Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie odnośnie ETO - Exit to Open, gdyż w nc+ jak zwykle nic nie wiedzą.

W prognozach płatności po zakończeniu umowy mam kwotę 33,99 zł, tj. o 4 zł więcej, niż teraz. W takim przypadku nie opłaciłoby się przedłużać na kolejne okresy. Można by zrezygnować kiedy się chce kosztem tych 4 zł więcej. Poza tym, cenę mam atrakcyjną, więc mi byłoby to na rękę.

Teraz moje pytanie. Mam comfort za 19,99 zł z dopełnieniem extra za 10 zł do końca okresu oznaczonego. Czy ta kwota 34,99 po okresie oznaczonym to jest za sam comfort, czy wraz z dopełnieniem do extra? Pytałem na ICA, ale tam twierdzą, że mam błąd w systemie i mój rachunek będzie wynosił po okresie oznaczonym 112,00 zł. Nie wiem kto tam pracuje, że o ETO nic nie słyszeli. Wymiana korespondencji z 3 konsulami.

ETOjpg_qhhwexs.jpg

Edytowane przez Rozi5213
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Umowę mam do końca września. Wypowiedzenie już u nich. Dzwoniłem przed chwilą zapytać jaką ofertę mi przygotowali. Powiedziałem,że  chcę pakiet extra+ z c+ i eleveny. Zaproponowali mi ten pakiet za 105zł na 15msc.Odmówiłem, ale pani konsultantka trochę u[beep]liwa, bo już sama mi przygotowywała aneks do wysłania. Powiedziałem, ze na razie dziękuję, ale ona nie dała za wygrana bo muszę teraz bo tylko do dziś jest ta oferta a od jutra ma być już za inna cenę. Ma dzwonić w środę jak się zdecyduje ostatecznie. Co myślicie bo czytałem kilka postów i tam osoby dostawały podobna  ofertę za mniej niż 90zł. Podpisywać czy czekać im bliżej końca umowy na coś lepszego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nc+ APS

Wszyscy Abonenci nc+ zostali objęci tym procesem ETO? Pytam bo u mnie widnieje informacja w ICA, że będę płacił po przejściu umowy na czas nieokreślony kwotę 120 zł, a obecnie płacę 34,99 zł za to co mam w podpisie.

 

Chyba nie, bo mi po zakończeniu każą płacić ponad 260 zł, a mam VIP za 198. Poszła rezygnacja, bo chcę zupełnie zmienić pakiet na Extra+ bez multiroom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SMS od nc+: "Przedluz umowe i ogladaj wszystkie premierowe odcinki Gry o Tron za darmo, bez zobowiazan. Szczegoly u konsultanta. Zadzwon 122947879."

Jak przypuszczam oferta na HBO 6m gratis. Cóż, jakby to był Eleven, to może bym zadzwonił, a tak, niech sami dzwonią :)

Też to wczoraj dostałem. Oczywiście zignorowane. 

 

Umowa do stycznia 2018r., ale kilka dni temu złożyłem wypowiedzenie. Dzwonili już do mnie ze 2 razy, ale pierwsza konsultantka proponowała mi Eleveny, bo myślała, że ich nie mam (WTF?!), a drugi proponował mi to samo co mam obecnie. Powiedziałem wprost, że jak nie przedstawią czegoś wartego uwagi to nie mają nawet po co dzwonić. Od tamtej pory cisza. Z kolei w APS powiedzieli, że stacjonarnie to oni najlepsze umowy przedstawiają po wygaśnięciu umowy, tzn. "wznowienie umowy po wyłączeniu sygnału".

 

Obecnie Extra+ z C+ (8) + Eleveny = 101,89 zł. Czy za obecną stawkę można negocjować z nimi o SUPERPREMIUM+? Jest szansa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Umowę mam do końca września. Wypowiedzenie już u nich. Dzwoniłem przed chwilą zapytać jaką ofertę mi przygotowali. Powiedziałem,że  chcę pakiet extra+ z c+ i eleveny. Zaproponowali mi ten pakiet za 105zł na 15msc.Odmówiłem, ale pani konsultantka trochę u[beep]liwa, bo już sama mi przygotowywała aneks do wysłania. Powiedziałem, ze na razie dziękuję, ale ona nie dała za wygrana bo muszę teraz bo tylko do dziś jest ta oferta a od jutra ma być już za inna cenę. Ma dzwonić w środę jak się zdecyduje ostatecznie. Co myślicie bo czytałem kilka postów i tam osoby dostawały podobna  ofertę za mniej niż 90zł. Podpisywać czy czekać im bliżej końca umowy na coś lepszego ?

