Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dzisiaj miałem ofertę na 24 miechow extra+ 6xc+ eleven za 72,99 + dekoder za 5 co daje razem 77,99, w tym dwa miesiące gratis. Wcześniej zaznaczyłem ze mam już wykupiony eleven internetowy na rok i nie mam zamiaru płacić drugi raz za to. Mówię ze chce to co kolega wyżej dostał czyli comfort i cplusy za 59,99, on na to ze ok ale z elevenam za 72 zł, to mówię czekam na lepsza ofertę jak się pojawi bo czułbym się jak totalny [beep] godząc się na płacenie za eleven dwukrotnie, poza tym ja wole ten internetowy, jest wygodniejszy (24h wstecz oglądam). W końcu dostałem na 24 miechy comfort i 6xcplusy za 59,99 + 5 za mediabox+ którego użytkuje już 3 lata wiec wstydzilibysie ciągnąć dalej za to kasę, ale żal mi ich to im rzucę piątaka. Jeśli aktywowałbym od dzis to chcieli sprzedać na 6 miechow za zero HBO, ale uwaga, bez GO. Ja korzystam tylko z GO, wiec to olalem.

 

Powiem tak, mieszkam raz tam gdzie mam talerz raz tam gdzie go nie ma wiec dałbym im za to nawet stówkę ale te losie blokują screen mirroring i muszę męczyć ncplus go na iPadzie zamiast na tv to przesłać. Nie rozumiem ich polityki. To chyba juz ostatnie lata ncplus...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w salonie nc+ (z czystej ciekawości). Mam kontrakt jeszcze na 4 m-ce (do końca stycznia 2018r. - rezygnacja złożona). Z uwagi, że mój telewizor LG wyposażony w moduł CAM CI+ MIX po ostatniej aktualizacji dość mocno zwolnił i długo zmienia kanały zapytałem czy byłaby możliwość wzięcia dekodera Wifipremiumbox+. Pan ochoczo zaczął sprawdzać opcje w systemie i powiedział, że tak. 

 

No to ciągnę rozmowę dalej i pytam co może mi do tego zaproponować. Przedstawił, dwie opcje:

 

1) Extra+ z C+ ( :cool: za 89,99 + Eleveny za 11,90 zł i dekoder za 5 zł - Umowa na 12 m-cy (Taki sam pakiet mam obecnie tylko bez opłaty za dekoder). 

 

2) Superpremium+ za 114,99 + Eleveny za 11,90 zł + HBO GO na 2 m-c za 0 zł (później 5 zł) i dekoder za 0 zł - Umowa na 12 m-cy.

 

Zapytałem go czy te opcje są dostępne już teraz czy dopiero za jakiś czas? Najpierw powiedział, że już teraz, ale po chwili jednak się wycofał i powiedział, że system mu póki co nie przepuszcza. 

 

Co sądzicie o przedstawionych ofertach? Pytałem go czy może zejść z pakietu Superpremium+ do 99,99 zł i Eleven za 7,95 zł to ponoć takie rzeczy dostępne tylko na infolinii. Podał mi numer i powiedział, że jak chce to mogę do nich zadzwonić, bo on i tak nie jest w stanie póki co ewentualnie aktywować nowej umowy, a oni mogą ponoć wszystko ;)

 

Czekać aż sami zadzwonią z propozycjami? Jest szansa, że dadzą coś lepszego na 12 m-cy? 

 

BTW. Zapytałem również o nowy dekoder, kanał 4K i Ligę Mistrzów. ;)

 

Wg. niego nowy dekoder nie w październiku, a od nowego roku. Dziwne, bo taki "prezent" jak coś to pewnie najpóźniej na gwiazdkę powinien być. 

 

Kanał 4K go zadziwił i powiedział, że na 100% nic nie jest pewne.

 

A nc+ ponoć będzie walczyło z Polsatem o zakup sublicencji by jak to ujął "zadowolić klientów".

 

Korpobełkot jednym słowem ;)

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze jeżeli masz CAM MIX to go nie wymienisz na dekoder ponieważ jest to sprzęt własnościowy. Jedynie podpisujesz nową umowę z dekoderem a tą albo ciągniesz do końca albo przy podpisaniu zgłaszasz, że CAM masz uszkodzony. Umowa zostaje wówczas rozwiązana pod warunkiem, że podpisałeś nową umowę cenowo nie niższą niż miałeś do tej pory.

