Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą telefon z Krakowa. Umowa wypowiedziana z uwagi na UCH. Nominalna kończyła się w styczniu 2018r.

 

Chciałem zejść z Extra+ oraz Canal+ ( :cool: wraz z Eleven na goły Comfort+, by później dobrać paczkę C+ za 25 zł oraz Eleven w opcji wł./wył.

 

Propozycja dla mnie to 39,99 zł na 24 m-ce. Mówię, że jak mi zaproponuję na 24 m-ce za 22,50 zł albo na 15 m-cy za 27,50 zł to się dogadamy.

Powiedziała, że nie ma dla mnie takich ofert. Czekam dalej.

Ja bym chciał Comfort+ z MR za 39,90 PLN, to pewnie też nie dazą... Narazie nie dzwonią, czekam, ale tak ogólnie to mi w zasadzie nie zależy czy zadzwonią... Czas pokaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie #UniversalCH złożona w APS-ie. Napisałem "z palca" że nie przyjmuję oferty w zmienionej formie od 1 stycznia. Czy trzeba coś extra dodać? ktoś pisał, że niewłaściwie wypowiedział umowę...

Idz do APS i powiedz, że chcesz złożyć wypowiedzenie w związku z #UCH. Drukują gotowy druk. Najpewniejsza opcja.

 

Ja bym chciał Comfort+ z MR za 39,90 PLN, to pewnie też nie dazą... Narazie nie dzwonią, czekam, ale tak ogólnie to mi w zasadzie nie zależy czy zadzwonią... Czas pokaże.

Trzeba czekać. Póki co dopiero początek miesiąca, a z każdym dniem wypowiedzeń będzie pewnie przybywać, więc i szansa na lepsze warunki będzie rosnąć.

Edytowane przez Mr. Orbita
Wycięte zaczepki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie. Czekam sobie spokojnie na zarejestrowanym wypowiedzeniu - na razie dawali Extra 6xC+ MR i 2 deki za 69.90 + Eleveny za 7.95 na 12m z opcją wyłączenia. Ale czekam jeszcze na 3 darmowe miesiące. Zobaczymy czy się uda.

 Ale masz już zrabatowany MR ?? tzn.na obecnej umowie ?? Mi konsultant powiedział że nie jest mi w stanie zarabatować opłaty za MR która wynosi 10zł ani najmu dekodera bo już jest zrabatowana z 10zł na 5zł

witam, mam rozmawiał ktoś ostatnio z duk kraków i miał propozycję 2,3 miesiące gratis, bo mi powiedzieli że w grudniu nie ma takie oferty i na pewno nie będzie?

z góry dziękuję za odpowiedź

 Tak dzisaj dostałem propozycje 2 miesiące gratis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Peto Start jest przecież z paczką C+ nawet dla nowych umów dostępne. Fakt że za 79.99 ale z 150 pln na karcie podarunkowej. Obecni abonenci powinni móc coś lepszego wynegocjować w ofertach utrzymaniowych

Prawda stara jak ten wątek, negocjacje to łatwiejsza wędrówka w górę drabiny ofertowej - w tym sensie.

 

witam, mam rozmawiał ktoś ostatnio z duk kraków i miał propozycję 2,3 miesiące gratis, bo mi powiedzieli że w grudniu nie ma takie oferty i na pewno nie będzie?

z góry dziękuję za odpowiedź

Przy 2/15 i 3/24, przy czym jeśli teraz klepniesz umowę to ona rusza od stycznia czyli praktycznie jesteś dodatkowo cały grudzień do przodu.

Edytowane przez Mr. Orbita
Wycięte zaczepki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ale masz już zrabatowany MR ?? tzn.na obecnej umowie ?? Mi konsultant powiedział że nie jest mi w stanie zarabatować opłaty za MR która wynosi 10zł ani najmu dekodera bo już jest zrabatowana z 10zł na 5zł

Rabat 0zł miałem już wcześniej, multiroom po cyfrze na kartach cameleon.

Deki oba za 0zł, ponieważ wymieniając 2 lata temu PACE na WiFi Premiumboxa zapłaciłem droższa aktywację (199zł) i dzięki temu mam opłatę najmu za niego 0zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rabat 0zł miałem już wcześniej, multiroom po cyfrze na kartach cameleon.

Deki oba za 0zł, ponieważ wymieniając 2 lata temu PACE na WiFi Premiumboxa zapłaciłem droższa aktywację (199zł) i dzięki temu mam opłatę najmu za niego 0zł.

 To elegancko, ja niestety przyoszczędziłem i teraz nic mi nie chcą zrabatować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc teraz na ta całą ofertę dochodzę do wniosku po raz pierwszy od ponad 7 lat że naprawdę nie warto utrzymywać umowy.

W chwili obecnej mam Extra+ 6c(live) za 69,99 jezeli chcialbym do tego pozostałe 2C i 3xHBO (miałem to wszystko przed rokiem za 64,9) wychodzi 104,99

Przychodząc z ulicy dostaję SUPERPREMIUM+ z 3xHBO, CINEMAXy dekoder 4K i to uwzględniając rabat 300zł wychodzi 112 zł czyli po 7 latach czasowego płacenia i lojalnego przedłużania umowy dostaje się 6,5% rabatu - nic tylko brać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi telefon z DUK (Kraków) w ciągu jednego dnia. Ta Pani bardziej normalna / konkretna. Pyta się na powitanie co jest w stanie zrobić bym z nimi został? :)

 

Przedstawiłem, że zejście do Comfort+ z paczką C+ za 25 zł na pół roku.