Extra+ , 8 Canal +, Eleveny, HBO na 6 miesięcy za darmo, potem można wyłączyć, oferta na 24 miesiące, ja coś takiego podpisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :)

Tak czytam i zastanawiam się, nikt nie bierze umowy na 12m bo liczy, że może będzie tylko gorzej i lepiej mieć dłużej aktualne warunki czy po prostu nie dają już umów na 12m? 

 

Aktualnie mam za 55zł Extra+/MR (0zł, 2 dekodery/CAMELEON/po cyfrze), umowa kończy się w tym miesiącu (oczywiście wypowiedzenie złożone). Jako iż najbardziej zależy mi na Bundeslidze (a tę przenoszą do Elevenów) oraz ew. LM (a ta za rok wypada do CP) to zastanawiam się czy mogę liczyć na umowę na 12m z najlepiej tym co mam + Eleveny + pewnie HBO na 6m/2m za darmo + może C+ w jakiejś sensownej cenie. Za maksymalnie rok będę pewnie chciał przejść na CP przynajmniej z jednym dekoderem w domu więc w nc+ dłuższej umowy nie chcę. Albo na rok i za rok zobaczymy co będzie albo od razu na CP. 

 

W sumie Extra+ miałem tylko dlatego, bo Eurosport 2 (BL) przenieśli do tego pakietu, więc mogę nawet wziąć niższy pakiet podstawowy ale +Eleven + HBO 6m/2m + C+ na rok (max 15m) jeżeli wyjdzie powiedzmy 60zł max.

 

Co o tym sądzicie, jest szansa na umowę na 12m na sensownych warunkach albo przejście na niższy pakiet podstawowy w ramach przedłużania umowy? Do tej pory raczej pakiet zostawał albo awansował.  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jakiś miesiąc temu dzwoniłem do nich i powiedzieli, że jak chcę umowę na 12 miesięcy to muszę dopłacić 10 zł na miesiąc. Teraz, jak dzwoniłem, powiedzieli, że nie ma umów na 12 miesięcy. Sam nie wiem już, jak to jest.

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, umowa do końca października tego roku. Posiadam MR, dzierżawę, dwa dekodery za darmo wszystko, pakiet Extra z 6 C+ i eleveny - za wszystko płacę 85,70. 

Dzisiaj kolejny telefon z nc+, otrzymałem ofertę na 15 m-cy to samo pierwsze 2 m-ce za 77zł, potem do końca umowy 89zł + HBO za darmo przez pół roku. 

 

Pytanie czy to dobra oferta? Czy jednak przetrzymać ich, wysłac wypowiedzenie, czy cokolwiek mogę jeszcze zejść niżej z ceną? Gdy zapytałem jaka będzie różnica w cenie przy umowie na 24 m-ce - odpowiedź konsultanta - 85 zł lol 

 

Będę wdzięczny za rady, jestem wieloletnim klientem nc+, dekodery mam jeszcze po Cyfrze i posiadam te cameleony, jednak nie interesowałem się z wiadomych względów sytuacją z cenami za abonament, jak to obecnie wygląda i czy przedstawiona mi oferta jest dobra czy nie? Z góry dziękuję i pozdrawiam! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :)

Tak czytam i zastanawiam się, nikt nie bierze umowy na 12m bo liczy, że może będzie tylko gorzej i lepiej mieć dłużej aktualne warunki czy po prostu nie dają już umów na 12m? 

 

Aktualnie mam za 55zł Extra+/MR (0zł, 2 dekodery/CAMELEON/po cyfrze), umowa kończy się w tym miesiącu (oczywiście wypowiedzenie złożone). Jako iż najbardziej zależy mi na Bundeslidze (a tę przenoszą do Elevenów) oraz ew. LM (a ta za rok wypada do CP) to zastanawiam się czy mogę liczyć na umowę na 12m z najlepiej tym co mam + Eleveny + pewnie HBO na 6m/2m za darmo + może C+ w jakiejś sensownej cenie. Za maksymalnie rok będę pewnie chciał przejść na CP przynajmniej z jednym dekoderem w domu więc w nc+ dłuższej umowy nie chcę. Albo na rok i za rok zobaczymy co będzie albo od razu na CP. 

