obecnie mam Pakiet Extra+ z C+ z multiroom i HBO gratis 79,90

Nowa propozycja to samo za 79,90 bez HBO na 2 lata, podziękowałem.

Czy ktoś z Was już coś ugrał z podobnym pakietem?

   

Wypowiedzenie do końca grudnia, oczywiście też usłyszałem że nic nic lepiej nie będzie  ;)

 

Możesz max ugrać 6 miesięcy HBO za free, 2 miesiące gratis za abonament i z tego co czytałem Hustlera za 0 zł/12 miesięcy, później 12 miesięcy 5 zł. Są też oferty na Eleven ale tego nie śledzę bo mnie nie interesuje.

 

Najnowsza wersja z sms'a 89,99 z HBO na 2 lata już się powoli łamię

Edytowane przez Majki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

start+ 19,99, comfort+ 22,50, paczka c+ 25/6 miesięcy, potem 40 lub negocjacje

mnie przed chwilą konsul zapewniał, że przy start+ lub comfort+ paczka c+ 25/6 m-cy, potem od 7 m-ca do końca umowy po 40, bez braku możliwości wyłączenia.

kto ma rację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy trzeba maila klikać jeśli konsultant mówił ze sam kliknie?

Nie trzeba.

 

Twierdzą też, że 7,95zł nie ma już na Eleveny, dostał ktoś ostatnio?

Dawno nikogo nie było z 7,95

Ja dostałem ofertę na Eleveny za 7.95 na 12m (później możliwość wyłączenia) na początku grudnia (dokładnie 5-tego). Ale miałem jeszcze do wyboru 5 miesięcy Eleveny gratis (od stycznia), także wybrałem gratisowe miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dość szybko poszło.

69,99 Extra z 6C+
Eleven 11,90 cały okres umowy

HBO 6 miesięcy gratis

Abonament 2 miesiące gratis.

multiroom i dekodery 0zł

umowa niestety 24 miesiące

 

średnio wychodzi 75zł.

 

Mam to samo obecnie bez elevenów za 69,99zł, więc jest to dla mnie do zaakceptowania.

Edytowane przez krzysiek2608
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...