 

Po drugie te dywagacje z pracownikiem APS nie mają w ogóle sensu, ponieważ nikt a APS nie wie co będzie i kiedy będzie.

Edytowane przez roberttosat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Z NC+ jestem od 10 lat najpierw  Nka (swietna była )  teraz to francuskie ...    umowę mam do 30.09.2017  obecnie na wypowiedzeniu  ,obecny pakiet extra +  z HBO za 64zl  czyli klasyka  .

 

Do tej pory oferty typu extra + z HBO za 64 ,extra + z C8 za 84zl  i superpremium za 109zl  i żadnej innej oferty a na moje pytania i sugestie ze chcę goły comfort+  odpowiedz była taka ze nie ma dla mnie takiej możliwości :D  i mogę tylko z ww wybrać .

Kilkanaście tel  w lipcu po 3 razy dziennie potrafili dzwonić  w ostatnich dniach lipca nawet DUK dzwonił  i już nie wytrzymałem  powiedziałem co mi leży i jasno oznajmiłem ze mają nie dzwonić z takimi idiotycznymi ofertami i miałem spokój  do dnia dzisiejszego .

Dzisiaj tel z DUK i  gość  zaczyna gadkę ze niczego mi nie będzie narzucał   ja sam mam powiedzieć co chcę i za ile ... to ja długo nie myśląc  strzeliłem   comfort + za 30zl  lub extra za 49zl  oba na 15 miesięcy   i DUK na to  ok  ale musi  ta ofertę przedstawić kierownikowi  czy może ją zaproponować  dla mnie ale ja muszę się na nią zgodzić    i tu mnie wpienił  bo zaczął  naciskać  i dopytywać  ze zadeklaruje  pozostanie z nimi   przy ww mojej propozycji .

Wyczułem ze to sciema z przełożonym  i na bank by była odp. ze przełożony zgodził się na 49zl za extra + .

A ja ze spokojem odpowiadam ze zadnej decyzji  przed 30.09 nie podejme bo mam czas do zastanowienia  .... i tu gość zaczął sapać ze nie ma czasu i że nie będziemy się o 5zl targować  itp itd , to mi znowu nerwy puściły i powieziałem ze będziemy się targować i bawić  o nawet o 1zl   tak samo jak NC+ bawi się  i wciska ludziom ciemnotę  przy   składaniu ofert i się pożegnaliśmy :)

 

Czy  zadzwonią jeszcze myśle  ze tak a jak nie to mi to wisi mam serdecznie dość  tej ich obłudy  .

 

A teraz pyt   :

 

za ile realnie można dostać  goły  Comfort+   i extra +  ?

 

Interesowała by mnie paczka  comfort+  z  6C  i może Eleverny   na 6 miesięcy za 0zl  lub odpłatnie  na całą umowę

 

 

 

 

Ale widać  ze coś im kolana zaczęły grać bo już dają dla nowych HBO lub Eleveny za free na 6 miesięcy

Sam comfort + to koszt od 14,99 do 24,99 zł, dla osób które mają starą ofertę cyfry, jak ja jest opcja 8 c+ za 25 zł, dekoder Pace pvr  i 2 karty MR to 0 zł. Do mnie dziennie potrafili dzwonić ,za każdym razem mówiłem co chce i tak w końcu z końcem umowy dostałem. Mam na siebie 2 takie same umowy, jedną listopad 2016, a drugą przedłużałem lipiec 2017 r. ,Comfort +, 8 c+ ,dekoder pace pvr i MR , płacę 2 x 39,99 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze jeżeli masz CAM MIX to go nie wymienisz na dekoder ponieważ jest to sprzęt własnościowy. Jedynie podpisujesz nową umowę z dekoderem a tą albo ciągniesz do końca albo przy podpisaniu zgłaszasz, że CAM masz uszkodzony. Umowa zostaje wówczas rozwiązana pod warunkiem, że podpisałeś nową umowę cenowo nie niższą niż miałeś do tej pory.

 

Po drugie te dywagacje z pracownikiem APS nie mają w ogóle sensu, ponieważ nikt a APS nie wie co będzie i kiedy będzie.