 

W sumie Extra+ miałem tylko dlatego, bo Eurosport 2 (BL) przenieśli do tego pakietu, więc mogę nawet wziąć niższy pakiet podstawowy ale +Eleven + HBO 6m/2m + C+ na rok (max 15m) jeżeli wyjdzie powiedzmy 60zł max.

 

Co o tym sądzicie, jest szansa na umowę na 12m na sensownych warunkach albo przejście na niższy pakiet podstawowy w ramach przedłużania umowy? Do tej pory raczej pakiet zostawał albo awansował.  :wink:

Sam jestem w takiej samej sytuacji i zastanawiam się co robić. Przedłużać umowę z nc+ czy zakończyć i wziąć CP. Pytanie tylko w jakiej formie CP będzie dystrybuował Ligę Mistrzów? Niby UEFA zakazuje PPV, ale CP zawsze coś wymyśli by zarobić. Możesz mieć u nich pakiet Premium MAX, a jak przyjdzie co do czego to za najważniejsze wydarzenia zawsze chcą haraczu.

 

Gdyby Eleven wziął LM to sprawa byłaby jasna, a tak... Lubię Premier League, naszą Extraklasę (wbrew poziomowi jaki reprezentuje), bo Polsat poza LM niczym piłkarsko nie zachęca. Mecze reprezentacji wzięła TVP, większość lig europejskich i F1 ma Eleven, a na Polsacie nasza rodzima II liga, liga ukraińska, liga rosyjska i chińska. Trochę słaby kontent. Jakimś wielkim kibicem siatkówki też nie jestem, gdyż oglądam tylko reprezentację. Z koszykówki wole już popatrzeć na NBA, niż na nasze rodzime podwórko ;)

 

Mam sprzęt na własność i również bym chciał kolejną umowę na 12 m-cy, gdyż taka wydaje mi się najbardziej odpowiednia. Jednak ostatnio jak rozmawiałem w APS to Pani powiedziała, że najmniej to 15 m-cy. 

 

Większość w moim przypadku przemawia by pozostać z nc+, ale co z tego wyjdzie czas pokaże... ;)

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewiarygodne dla mnie jest to ze po zlozeniu wypowiedzenia ponad 20 telefonow i ZADNEJ nizszej oferty niz 89.90 pln - chyba trafilem na jakas liste jeleni do strzyzenia...

sam nie dzwonie, czesto nie odbieram telefonow od nich, aczkolwiek sa dni ze dzwonia po pare razy

 

wypowiedzenie złożone w kwietniu, obecnie pakiet Superpremium za 99,90 pln oraz dwa dekodery (Pace i Sagemcom) oraz MR z C+, nawet gdy mowie ze chcialbym goly Comfort czy Extra + nie ma opcji

 

za to za kazdym razem ta sama spiewka, jakby poprzednik nie zostawil zadnego komentarza, zauwazam tez coraz wieksza agresywnosc i czasami arogancje ze powinienem sie cieszyc majac za 99,90 to co mam i pozaluje zmieniajac na CP

 

w kazdym telefonie konsekwentnie mowie, ze szanujac czas obojga prosze o konkret - co moze mi dac najtaniej - po czym grzecznie zycze milego dnia i sie rozlaczam

 

ale umowa skonczy sie 31 sierpnia i faktycznie albo bede musial ogarnac cos jako nowy, albo isc do CP

 

macie jakies spostrzezenia dla mnie? cos mozecie podpowiedziec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było już pisane co możesz zrobić. Na bank do połowy września dostaniesz to co chcesz.

 

@DrNo. O niczym innym tu nie piszemy od ponad roku, jak tylko o cenach, które są prawie stałe. Klepiemy tak bez końca o tym samym. Umowę masz do końca października. Więc moja rada. Nie zwracaj sobie głowy jeszcze miesiąc. A czas poświęć na przeczytanie kilku, kilkunastu stron tego tematu, a będziesz oświecony.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...