 

Zaproponowała najpierw abonament 34,99 zł (poprzednia rozmowa 39,99 i ani grosza mniej) i paczkę za 25 zł. Mówię jej, że wiem że są oferty za 22,50 i 27,50 zł. Kazała poczekać i powiedziała, że może zejść do 29,99 zł. Cisnąłem, żeby zejść niżej, ale nie chciała, więc podziękowałem na razie.

 

Ps. Zapytałem z ciekawości o Eleveny za 7,95 zł, ale stwierdziła, że dla mnie są tylko za 11,90 zł.

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nrafal słabo negocjowałeś (oszukałeś) konsultanta :) Extra+ 8C+ HBO MR PacePVR 79,99 u mnie natomiast nie warto składać wypowiedzenia i przedłużać umowę gdyż cenę mam taką jak w zobowiązaniu a jak wycofają niezależny MR to się zawijam w ciągu regulaminowych 3 mieś. :)

Edytowane przez Woocash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ze swojej strony, mój pierwszy post :)

 

Nie miałem wcześniej nawet świadomości, że istnieje takie miejsce w internecie, gdzie się można poradzić w kwestii przedłużania umowy. Miałem wrażenie, że moja oferta jest super. Teraz już widzę, że mogło być dużo lepiej

 

Umowę mam do końca lutego i już bombardują mnie telefonami. Rozumiem, że teraz mi nic ciekawego nie zaproponują skoro do końca umowy jeszcze 3 miesiące  prawie? 

 

W ramach umowy mam za 44.99 Extra+ (bez C/HBO) + darmowy Pace PVR + darmowy multirrom po c+ Standard/HD (2 cameleony)

 

Pace jest stary, raz już był dysk wymieniany i w sumie nadal czasem jest problem z przewijaniem. Ogólnie chyba nie jest to zbyt udany dekoder i myślałbym o wymianie. Planuję zakup UHD TV, ale nie wiem czy jest sens od razu iść w 4K dekoder. Raczej sportu w 4K nie będę oglądał, a upscaling tego dekodera chyba podobny jak w takim mediaboxie. Czy inny dekoder byście polecali? Dodatkowo przeprowadzam się. Jest jakaś specjalna oferta przedłużeniowa z anteną? Sugestie mile widziane, będę z nimi rozmawiał za 2 dni. Mogę w razie czego też podjechać do punktu, ale chyab tam nic więcej nie załatwię jak na słuchawce.

 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie 112 tylko 118.

 

Do Extra z 6C+ dwa dodatkowe 2C kosztują 5zł, HBO 20zł co w sumie daje Ci 95zł, a w łańacu jeszcze taniej - nic tylko narze

(129,99*23-300)/24 =~112

 

Co do reszty to nie wiem skad masz 2C za 5zł i HBO za 20 bo akurat u mnie każda z tych opcji kosztuje 5 zł więcej więc nie wiem na czym opierasz swoje wyliczenia i nie zapomnij dodać 15 zł za cinemaxa którego wcześniej nie liczyłem to wjdzie nawet przy Twoim liczeniu w tej samej cenie co dla nowych

nrafal słabo oszukałeś (negocjowałeś) konsultanta :) Extra+ 8C+ HBO MR PacePVR 79,99 u mnie natomiast nie warto składać wypowiedzenia i przedłużać umowę gdyż cenę mam taką jak w zobowiązaniu a jak wycofają niezależny MR to się zawijam w ciągu regulaminowych 3 mieś. :)

wszystko zależy od okresu niestety jak ja złożyłem wypowiedzenie to tej oferty juz nie było

Edytowane przez nrafal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś pierwszy telefon po złożeniu wypowiedzenia z powodu usunięcia kanału UCH.

 

Podstawową rzeczą, jest dla mnie dekoder (obecnie mam na własność 5800S).

Podobno nie można nic z tym zrobić, ale to jest dla mnie kluczowe.

 

Jedynie co mogą zaproponować - to podpisanie umowy od nowa ale w obecnej konfiguracji, tj. Extra + 6C+ za 79,90 (ew. Eleven na 6m bez opłat/reszta za11,90 PLN).

Chciałem poznać ofertę na Start + 6xC+ lub Comfort + 6xC+. (Eleven byłoby miłym uzupełnieniem) ale podobno nadal brak dla mnie takich ofert ?! Dla nowego klienta?!

 

Jeżeli nic nie zaproponują - przejdę do CP za 69,90 z 3ms bez opłat i HBO na 3ms w gratisie (Eleven w cenie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy warto składać rezygnację po wycofaniu Uniwersalu który mam gwarantowany.  Myślałem o zejściu na niższy abonament z ewentualnymi dołącznikiem opcji na zasadzie włącz/wyłącz bez zobowiązania na tak wysoki pakiet. Umowę mam do końca maja 2018r . Czy można coś zrobić przy okazji rezygnacji ?    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale stary/nowy klient chyba powinien mieć taką możliwość!!!

Skoro masz korzystać z puli ofert dla nowych to chyba specjalnie nie stworzą dla Ciebie ofert jakie Tobie pasują.Było nie raz jakie są minusy ofert na karte z własnym sprzętem.Trzeba było być świadomym tego że brałeś stary złom który długo nie pochodzi.Było o tym też wiele razy że takiego sprzętu nie wymienisz bo masz go na własność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...