Masz rację. Dzisiaj rozmawiałem z infolinią, ale Pani powiedziała, że muszę czekać do końca umowy i wziąć nową. Inaczej się ponoć nie da. 

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się tylko tak jak napisałem musisz podpisać nową z ceną nie niższą z warunkiem, że zakończą obecną ze względu na uszkodzenie CAMa.

Skoro mam go jeszcze na gwarancji to nie będą mi kazali go serwisować? 

 

 

Jak będzie walczyło z Polsatem, to można być pewnym, że nic nie kupią.

Trudno, żeby sprzedawca chciał sprzedać coś komuś, kto chce z nim walczyć :P

Czepiasz się ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się tylko tak jak napisałem musisz podpisać nową z ceną nie niższą z warunkiem, że zakończą obecną ze względu na uszkodzenie CAMa.

Mam Comfort+ z 6xC+ za 59,99zł. Mam uszkodzony CAM. Zgłaszam się z taką informacją. Oferują mi wymianę dekodera. Jaką ofertę otrzymuje? Comfort+ z 6xC+ za 59,99zł? Czy za tę kwotę mogę liczyć co najwyżej na Extra+, a jak chce mieć to samo co teraz to za minimum 89,99zł (Comfort+z 8xC+)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Umowa z nc+ kończy mi się w listopadzie. Obecnie posiadam:

 

- pakiet Extra+ z Canal+ (99,90)

- Multiroom Standard (15 PLN) + dekodery Wifi PremiumBox+ oraz WifiBox+

- Eleven Sports (15,90)

- Man Pack (5 PLN)

- Sundance HD (2,99)

 

Łącznie za wszystko płacę miesięcznie 138,79. Dzisiaj dzwonił do mnie konsultant i przedstawił mi nastepująca ofertę: wszystko to co posiadam do tej pory plus pakiet Filmbox z 5 kanałami. Umowa na 24 miesiące. I wszystko za 139,88 miesięcznie.

 

Jutro ma do mnie oddzwonić w tej sprawie. Teraz moje pytanie do was. Co sądzicie o tej ofercie i czy mam szansę wynegocjować coś więcej bez składania wymówienia? Mógłbym się ewentualnie zgodzić na opłatę miesięczną w tej wysokości ale w zamian za pakiet Superpremium+ z Canal+ a do tego Multi Man Pack (zamiast Man Packa) oraz HBO Go. Czy mam szanse wynegocjować takie warunki czy raczej będzie to nierealne? Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Umowa z nc+ kończy mi się w listopadzie. Obecnie posiadam:

 

- pakiet Extra+ z Canal+ (99,90)

- Multiroom Standard (15 PLN) + dekodery Wifi PremiumBox+ oraz WifiBox+

- Eleven Sports (15,90)

- Man Pack (5 PLN)

- Sundance HD (2,99)

 

Łącznie za wszystko płacę miesięcznie 138,79. Dzisiaj dzwonił do mnie konsultant i przedstawił mi nastepująca ofertę: wszystko to co posiadam do tej pory plus pakiet Filmbox z 5 kanałami. Umowa na 24 miesiące. I wszystko za 139,88 miesięcznie.

 

Jutro ma do mnie oddzwonić w tej sprawie. Teraz moje pytanie do was. Co sądzicie o tej ofercie i czy mam szansę wynegocjować coś więcej bez składania wymówienia? Mógłbym się ewentualnie zgodzić na opłatę miesięczną w tej wysokości ale w zamian za pakiet Superpremium+ z Canal+ a do tego Multi Man Pack (zamiast Man Packa) oraz HBO Go. Czy mam szanse wynegocjować takie warunki czy raczej będzie to nierealne? Dzięki.

Nie chcę  cię martwić ani dogryzać  ...ale NC  dyma cię co miesiąc lekko na 50zl  tyle przepłacasz  przy obecnym abo .Extra + C+8  obecnie dają za 84zl   ,18miesięcy temu jak przedłużałem proponowali mi to za 74zl wybrałem opcje z hbo za 64zl .

Eleveny za 7,5  dostaniesz    ,MP i Sundance  za 0zl  dają przy mniejszych abonamentach  .

Składaj wypowiedzenie i  walcz o lepszą  ofertę cenową bo programowo to nic nie zyskasz  bo to samo masz u konkurencji  i taniej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...