Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Umowa do końca września - wypowiedzenie złożone. Zadzwoniłem żeby wyłączyć +miesiąca bo zapomniałem w sierpniu, to i z ciekawości zapytałem co mają dla mnie przygotowane. Usłyszałem że umowa na 15 miesięcy, Extra+, 8XC plus Eleven i najem dekodera - niecałe 120 zł ;) ładnie pojechali :D

Czy oferty aż tak się zmieniły? Jestem po urlopie, nie wchodziłem tutaj od 2 tygodni ale wcześniej chyba były oferty w stylu Extra + 6xC + Eleven i HBO na pół roku za 72,50? Czy się mylę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, kolejny telefon dzisiaj, długa rozmowa, dyskusja oczywiście co ja mam co inni mają, dlaczego tyle a nie tyle. Posiadam Extra+ z 6C+, Eleveny, Pace + Sagemcom w multiroomie za wszystko płacę aktualnie 85,80. Propozycja konsultanta to: umowa na 24 miesiące, HBO na pół roku za darmo, to samo co mam w cenie 89 z czymś :D + 5 zł gdybym chciał wymienić Pace. 

No to zacząłem dyskutować, widzę jakie tutaj dostają ludzie oferty... Zszedł z tym samym do 86 zł :D Dalej twarde stanowisko z mojej strony, powiedziałem, że nawet to HBO mnie ani grzeje ani ziębi - chcę płacić mniej. Stanęło na tym, że zapyta kierownika i ewentualnie jutro zadzwoni z ofertą powyższą za 81 zł z groszami.

 

Pytanie moje brzmi - czy to chyba max jaki udałoby mi się ugrać? Umowa obecna do końca października, jeszcze wypowiedzenia nie złożyłem, ale raczej ciężko będzie zejść niżej z abonamentem? Przy umowie na 15 m-cy to już w ogóle nie ma opcji :/

 

 

I jeszcze jedno pytanie, dlaczego jeśli Extra+ z 6 C+ to 69,90 a eleveny na promocji to 11 z groszami to konsultant uparcie przedstawia koszt całego abonamentu jako jeden pakiet w wysokości tych 86 zl, a więc 5 zł więcej niż suma pakietu i elevenów? Nie mam żadnych opłat za MR, najem itp - są jakies ukryte opłaty w wysokości tych kilku zł? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś ostatni dzień umowy, od jutra 14 dni na zdanie sprzętu.

Ostatni telefon w sprawie oferty 2 tygodnie temu, do dziś cisza... NC+ już upada, że nawet nie dzwonią ?

Jestem po wypowiedzeniu, mam Extra+ + 8xC , chciałem wziąć Start+ za 9,9zl lub Comfort za 22,5 + Eleven za 11,9zł - za każdym razem padała odp. że "nie ma już takich ofert".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużenie umowy dzisiaj ostatecznie nastąpiło. 

 

Extra+ z 6C+ za 69,90 i eleveny za 11,90, do tego HBO na pół roku za darmo, MR i najem (karty) za 0,- na 24 m-ce za 81 zł na cały czas trwania umowy. Taniej chyba się nie da, nie mówiąc o krótszej umowie przy satysfakcjonującym abonamencie. I tak jestem zadowolony bo za to samo płacę mniej, zszedłem 15 zł z początkowych propozycji.
 

Życzę reszcie powodzenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DrNo,

mogłeś jeszcze zaoszczędzić kilka złotych na Elevenach bo dają je za 7,95, ale to mała różnica.

Mam to co Ty tylko z jednym Pace-m i samą kartą do multiroomu w cenie 77.85. Oferowano mi jeszcze umowę na 15 m-c tylko o 2 zł.  droższą, ale wolałem 24 m-c w związku z prawami do ligi angielskiej.

Edytowane przez Jack777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj rozmawiałem z konsultantem i zaoferował mi takie warunki:

comfort+ za 30zł, HBO + HBO GO za 25zł, razem 55zł.

Czy to już najmniejsza kwota za taki pakiet, czy też można jeszcze coś ugrać?

Zastanawiam się też nad opcją:

Start+, HBO + HBO GO, czy w ogóle jest taka możliwość i jeśli tak jaką najlepszą cenę mogę dostać na ten pakiet?

Umowę mam do końca lutego 2018r, oczywiście wypowiedzenia jeszcze nie wysłałem.

Chodzi mi głównie o HBO GO i stąd chęć wcześniejszej zmiany.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam przeglądałem forum od dawna a zazwyczaj w momencie kończenia się umowy. Z canal plusem jestem od czasów analogowego dekodera.
Obecna umowa ważna do dziś to pakiet extra z 8 x C+ z elevenami oraz multiroomem na cameleonach z wifi boxami cena 94 zł.

Cena i tak była powiększona o eleveny, gdyż przedłużając umowę 2 lata temu c+ posiadał prawa jeszcze do ligi hiszpańskiej itp.

Pierwsza oferta przed wypowiedzeniem to 110 zł za to co mam.
Po wypowiedzeniu  wysłanym na początku lipca 105 zł
W sierpniu 95 zł i umowa na 24 m, która z uwagi na utratę LM nie interesowała mnie zupełnie.
Wczoraj po wielu godzinach rozmów zaproponowano mi extra z 6x C+ z elevenami z multi po staremu oraz 3 x HBO na 6 miesięcy za 74, 48 zł na 15 miesięcy. Była też opcja 8xC+ za 82 zł.
Ofertę zaakceptowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa kończy się z końcem roku, dzisiaj dostałem telefon z ofertą przedłużenia umowy. Wypowiedzenia jeszcze nie wysyłałem.

Aktualnie:

Comfort+ 6 Canal Plus.

Multiroom 5/10 zł + 5 zł: WiFI PremiumBOX+ ,  SagemCOM DSIW74

Eleven za 7,95 pierwsze 12m. później 11,90

Umowa na 24m. 

Oferta: 59,90+5zl+5zł+7,95 = 77,85zł - pierwsze 12m

59,90+10+5+11,90=86,80 zł / 13-24m

 

Dzisiaj dostałem za to samo propozycję powyżej 90zł/mc i umowa na 24m. Szybko skończyłem rozmowę bo konsultant kręcił i sam się zakołował w tym co mówi, stwierdziłem że szkoda czasu. 

 

Interesuje mnie oferta na 15 miesięcy max ze względu na LM. HBO mnie nie interesuje, tylko maksymalne zbicie ceny. Jaką ofertę można max dostać ? 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , jak wygklada obecnie sprawa przedluzania umowy, dalej sa tacy nieugieci jak dwa lata temu?

 

Obecna konczy mi sie koncem lutego 2018 posiadam Mediaboxa (5zl) HBO z HBO Go, pakiet extra + z 8c za to obecnie place  104,90.

 

Zalezy mi na tym zeby zostawic hbo z hbo go, extra + i niekoniecznie musze miec te 8c+ wystarcza te 6c+. Oczywiscie chcial bym dokoptowac do tego Eleveny i zeby cena byla troche nisza, jest na to szansa? jakie daj obecnie propozycjie? Wypowiedzenie wysle im koncem wrzesnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Do tej pory:
Extra+ 6xC+, Eleven, Multiroom Cameleon, Pace PVR i Sagemcon za 81,80 zł.
Wczoraj po kilku odrzuconych propozycjach telefonicznych i moim mailu do nich z warunkami które mogę zaakceptować, przedłużyłem umowę na następujących warunkach:
- Extra+ 6xC+ za 72,50 zł;
- Eleven do końca umowy za 11,90 zł;
- HBO na 6 m-cy za 0 zł z możliwością wyłączenia;
- umowa na 15 m-cy;
- 2 miesiące abonamentu gratis;
- średnia miesięczna przez cały okres umowy 73,15 zł.
Umowa wchodzi w życie od 1 pażdziernika.
Jestem zadowolony, jak na obecne ceny... ☺

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO na 6 m-cy za 0 zł z możliwością wyłączenia; ? - bez koniecznosci oplacania przez kolejne 6 mc ?

 

mi tak mowila kobieta na infolinii - max moze mi dac 2 mc za free, a 6 mc za free ale z zobowiazaniem na kolejne 6 mc.

 

czyli mine oczywiscie perfidnie oklamala - dobrze ze jeszcze nie kliknalem akceptacji oferty ..

 

zadzwonie i powiem ze rezygnuje chyba ze dadza te hbo na 6 mc za free

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...